Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Angeliuku temoj yra kelios tikrai neblogos nuorodos, kur galima rasti labai graziu nertu angeliuku. Nors gal jas reiketu ir cia patalpint...
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
aciu dar karta uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...gal kas nerete tokius angeliukus, kaip nuotraukoje apacioje?atsiliepkite mirksiukas.gif ....neturiu schemos, o bejos nemoku nerti unsure.gif noreciau sventems nunerti artimiesiems bigsmile.gif
Papildyta:
Atsiprasau...virsuje, nuotraukoje ax.gif ...
o gal Irmuliux galetum ideti tas nuorodas?..gal ten rasciau???? g.gif
Atsakyti
sveikos,
man tai įdomu kaip išlaikyti galvytės formą neriant angeliukus.. unsure.gif Ar ten į vidų ką dėt reiktų, ar krakmolint kažkaip įmantriai unsure.gif
Atsakyti
Gerai, mergaitės, aš nuorodėles surinksiu ir čia permesiu... mirksiukas.gif O į galvytes, manau reikia prikimšt vatos ar sintepono, galima ir didelį karolį apnert, nes kitaip nelaikys formos.
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2007 11 03, 21:34)
Gerai, mergaitės, aš nuorodėles surinksiu ir čia permesiu...  mirksiukas.gif  O į galvytes, manau reikia prikimšt vatos ar sintepono, galima ir didelį karolį apnert, nes kitaip nelaikys formos.

as i savo angelo galva kišau vata ax.gif

user posted image

ruosiuosi Kaledoms ir as jau ax.gif

user posted image




Atsakyti
Olaiva,labai grazus tavo megztas angeliukas 4u.gif 4u.gif As kaip nemoku nerti,tik mezgu,tai as buvau primezgusi panasiu angelu,tai i galva dedavau rutuliuka nuo deodoranta bigsmile.gif
Atsakyti
kaip man gražu tos snaigės, bet nu niekaip neįsikertu aš schemų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2007 11 04, 14:17)
kaip man gražu tos snaigės, bet nu niekaip neįsikertu aš schemų doh.gif

o kas butent neaisku?gal bendrom jegom ka paaiskinciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 11 03, 21:43)



graži žiemos pasaka wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2007 11 03, 21:43)
as i savo angelo galva kišau vata  ax.gif

user posted image

ruosiuosi Kaledoms ir as jau  ax.gif

user posted image


pasakiskos snaiges wub.gif wub.gif wub.gif
gal gali schemutes imest smulkiu snaigiu bigsmile.gif . labai jau grazios wub.gif wub.gif wub.gif

as irgi tiek uzsikabliavus drinks_cheers.gif , prisipirkau karoliuku ir inerineju i snaiges, kaip graziai spindi wub.gif . ir dar labai grazu kaledinius burbulus apnert mirksiukas.gif

o kas del krakmolinimo, tai irgi vargstu, nusipirkau purskiama, bet neiskrakmolija taip kaip noretusi unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2007 11 04, 21:34)
pasakiskos snaiges  wub.gif  wub.gif  wub.gif
gal gali schemutes imest smulkiu snaigiu  bigsmile.gif . labai jau grazios  wub.gif  wub.gif  wub.gif

as irgi tiek uzsikabliavus  drinks_cheers.gif , prisipirkau karoliuku ir inerineju i snaiges, kaip graziai spindi  wub.gif . ir dar labai grazu kaledinius burbulus apnert  mirksiukas.gif

o kas del krakmolinimo, tai irgi vargstu, nusipirkau purskiama, bet neiskrakmolija taip kaip noretusi  unsure.gif  verysad.gif



o kokius tu tuos kaledinius burbulus apneri? ir kokiais siulais? gal turi nuotraukyte? blush2.gif
Atsakyti