Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

nu bandau ikelt savo pirmasias snaigeles, viena tai tokia pobaise, kitos puse velnio biggrin.gif emiau labai plonus siuliukus, gal dabar reiks pabandyt is storesniu g.gif
user posted image

user posted image

user posted image

neriau pagal nuotraukytes, schemu neturiu smile.gif
Papildyta:
na dabar reiks kazkaip angela sumeistravot, niekaip dar nesiriztu...... ax.gif
Atsakyti
Aviacija, man simpatiškiausia paskutinė. mirksiukas.gif Antrajai daug ko trūksta, o pirmoji nebloga tokia. Pabandyk iš storesnių siūliukų, turėtų gražiai išeiti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 19, 10:19)
nu bandau ikelt savo pirmasias snaigeles, viena tai tokia pobaise, kitos puse velnio  biggrin.gif  emiau labai plonus siuliukus, gal dabar reiks pabandyt is storesniu  g.gif
user posted image

user posted image

user posted image

neriau pagal nuotraukytes, schemu neturiu  smile.gif
Papildyta:
na dabar reiks kazkaip angela sumeistravot, niekaip dar nesiriztu......  ax.gif


man tai visos grazios wub.gif kiekviena savotiskai simpatiska thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Man tai visos labai snaigiskos.Liuks padirbejai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 11 19, 11:43)
man tai visos grazios  wub.gif  kiekviena savotiskai simpatiska  thumbup.gif  wub.gif

man irgi thumbup.gif
Atsakyti
Avijacija, labai grazios snaiges, tokios tikroviskos. pabandyk priverti biserio karoliuku ir poto juos inerti, turetu papuosti snaiges.

Kai neriau angeliuka, jokiu kamuoliuku i galva ar kuneli nedejau, tik truputi sintepono.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 19 lapkričio 2007 - 14:29
QUOTE(sigita @ 2007 11 19, 15:29)
Avijacija, labai grazios snaiges, tokios tikroviskos. pabandyk priverti biserio karoliuku ir poto juos inerti, turetu papuosti snaiges.

Kai neriau angeliuka, jokiu kamuoliuku i galva ar kuneli nedejau, tik truputi sintepono.


as irgi apie karoliukus pagalvojau...... jei angeliuka prisiruosiu megzt tai reiks karunele is karoliuku padaryt pabandyt.
Atsakyti
ui kiek cia grozybiu wub.gif Jusu deka, jau nuneriau apie 60 skirtingu snaiguciu ir tai dar ne pabaiga, planui igyvendint reikia apie 180 doh.gif Na pagal plana neiseis visu skirtingu padaryt, man jau kiek galejau is visur shcemutes isrinkau, tai tik apie 100 isejo cool.gif
Kai baigsiu savo uzmacias pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 20 lapkričio 2007 - 10:21
QUOTE(Inetux @ 2007 11 20, 11:19)
planui igyvendint reikia apie 180 doh.gif Na pagal plana neiseis visu skirtingu padaryt, man jau kiek galejau is visur shcemutes isrinkau, tai tik apie 100 isejo cool.gif 

ohoho kokios uzmacios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 19, 11:19)
nu bandau ikelt savo pirmasias snaigeles, viena tai tokia pobaise, kitos puse velnio  biggrin.gif  emiau labai plonus siuliukus, gal dabar reiks pabandyt is storesniu  g.gif
[neriau pagal nuotraukytes, schemu neturiu  smile.gif
Papildyta:
na dabar reiks kazkaip angela sumeistravot, niekaip dar nesiriztu......  ax.gif


labai grazios snauges thumbup.gif

QUOTE(Inetux @ 2007 11 20, 11:19)
ui kiek cia grozybiu wub.gif Jusu deka, jau nuneriau apie 60 skirtingu snaiguciu ir tai dar ne pabaiga, planui igyvendint reikia apie 180 doh.gif Na pagal plana neiseis visu skirtingu padaryt, man jau kiek galejau is visur shcemutes isrinkau, tai tik apie 100 isejo cool.gif 
Kai baigsiu savo uzmacias pasirodysiu blush2.gif


o tu saunuole thumbup.gif thumbup.gif pasirodyk butinai mirksiukas.gif

o as zadu megzti ir blizganciu siuliuku snaigyteskazin kaip gausis gal kas yra bande? ax.gif
Atsakyti
doh.gif priminei apie blizganti siuliuka prisipirkau ir pamirstu naudoti,tai pabandziau dabar su bltu karu sudejauir mezgu tai labai graziai gaunasi thumbup.gif tokios turtingos snaiges wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2007 11 20, 11:47)

o as zadu megzti ir blizganciu siuliuku snaigyteskazin kaip gausis gal kas yra bande? ax.gif


as viena kita balta snaige apneriau auksiniu siulu ir man dar labai grazu, kai ineriu karoliukus mirksiukas.gif

labai grazios visu snaiges wub.gif
gaila, neturiu schemu karpytu snaigiu verysad.gif , be schemu nert nemoku schmoll.gif doh.gif . taip, kad visos mano apvalios, servetelio tipo gaunas unsure.gif
Atsakyti