Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(nekava @ 2007 11 04, 22:03)
o kokius tu tuos kaledinius burbulus apneri? ir kokiais siulais? gal turi nuotraukyte? blush2.gif


paprastus ant eglutes kabinamus burbulus apneriu mirksiukas.gif . o neriu irisais. pabandysiu ryt nuskenuot is zurnalo schemute 4u.gif
Atsakyti
u as irgi ruosiuos nerti snaiges. Pasidalinkit patirtim - kuriais siulais but geriau? ar tiktu maxi? ar vistik plonesni but graziau?
Atsakyti
as irgi jau galvoju apie snaiges g.gif baigsiu dar viena darbeli ir jau pradesiu nerti, man atrodo, kad maxi biski per stori, nors ir nieko blogo, bet manau is plonesniu gal graziau ziurisi wub.gif as tai nusipirkau klasik bigsmile.gif bandysiu, ziuresiu kas gausis tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes,esu nunerusi ir as kelias snaigytes pagal jusu schemutes thumbup.gif Neriau is ne vienspalvio labai plono siuliuko ir dar karoliukais paposiau,tai atrodo siek tiek neiprastai.
QUOTE(katanelis @ 2007 10 31, 19:14)
sveikos  4u.gif kas dar neriat snaiges cia dar rususikas puslapis kuriame dauuug snaigyciu  4u.gif nepykit jei pasikartosiu  blush2.gif  ax.gif

Labai gera minti davei su siuo puslapiuku.Juk galima is gausybes gelyciu schemuciu perdaryti i snaigiu schemutes arba primezgant snaigems budingus krasciukus, arba kazka pakombinuoti is keliu schemuciu,tokiu atveju pas visas nebus tiek daug vienodu snaiguciu. smile.gif
Atsakyti
Snaigės ir angelai
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2007 11 05, 16:21)

čia tai bent kolekcija! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2007 11 05, 09:46)
u as irgi ruosiuos nerti snaiges. Pasidalinkit patirtim - kuriais siulais but geriau? ar tiktu maxi? ar vistik plonesni but graziau?


o as neriu is maxi, ir man visai grazu smile.gif
Atsakyti
o gal galit kas išversti kaip neriama šio angeliuko galva? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Susiena @ 2007 11 05, 16:21)

cia tai geras, aciu tau labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai gaila,kad daugelio graziausiu snaigiu/angeliuku schemos anglu kalba.O taip butu faina ir paprasta nerti tiesiog is schemuciu
Atsakyti
Smulkmeneles kaledoms http://picasaweb.goo...oCrochetNavidad
Atsakyti
Gal kuri prisitaikys http://picasaweb.goo...327526743667666
Atsakyti