Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(lauramama @ 2007 11 08, 23:13)
Zinokit,man tai net ir aprasymas sunkiai iziurimas.Nunersiu is turimu schemu pradzioj,o paskui improvizuosiu is situ ax.gif

tos snaiges visa nakti galvoj stovejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif sakau gal butu nebloga smuklmenele artimiesiems dovanu, po komplektuka snaigiu ax.gif juk jas ir panaudot galima, visad pasipuostu egle, ar siaip kaip dekoracijas panaudotu kasmet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 08, 17:57)
Mergaites,truputi ne i tem,gal kam reikia zurnaliuku su snaigem is karoliuku?Galeciau imest nuorodas



cia yra tema biserio subforume mestelk jei netingi mirksiukas.gif kaledu dekoracijos
Atsakyti
QUOTE(Frekenbok @ 2007 11 09, 15:46)
cia yra tema biserio subforume mestelk jei netingi mirksiukas.gif kaledu dekoracijos

ok, tik patikrinsiu tada toj temelej ar nieks tokiu psl neidejo,nes nelabai faina kai kartojasi.As dar naujoke,tai nespejau dar pamatyt visu temeliu blush2.gif
Atsakyti
Pasigyriau angelu temoj, bet ziuriu ir cia tiks. prasom paziureti mano pirmas angeliukas ir snaige ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 09, 17:53)
Pasigyriau angelu temoj, bet ziuriu ir cia tiks. prasom paziureti mano pirmas angeliukas ir snaige  ax.gif

user posted image

user posted image

Tikrai labai grazus ir rimti tavo darbai thumbup.gif Angelas labai ispudingas gavosi.Ir snaige taip laisviau nunerta atrodo idomiai.Saunuole
Papildyta:
QUOTE(Frekenbok @ 2007 11 09, 15:46)
cia yra tema biserio subforume mestelk jei netingi mirksiukas.gif kaledu dekoracijos

Ikeliau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2007 11 09, 16:53)
Pasigyriau angelu temoj, bet ziuriu ir cia tiks. prasom paziureti mano pirmas angeliukas ir snaige  ax.gif

user posted image

user posted image


nu tikrai tu cia labai graziai padarei thumbup.gif
Atsakyti
Įdedu savo pirmąją snaigę. smile.gif Truputį nelabai gražiai išėjo (bandžiau siūlus smile.gif), ir be to fotografuota su telefonu.

http://images32.fotk....jpg?1194640012
Atsakyti
QUOTE(mindira @ 2007 11 09, 11:46)
tos snaiges visa nakti galvoj stovejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif sakau gal butu nebloga smuklmenele artimiesiems dovanu, po komplektuka snaigiu  ax.gif juk jas ir panaudot galima, visad pasipuostu egle, ar siaip kaip dekoracijas panaudotu kasmet  rolleyes.gif

Galima pabandyt daryt ir atvirutes, manau,ispudingai atrodytu.
Papildyta:
QUOTE(daite @ 2007 11 09, 23:36)
Įdedu savo pirmąją snaigę.  smile.gif Truputį nelabai gražiai išėjo (bandžiau siūlus smile.gif), ir be to fotografuota su telefonu.

http://images32.fotk....jpg?1194640012


man kazkodel neatidaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lauramama @ 2007 11 10, 09:32)
Galima pabandyt daryt ir atvirutes, manau,ispudingai atrodytu.
Papildyta:
man kazkodel neatidaro  schmoll.gif



ir man neatidaro g.gif o taip noris paziuret ax.gif
Atsakyti
neatidaro ir man ax.gif
Atsakyti
ir man neatidaro schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 11 10, 10:20)
ir man neatidaro  schmoll.gif  schmoll.gif

Nu man tokie simpatiski tie nerti burbulai, kad net suvalgyt norisi,nors neuzsikabinusi ant papuosalu nerimo, bet jauciu,kad reiks koki burbula nusinert,pamegint kaip visa tai naturoj atrodo smile.gif
Labai grazus tavo papuosaliukai rolleyes.gif
Atsakyti