Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(Irmuliux @ 2007 10 30, 18:22)
jau tas didysis angelas tai tikrai super  thumbup.gif  Aš irgi tokio norėčiau... Ir snaigės laaabai gražios. Regis prie servetėlių buvo panašus angelas, tik truputį kitoks. jei nerasit, pamėginsiu įmest (tik nelabai žinau kaip tai padaryt).
kadangi šiemet jau gyvenam savo namučiuose, tai noris Kalėdoms juos kaip nors papuošt. Tai galvoju prisinert snaigių ir prikabint ant langų, o šalia kalėdinės puokštės nertą angeliuką pastatyt... tongue.gif

jei rasi didelio angelo schema, atsiusk man i emeil'a, idesiu, jei nemoki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 30, 23:52)
jei rasi didelio angelo schema, atsiusk man i emeil'a, idesiu, jei nemoki  ax.gif



laukiam didelio angelo schemutes thumbup.gif
Atsakyti
merginos,
gal kas turit varpelių schemutę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 31, 08:51)
merginos,
gal kas turit varpelių schemutę ax.gif

Ar megztu ,ar nertu? Turiu senu zurnalu ,Anna,bet neturiu su kuo nuoskanuoti
Atsakyti
nertų smile.gif
Atsakyti
O galima vieną klausimėlį, tie angeliukai stovintis yra iškrakmolinti? Kaip jie taip gražiai stovi? Mačiau kažkokiam žurnale internete, kad užsienyje naudojama standiklis purškiamas. O kaip pas mus ar yra kažkokių purškiamų standiklių pirkti, ar jūs paprastai su krakmolu darote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimuziukas @ 2007 10 31, 10:46)
O galima vieną klausimėlį, tie angeliukai stovintis yra iškrakmolinti? Kaip jie taip gražiai stovi? Mačiau kažkokiam žurnale internete, kad užsienyje naudojama standiklis purškiamas. O kaip pas mus ar yra kažkokių purškiamų standiklių pirkti, ar jūs paprastai su krakmolu darote?  blush2.gif

Angeliukai ir snaigės gerai ir su krakmolu standinasi. Tačiau bumbulu aš purškiu, tas skystis tvirtesnis.
Atsakyti
yra ir pas mus purskaimu standikliu, bet sako kad jie nelabai. yra specialus standiklis "luga" kaip tik vakar nusipirkau.
o varpeliu schemuciu kazkur turejau kai surasiu idesiu.
Papildyta:
bet man mieliausias ir patikimiausias senas kaip pasualis krakmolinimas paprastu karkmolu. Dazniausiai taip ir darau.
Atsakyti
Na, aš tai Luga nusipirkau ir išmečiau... Jau jos kvapas... O namie traukos spintos neturiu. O purškiami standikliai man patinka, tik kiek deficitas tapo, nors Ikiuose dar yra, o anksčiau bet kurioje didesnėje parduotuvėje būdavo.
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 31, 09:51)
merginos,
gal kas turit varpelių schemutę ax.gif

prasom, nerk i sveikata
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o cia ranke piesta schema, labai grazus varpelis gaunasi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agni @ 2007 10 31, 13:04)
Na, aš tai Luga nusipirkau ir išmečiau... Jau jos kvapas... O namie traukos spintos neturiu. O purškiami standikliai man patinka, tik kiek deficitas tapo, nors Ikiuose dar yra, o anksčiau bet kurioje didesnėje parduotuvėje būdavo.


O tai aciu jums vaziuosiu i IKi ieskoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 31, 14:38)
prasom, nerk i sveikata
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
o cia ranke piesta schema, labai grazus varpelis gaunasi
user posted image




thumbup.gif kad idejei schemuciu varpeliu 4u.gif kazkuriais metai buvau prisinerus ir pakabinus ant virtuves lango, o ant palages padejau tas elektrines zvakutes tai visi net atsisukdavo praeinami bigsmile.gif labai graziai atrode thumbup.gif siemt reikes vel koki nusinerti, nes tie jau kazkur issivaiksciojo g.gif
Atsakyti