Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

niu va, neprieike mano pagalbos, pati idejai. labai jaukos ir mielos snaigutes:)
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 11 11, 10:34)
as ta galvoju kad cia bus stulpelis be uzmetimo, o istikro tai koki padarysi taip ir bus gerai, juk neriant snaiges galim i mproviziuoti kiek tik norim  mirksiukas.gif

Hmmm,as kazkaip visad galvojau,kad pradedadnt kiekvienos eiles nauja rasta, pries zema stulpeli eina viena kilpele,o cia dvi.Nu bet as nepatyrusi mezgeja blush2.gif O dar toks klausimukas.O tose schemose tas trikampis zenkliukas ka reiskia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 11, 18:31)
Bandau dar sykį dėti savo pirmuosius darbelius:

user posted image

Pirmosios snaigės:

user posted image

Atsiprašau už kokybės trūkumą, bet neturiu fotoaparato, tai nufotografavau telefonu... doh.gif


labai grazus tas siuliukas su blizgucius, ypac tinka tokiem darbeliam thumbup.gif
Atsakyti
lauramama, pagal schemute tai tas trikampiukas butu trys kilpeles sunertos, nu nuneri tris kilpeles ir paskui duri su vaseliu i pirma kilpele ir suneri, gaunasi toks pumpuriukas mazas g.gif
nu bent jau taip man atrodo, servetelems buna tokie krasteliai, tai ir cia tas pats manau ax.gif

jo, del tu kilpeliu pradedant nauja eilute, as daryciau viena g.gif
nors kai ziuri akd jos dvi, tai gali buti jog cia su uzmetimu daryta, tik istraukiant per visa g.gif
nors taip man nepatinka daryt, nerciau vistiek paprastai, tikiuos suprasit ka cia sumaliau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindira: 11 lapkričio 2007 - 21:49
Puikios snaiges, Daitute 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 11, 22:46)
lauramama, pagal schemute tai tas trikampiukas butu trys kilpeles sunertos, nu nuneri tris kilpeles ir paskui duri su vaseliu i pirma kilpele ir suneri, gaunasi toks pumpuriukas mazas  g.gif
nu bent jau taip man atrodo, servetelems buna tokie krasteliai, tai ir cia tas pats manau  ax.gif

jo, del tu kilpeliu pradedant nauja eilute, as daryciau viena  g.gif
nors kai ziuri akd jos dvi, tai gali buti jog cia su uzmetimu daryta, tik istraukiant per visa  g.gif
nors taip man nepatinka daryt, nerciau vistiek paprastai, tikiuos suprasit ka cia sumaliau  doh.gif  blush2.gif

Viska labai aiskiai parasei.as irgi taip galvojau ir del triju kilpeliu ir del tu stulpeliu. Tik visgi, manau kad cia tas pusinis stulpelis,nu kai istrauki per visa.Zodziu,viskas aisku,improvizuojam toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
gražios snaigutės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 11, 19:31)
Bandau dar sykį dėti savo pirmuosius darbelius:

user posted image

Pirmosios snaigės:

user posted image

Atsiprašau už kokybės trūkumą, bet neturiu fotoaparato, tai nufotografavau telefonu... doh.gif



QUOTE(lauramama @ 2007 11 11, 19:48)
na va, pagaliau pamatem.labai svelnios tokios tavo snaigutes.Graaaazu

pritariu Lauramamai - labai svelnios, mielos, jaukios, grazios snaiges wub.gif wub.gif Saunuole 4u.gif kaledine eglute bus nuostabiai papuosta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 11 12, 10:00)
gražios snaigutės thumbup.gif

verysad.gif o man tai kazkoks negerums uzejo su tom snaigem.Jau tik paimu kokia schema,is paziuros tokia snaigiska,tik pradedu nerti,jau link pabaigos ir nebepatinka ir nebe snaigiska. Tai kai kurias pabaigiu,kai kurias isardau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 12, 15:02)
verysad.gif  o man tai kazkoks negerums uzejo su tom snaigem.Jau tik paimu kokia schema,is paziuros tokia snaigiska,tik pradedu nerti,jau link pabaigos ir nebepatinka ir nebe snaigiska. Tai kai kurias pabaigiu,kai kurias isardau. doh.gif


Reikli pati sau pasidarei smile.gif Aš tai prisispausdinau visokių schemų, tad dabar nebeatsirenku, kurios man gražiausios doh.gif
Atsakyti
Stovi man tos snaiges akyse nors tu ka.Ir taip ziuriu ir taip,niekaip as joms schemu nesusidelioju.
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 12, 15:50)
Stovi man tos snaiges akyse nors tu ka.Ir taip ziuriu ir taip,niekaip as joms schemu nesusidelioju.


Šitų dar nemačiau.. Nepatinka, kad nėra schemos schmoll.gif Bet jei ką nors pavyks sukurpti, tai būtinai čia pasiskelbsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti