Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(daite @ 2007 11 21, 12:19)
Ačiū, Nereikalinga, už informaciją  smile.gif 



QUOTE(*irma* @ 2007 11 21, 12:19)
dekui labai uz issamu paaiskinima thumbup.gif



QUOTE(Mulan @ 2007 11 21, 13:00)
Nereikalinga, labai ačiū už informaciją 4u.gif


Nėra už ką, kad tik padėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 21, 14:32)
aš įsikieliu į powerpointą pasikoreguoju, kad tilptų į lapą ir atsispausdinu. kai kurios ne tokios ryškios gaunasi, bet įžiūrėt galima.
Nėriau prieš daug metų, dabar vėl bandau prisimint kaip tai daryt. na lyg viskas gaunasi puikiai, bet norėjau paklausti tokio kvailo klausimo  blush2.gif Kaip neriasi pusinis stulpelis (T žymimas)? Paprastą stulpelį, su užmetimais atsimenu kaip nert, nu bet pusinio - ne


aciu uz issamu paaiskinima,
jo su vienu uzmetimu,kiek brusniuku ant stulpelio tiek uzmetimu darai
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 21, 14:32)
aš įsikieliu į powerpointą pasikoreguoju, kad tilptų į lapą ir atsispausdinu. kai kurios ne tokios ryškios gaunasi, bet įžiūrėt galima.
Nėriau prieš daug metų, dabar vėl bandau prisimint kaip tai daryt. na lyg viskas gaunasi puikiai, bet norėjau paklausti tokio kvailo klausimo  blush2.gif Kaip neriasi pusinis stulpelis (T žymimas)? Paprastą stulpelį, su užmetimais atsimenu kaip nert, nu bet pusinio - ne

Zodziu,nezinau kaip tau aiskiau parasyt,parodyt butu visai paprasta ir dabar staigiai neturiu po ranka piesinuko su paaiskinimu.Tai va, neri kaip stulpeli su uzmetimu,tik ne iki galo.Zodziu, uzmeti siuliuka,neri per kilpele,isneri viena karta ir jau antra karta isneriant pertrauki per abi kilpeles siula. Ai,nesuprasi, bandysiu ieskoti tau schemutes doh.gif
Atsakyti
Aciu,nereikalinga uz instruktaza.Bandziau su purskiamu standikliu krakmolint,tai tik snaiges is plonu siulu siek tiek pastandina,o siaip tai reikalas pratsa.Reiks su krakmolu vazotis arba mociutes prasyt,jin spece pas mane tokiem dalykam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 21, 15:58)
Zodziu,nezinau kaip tau aiskiau parasyt,parodyt butu visai paprasta ir dabar staigiai neturiu po ranka piesinuko su paaiskinimu.Tai va, neri kaip stulpeli su uzmetimu,tik ne iki galo.Zodziu, uzmeti siuliuka,neri per kilpele,isneri viena karta ir jau antra karta isneriant pertrauki per abi kilpeles siula. Ai,nesuprasi, bandysiu ieskoti tau schemutes  doh.gif

manau, kad supratau smile.gif iš pradžių išneri tik per tą užmestą siūliuką, o poto per abi kilputes, ar taip?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 21, 17:24)
manau, kad supratau  smile.gif iš pradžių išneri tik per tą užmestą siūliuką, o poto per abi kilputes, ar taip?

Jo.Nu nepilna stulpeli.Tikiuosi iseis.Jei ka rasyk,skanuosiu is knygos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 22, 00:02)
Jo.Nu nepilna stulpeli.Tikiuosi iseis.Jei ka rasyk,skanuosiu is knygos  mirksiukas.gif

dėkui už paaiškinimą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 22, 11:16)
dėkui už paaiškinimą  mirksiukas.gif

Nera uz ka.Nekokia as aiskintoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2007 11 22, 11:16)
dėkui už paaiškinimą  mirksiukas.gif

Gal jau nebereikia,bet radau tau nuoroda cia ir daugiau visko yra.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 22, 13:30)
Gal jau nebereikia,bet radau tau nuoroda cia ir daugiau visko yra.

ačiū, taip ir supratau, bet gal dar kas pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai tokios mano blizgios snaigutės 4u.gif

user posted image

Aš tai standinau jas "Luga" standikliu, prisegiau smegtukais prie kamštinės lentos ir išdžiovinau ax.gif baltas po to dar ir palyginu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija000 @ 2007 11 23, 14:38)
Štai tokios mano blizgios snaigutės  4u.gif

user posted image

Aš tai standinau jas "Luga" standikliu, prisegiau smegtukais prie kamštinės lentos ir išdžiovinau  ax.gif  baltas po to dar ir palyginu  wub.gif

grazi snaige, siais metais madingos aukso ir sidabro, truputi pasendinto spalvos, tai tavo sidabrine snaigute kaip tik.
Atsakyti