Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Labai simpatiška Tavo sidabrinukė, laurencija .

Sakyk, kur pirkai "Lugą"?
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 23, 13:49)
Labai simpatiška Tavo sidabrinukė, laurencija .

Sakyk, kur pirkai "Lugą"?


Ačiū 4u.gif
Visai paprastutė, bet.... wub.gif

O "LUGĄ" visai nesenai PC "IKI" mačiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurencija000: 23 lapkričio 2007 - 15:54
QUOTE(shpika @ 2007 11 20, 12:09)
as viena kita balta snaige apneriau auksiniu siulu ir man dar labai grazu, kai ineriu karoliukus  mirksiukas.gif



o kaip tuos karoliukus reik inert? as tai juos su adata prisiuvu, kai jau bunu pabaigusi nerima...Kaip juos ten inerineti, jei ju skylute labai maza???? paaiskinkit man neismanelei... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b3b: 23 lapkričio 2007 - 16:21
QUOTE(b3b @ 2007 11 23, 16:21)
o kaip tuos karoliukus reik inert? as tai juos su adata prisiuvu, kai jau bunu pabaigusi nerima...Kaip juos ten inerineti, jei ju skylute labai maza???? paaiskinkit man neismanelei... rolleyes.gif


Prieš pradedant nerti , reikia ant siūliuko susivert karoliukus , o paskui reikiamoje vietoje karoliuką palikti ir nerti toliau 4u.gif
Atsakyti
aciu... 4u.gif niekada net nebutu daejes toks paprastas dalykas doh.gif
bet jie juk maisysis vis...o be to, is kur zinoti, kiek ju tau reikes? tai ka, jei pritruks, siula nutraukt ir vel "dasivert karoliuku"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2007 11 23, 16:52)
Ačiū  4u.gif
Visai paprastutė, bet....  wub.gif

O "LUGĄ" visai nesenai  PC "IKI" mačiau.


Ačiukas už info, laurencija mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, lietuviskos "lugos" yra "rimi' tikrai ten jos daug pati pirkau ir dabar vis dar aki uzmetu, kad tikrai yra, ne buvau prisiskaicius kad niekur nera, o lenkiskos "lugos" pilna perduoruvese "mendis", lenkiska labai gerai servetelem karkmolinti, o lietuviska snaigem ir angeliukasm, nes ji tvirtesne tokia.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 24, 09:52)
Mergaites, lietuviskos "lugos" yra "rimi' tikrai ten jos daug pati pirkau ir dabar vis dar aki uzmetu, kad tikrai yra, ne buvau prisiskaicius kad niekur nera, o lenkiskos "lugos" pilna perduoruvese "mendis", lenkiska labai gerai servetelem karkmolinti, o lietuviska snaigem ir angeliukasm, nes ji tvirtesne tokia.


o kaip kvapas tos lietuviŠkos, pakenčiamas? Nes kažkas čia minėjo kad baisus........ kaip tik angeliuką viena baigiau, būtų gerai pabandyt. Bet labai jau man lėtai darbeliai vyksta...... vis guodžiu save kad kai išeisiu i penciją tada megsiu megsiu megsiu ....... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 24, 14:44)
o kaip kvapas tos lietuviŠkos, pakenčiamas? Nes kažkas čia minėjo kad baisus........ kaip tik angeliuką viena baigiau, būtų gerai pabandyt. Bet labai jau man lėtai darbeliai vyksta...... vis guodžiu save kad kai išeisiu i penciją tada megsiu megsiu megsiu .......  biggrin.gif

nieko baisaus tas kvapas, man jis primena kazkokiu skalbimo milteliu ar kazkokios valymo priemones kvapa, aitrokas, bet tikrai nesmirdi.
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 11 24, 08:52)
Mergaites, lietuviskos "lugos" yra "rimi' tikrai ten jos daug pati pirkau ir dabar vis dar aki uzmetu, kad tikrai yra, ne buvau prisiskaicius kad niekur nera, o lenkiskos "lugos" pilna perduoruvese "mendis", lenkiska labai gerai servetelem karkmolinti, o lietuviska snaigem ir angeliukasm, nes ji tvirtesne tokia.



o prie kokiu prekiu tu matei luga? as tai ieskojau prie cheminiu medziagu visokiu kur skalbimo milteliai, sveitimo priemones, bet neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(b3b @ 2007 11 23, 19:43)
aciu... 4u.gif niekada net nebutu daejes toks paprastas dalykas doh.gif
bet jie juk maisysis vis...o be to, is kur zinoti, kiek ju tau reikes? tai ka, jei pritruks, siula nutraukt ir vel "dasivert karoliuku"? g.gif


as pasiskaiciuoju kiek ju reikes mirksiukas.gif. arba gali isivert daugiau, zapasui mirksiukas.gif . o maisystis visai nesimaiso, taigi jie nusileidzia siulo gale ir nesimakaluoja, kai jau nori inert, pasiimi, ineri ir toliau neri biggrin.gif
Atsakyti
na dar vienas toks kvailokas klausimas - kaip neriasi pereinamoji kilpa?
Atsakyti