Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

Dėkui už varpelius 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Everesta, atsiūsk man į AŽ savo emeilą. Atsiūsiu angelo schemutę.
Atsakyti
Everesta, gaudyk ir kelk angeliuka... biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif kas dar neriat snaiges cia dar rususikas puslapis kuriame dauuug snaigyciu 4u.gif nepykit jei pasikartosiu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
va adresas http://crochet.korab...otivi/Motivy_1/
Atsakyti
Irmuliux, stai tavo angelas
user posted image
user posted image
nepykit kad taip velai ikeliau, tik dabar grizau namo ir is kart prie kompo, tai vyras sake, kad jau su tom supermamom isprotejau smile.gif
Atsakyti
Ne tave vieną vyras išprotėjusia laiko - mane irgi... Beje, daugiau angeliukų rasit angelų temoj. Ten jų yra pačių įvairiausių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2007 11 01, 17:14)
Beje, daugiau angeliukų rasit angelų temoj. Ten jų yra pačių įvairiausių...  4u.gif

tai kad nerandu g.gif du kartus perziurejau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmuliux @ 2007 11 01, 18:14)
Ne tave vieną vyras išprotėjusia laiko - mane irgi... Beje, daugiau angeliukų rasit angelų temoj. Ten jų yra pačių įvairiausių...  4u.gif

taikrai taip ten yra paciu ivairiausiu, popieriniu, siutu, veltu, megztu virbalais, o netru labai mazai. mane asmeniskai domina tik nerti.
Atsakyti
Radau bigsmile.gif O as po "mezgimas,nerimas"foruma narsau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles bigsmile.gif
Gal galite man padeti??...ieskau schemos kalediniams angeliukams nerti, pagal si paveiksleli g.gif o kaip prisegti nuotrauka???
Atsakyti
QUOTE(Renata007 @ 2007 11 02, 00:14)
Sveikos darbstuoles bigsmile.gif
Gal galite man padeti??...ieskau schemos kalediniams angeliukams nerti, pagal si paveiksleli g.gif o kaip prisegti nuotrauka???

atsiusk man i emeil/a ta paveiksleli ar foto idesiu i foruma. mano emeil/as tamulait@one.lt
Papildyta:
QUOTE(rimusia @ 2007 11 01, 22:58)
Radau bigsmile.gif O as po "mezgimas,nerimas"foruma narsau ax.gif  biggrin.gif

ar randi ka grazaus ir idomaus?
Atsakyti