Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

prasau jusu pagalbos ax.gif
gal kuri turite uzsisaugojusi situ grazuoliu schemutes? 4u.gif
Angeliukai
Atsakyti
man sitas angelas superinis, gal turite kauri nors jo shemute?
user posted image
dar idesiu kelis angeliukus kuriu schemas turiu, gal kuri noresite pasipuosti namus siais angeleliais per kaledas. Nezinau kaip matysis, bet tikiuosi kad gerai, jei ne ir jei ka sudomins rasykit i AZ atsiu per emeil'a.
user posted image
user posted image
user posted image
O sios snaiges tokios grazios, tokios mielos, kelias nusinersiu kaledoms
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(everesta @ 2007 10 28, 05:24)
O sios snaiges tokios grazios, tokios mielos, kelias nusinersiu kaledoms
user posted image

gal galit paaiškinti, šios schemutės ženklus? kažkaip nelabai suprantu pačių pirmų eilių? kas yra tas kryžiukas? ir 2,3 eilės tai čia pynute neriasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereikalinga @ 2007 10 28, 13:26)
gal galit paaiškinti, šios schemutės ženklus? kažkaip nelabai suprantu pačių pirmų eilių? kas yra tas kryžiukas? ir 2,3 eilės tai čia pynute neriasi?  blush2.gif



tie kryziukai tai akute be uzmetimo, o tie burbuliukai tai kai mezgi pynute toj vietoj kur tas brbuliukas nupiestas padarai kokias tris akutes pynutes ir sujungi i rutuliuka, o toliau vel pynute.. gal suprasi blush2.gif jei ne tai aiskinsiu dar kaip nors mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereikalinga @ 2007 10 28, 13:26)
gal galit paaiškinti, šios schemutės ženklus? kažkaip nelabai suprantu pačių pirmų eilių? kas yra tas kryžiukas? ir 2,3 eilės tai čia pynute neriasi?  blush2.gif

tikri taip 2ir3 eilutes tai pynute, o kryziukas taai kaip a vadimu tai zemas stulpelis be uzmetimo. jei kas neaisku klausk.
Atsakyti
o gal man galit 3angeliuko aprašą išverst, nesuprantu aš lenkiškai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 10 28, 14:47)
o gal man galit 3angeliuko aprašą išverst, nesuprantu aš lenkiškai blush2.gif

ir as nesuprantu, bet ten aiki schema yra. A schemoje kunelis, tik be galbos, B schemoje sparneliai, o galvyte ir aureole tai labai lengva ir be schemos nusimegzti.
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2007 10 28, 12:45)
tie kryziukai tai akute be uzmetimo, o tie burbuliukai tai kai mezgi pynute toj vietoj kur tas brbuliukas nupiestas padarai kokias tris akutes pynutes ir sujungi i rutuliuka, o toliau vel pynute.. gal suprasi  blush2.gif  jei ne tai aiskinsiu dar kaip nors  mirksiukas.gif



QUOTE(everesta @ 2007 10 28, 12:58)
tikri taip 2ir3 eilutes tai pynute, o kryziukas taai kaip a vadimu tai zemas stulpelis be uzmetimo. jei kas neaisku klausk.


na lyg ir supratau, ačiū mirksiukas.gif Einu pamėginsiu nerti, žiūrėsiu ar gausis man kas nors
Atsakyti
zinokit kaip fainiai neriasi pagal tas schemutes thumbup.gif thumbup.gif kaip grazu ir greiyta, as per vakara 4 nuneriau drinks_cheers.gif kai padarysiu nufotografuosiu butinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2007 10 29, 22:15)
zinokit kaip fainiai neriasi pagal tas schemutes  thumbup.gif  thumbup.gif kaip grazu ir greiyta, as per vakara 4 nuneriau  drinks_cheers.gif kai padarysiu nufotografuosiu butinai  thumbup.gif



tu tikra saunuole darbstuole 4u.gif thumbup.gif reikes jau ir man kuri vakara uzsiimti snaigiu nerimu g.gif
Atsakyti
oij, graziu snaigiu prisirinkau cia pas jus thumbup.gif . uzsikabliavau vel, tai dabar darbuojuos drinks_cheers.gif bigsmile.gif
vienais metais kaledines dovanas visiems pati dariau. nuneriau serveteliu komplektuka, apneriau kaledini burbula ant eglutes, graziai supakavau ir vietoj bantuko po snaige nerta uzdejau thumbup.gif . jau visu reakcija buvo thumbup.gif , daug labiau dziaugesi negu dovanotom pirktinem dovanom 4u.gif

siemet noreciau vel kanors pati padaryt, tik nesinori kartotis, bandysiu ka nors nauja sugalvot bigsmile.gif
Atsakyti
jau tas didysis angelas tai tikrai super thumbup.gif Aš irgi tokio norėčiau... Ir snaigės laaabai gražios. Regis prie servetėlių buvo panašus angelas, tik truputį kitoks. jei nerasit, pamėginsiu įmest (tik nelabai žinau kaip tai padaryt).
kadangi šiemet jau gyvenam savo namučiuose, tai noris Kalėdoms juos kaip nors papuošt. Tai galvoju prisinert snaigių ir prikabint ant langų, o šalia kalėdinės puokštės nertą angeliuką pastatyt... tongue.gif
Atsakyti