Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(lauramama @ 2007 11 10, 09:46)
Nu man tokie simpatiski tie nerti burbulai, kad net suvalgyt norisi,nors neuzsikabinusi ant papuosalu nerimo, bet jauciu,kad reiks koki burbula nusinert,pamegint kaip visa tai naturoj atrodo  smile.gif
Labai grazus tavo papuosaliukai  rolleyes.gif



aciu uz pastebejima wub.gif
Atsakyti
Sakyk, Nekava, ar tu neri taip laisvai, ar su storesniu vaseliu, kad taip idomiai gaunasi,kokio dydzio mazdaug ta snaige.
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2007 11 09, 23:36)
Įdedu savo pirmąją snaigę.  smile.gif Truputį nelabai gražiai išėjo (bandžiau siūlus smile.gif), ir be to fotografuota su telefonu.

http://images32.fotk....jpg?1194640012


Gal tada nemoku įdėti,nes tik vakar tesimatė.... verysad.gif
Atsakyti
Aciu uz gerus zodzius, tokiu snaigiu galvoju prinerti ir pakabinti kur nors ant lango ar prie lempos.

Daite, noreciau pamatyti ir tavo snaige, bet man neatidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 10, 14:40)
Aciu uz gerus zodzius, tokiu snaigiu galvoju prinerti ir pakabinti kur nors ant lango ar prie lempos.

Daite, noreciau pamatyti ir tavo snaige, bet man neatidaro  g.gif


Žinau, kad neatidaro mano žvaigždutės... Matyt reiks kaip nors kitaip įkelti
Papildyta:
Bandau įkelti savo žvaigždutę. mirksiukas.gif
Atsiprašau už nuotraukos kokybę, neturiu fotoaparato, tai nufotografavau telefonu:

http://images32.fotk....jpg?1194709149
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 10, 08:32)
Galima pabandyt daryt ir atvirutes, manau,ispudingai atrodytu.


jo irgi galvojau drinks_cheers.gif bet jas pasidesi i spinta ir viskas, o pacias snaiges tai panaudosi, papuosi ax.gif
Atsakyti
pas mane pats snaigiu nerimo ikarstis didis.gif net maziui mazai demesio skiriu verysad.gif vyras uzsisake kad angela nunerciau thumbup.gif nori pries sventes darbe pasipuosti 4u.gif tai darbo ilgam turesiu g.gif jau kai pabaigsiu ir iskrakmolinsiu tai butinai idesiu pasigirti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 10, 20:21)
jo irgi galvojau  drinks_cheers.gif bet jas pasidesi i spinta ir viskas, o pacias snaiges tai panaudosi, papuosi  ax.gif

Pas mus, matai tai dar neisnykusi tradicija kokia smulke atvirute ypac ranku darbo idet kaledoms prie dovaneles.tai pas mane tokie dalykai neguli spintoj.Pernai as siuvinejau zngeliukus ir gaminau atvirutes.Tai visiems patiko.
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 11 10, 23:05)
pas mane pats snaigiu nerimo ikarstis  didis.gif net maziui mazai demesio skiriu  verysad.gif  vyras uzsisake kad angela nunerciau  thumbup.gif  nori pries sventes darbe pasipuosti  4u.gif  tai darbo ilgam turesiu  g.gif  jau kai pabaigsiu ir iskrakmolinsiu tai butinai idesiu pasigirti  bigsmile.gif


OHO KOKS LIUKS VYRAS, KAD ANGELO UŽSIMANĖ smile.gif
Atsakyti
Aš irgi pradėjau užsiimti snaigių gamyba... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 10 lapkričio 2007 - 23:57
QUOTE(daite @ 2007 11 11, 00:57)
Aš irgi pradėjau užsiimti snaigių gamyba...  blush2.gif

Man tavo paveiksliuko vistiek kazkaip neatidaro g.gif
Atsakyti
http://foto.radikal....d3f17c580bbajpg
Mergaites,gal kuri zinot ka reiskia siose schemutese tas storas juodas bruksnelis?Niekad su tokiu zymejimu nesusiduriau.Negi zema stulpeli?O gal pusini stulpeli su uzmetimu? unsure.gif
Atsakyti