Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

merginos turiu dideli prasymuka ziaurei reikia vrpeliu schemuciu blush2.gif prasau padekit ax.gif radau keleta bet nu viasai neisziuriu nei schemos, blush2.gif labal labai prasau
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 11 26, 00:26)
merginos turiu dideli prasymuka ziaurei reikia vrpeliu schemuciu blush2.gif prasau padekit ax.gif radau keleta bet nu viasai neisziuriu nei schemos, blush2.gif labal labai prasau

Pasižiūrėk ČIA gal tiks kas, yra ir varpelių schemų
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 11 26, 02:26)
merginos turiu dideli prasymuka ziaurei reikia vrpeliu schemuciu blush2.gif prasau padekit ax.gif radau keleta bet nu viasai neisziuriu nei schemos, blush2.gif labal labai prasau

yra sukurta temele "varpeliu nerimas", ten tikrai rasi verpeliu 4u.gif
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=251262
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 26, 10:44)
yra sukurta temele "varpeliu nerimas", ten tikrai rasi verpeliu  4u.gif
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=251262


yra maciau ir ziurejau bet kurie tinka neimanoma imatytti skaiciu kiek pinuciu megzti schmoll.gif
Atsakyti
reikia jusu merginos patarimo ax.gif
kaip reikia su ta Luga krakmolyti ir tvarkyti darbelius. nuneriau angeliuka. pamirkiau lugoj (skaiciau kad neskiestoj, geriau sustandeja). kai pradejau lyginti, pritrauke visa lygintuva doh.gif tai dabar ir nezinau kaip ta angeliuka ir sutvaryti blush2.gif
Atsakyti
bandysiu paklausit tokio kvailo vėlgi klausimo, gal suprasit... Pvz. neriu snaigę 10 kilpučių ir žemas stulpelis, dešimt kilpučių ir žemas stulpelis (čia jau ne pirma eilė)... na ir apeinu visą ratą, tada man reikia pakliųti ant to lankelio (kur nėriau 10 kilpučių) viduio, kaip tai padaryti? "lipau" kaip žemu stulpeliu, bet labai matosi... Na gal supratot ko klausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 26, 21:46)
bandysiu paklausit tokio kvailo vėlgi klausimo, gal suprasit... Pvz. neriu snaigę 10 kilpučių ir žemas stulpelis, dešimt kilpučių ir žemas stulpelis (čia jau ne pirma eilė)... na ir apeinu visą ratą, tada man reikia pakliųti ant to lankelio (kur nėriau 10 kilpučių) viduio, kaip tai padaryti? "lipau" kaip žemu stulpeliu, bet labai matosi... Na gal supratot ko klausiu  smile.gif

as irgi taip "lipu", tik darau pora tokiu zemu stulpeliu, bet tokiu laisvu istemptu, tai puse velnio, nelabai matosi.
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 26, 21:16)
as irgi taip "lipu", tik darau pora tokiu zemu stulpeliu, bet tokiu laisvu istemptu, tai puse velnio, nelabai matosi.

dėkui smile.gif galvojau, kad gal kaip kitaip turi būti
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 26, 23:29)
dėkui  smile.gif  galvojau, kad gal kaip kitaip turi būti


yra dar toks pereinamasis stulpelis, kai užkabinį siūlą, jį duri į nėrinį kaip žemam stulpeliui ir su siūlu trauki per susidariusią kilputę. Tada išvis nesimato. Tik neaišku kiek naudos iš to mano paaiškinimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 26, 20:34)
reikia jusu merginos patarimo  ax.gif
kaip reikia su ta Luga krakmolyti ir tvarkyti darbelius. nuneriau angeliuka. pamirkiau lugoj (skaiciau kad neskiestoj, geriau sustandeja). kai pradejau lyginti, pritrauke visa lygintuva  doh.gif tai dabar ir nezinau kaip ta angeliuka ir sutvaryti  blush2.gif


Aš su Luga standinu virbalais megztas servetėles. Pamirkau (šiek tiek atskiestoje), ištampau su adatėlėm ant putoplasto ir džiovinu, o lyginu tik tada, jei labai reikia biggrin.gif Šiaip tai ir instrukcijoj parašyta, kad lyginti ne šlapius, o tik vos vos drėgnus. Bet galima ir sausus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2007 11 27, 09:34)
Aš su Luga standinu virbalais megztas servetėles. Pamirkau (šiek tiek atskiestoje),  ištampau su adatėlėm ant putoplasto ir džiovinu, o lyginu tik tada, jei labai reikia  biggrin.gif Šiaip tai ir instrukcijoj parašyta, kad lyginti ne šlapius, o tik vos vos drėgnus. Bet galima ir sausus  smile.gif

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2007 11 26, 19:34)
reikia jusu merginos patarimo  ax.gif
kaip reikia su ta Luga krakmolyti ir tvarkyti darbelius. nuneriau angeliuka. pamirkiau lugoj (skaiciau kad neskiestoj, geriau sustandeja). kai pradejau lyginti, pritrauke visa lygintuva  doh.gif tai dabar ir nezinau kaip ta angeliuka ir sutvaryti  blush2.gif

Aš tai pamirkau nedaug skiestoje "Lugoje" ir užtempiu ant didesnės ar mažesnės taurės ir palieku džiūti. O kai išdžiūsta, tai atrodo lyg išlyginta būtų 4u.gif
O beje, kai lygini išdžiūvusį darbelį, tai lygintuvas "sveikas " lieka.
Atsakyti