Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

QUOTE(@asta @ 2006 12 02, 19:37)
Pupulia gal galėtum savo angeliuką iš arčiau nufotografuot,kad iš arčiau matytūsi,bandyčiau pagal jį nert  4u.gif



niekaip neprisiruošiu nufotografuoti, diena pamirštu, o vakarinėse nuotraukose nesimato kaip nerti, tai radau tas nuorodas vėl.
Aš nėriau šitą, o čia dar vienas
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 05, 11:28)
niekaip neprisiruošiu nufotografuoti, diena pamirštu, o vakarinėse nuotraukose nesimato kaip nerti, tai radau tas nuorodas vėl.
Aš nėriau šitą, o čia dar vienas



Didelis didelis ačiū tau aciuks.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Glacee @ 2006 10 20, 19:25)
agnieszka.v
acha... deja, šiuo metu turiu schemą tik ant popieriaus..... dar pabandysiu kitame kompe paieškoti, jei nerasiu, tai nuskanuosiu, nors ten jau kokybė baisi.
a štai taip jis atrodė iki kol aš jį nunėriau smile.gif blush2.gif
user posted image
apatinis....

raganiukshte
štai čia yra labai daug snaigių smile.gif
http://www.ntl.narod...ake/flakes.html

o iš čia aš kažką ir mezgiau smile.gif
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
Sveikutes,na dabar ne kaledu metas bet man labai reik angeliuku nusinerti .noriu per krikstynas sveciams padovanoti 4u.gif beda ta kad esu dar visiskai naujoke nerimo sriti.ir sitos nuorodos man kaskodel neatidaro tik visokiu raidziu prirasita,gal galetu kas nors per nauje ideti su aiske shemute buciau labai dekinga
notworthy.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakondaaz @ 2006 12 05, 12:28)
niekaip neprisiruošiu nufotografuoti, diena pamirštu, o vakarinėse nuotraukose nesimato kaip nerti, tai radau tas nuorodas vėl.
Aš nėriau šitą, o čia dar vienas

ir siti angeliukai labai grazus bet irgi ne visa rasta suprantu pradzioj kaip ir aisku o tie isplatejimai nesuprantami blush2.gif gal galetu kuri trumpai paiskinti naujokutei rolleyes.gif is anksto dekojiu
Atsakyti
sveikos wink.gif
kadangi vasara taip greitai praleke,tai itariu,kad ir kaledos tuoj atskubes. ar jau galvojat apie nerta snaiges? apie angeliukus?
as jau galvoju g.gif rolleyes.gif
stai cia keletas, gal nematytu wink.gif schemu neturiu schmoll.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aš noriu nusinerti ar nusimegzti didelį angelą (25-30 cm minimum)...bet niekur nerandu schemų... doh.gif
gal kas turit angelų schemelių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linokas: 27 rugsėjo 2007 - 21:53
nu ir grozybiu cia jus pridare bigsmile.gif sioms kaledoms reikes ka nors pasidaryti thumbup.gif
Atsakyti
koie fantastiški plaukuoti angelai wub.gif
Atsakyti
Liaudies patarlė sako: ruošk roges vasarą smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Merginos, gal galima butu paprastu schemuciu snaigutems bent keleta ? nes ne visos iigudusios mezgejos , deja.. blush2.gif Aciu labai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 10 18, 17:17)
Merginos, gal galima butu paprastu schemuciu snaigutems bent keleta ? nes ne visos iigudusios mezgejos , deja.. blush2.gif Aciu labai. 4u.gif

gal iš ČIA ką nors išsirinksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2007 10 19, 22:39)
gal iš ČIA ką nors išsirinksi  mirksiukas.gif



thumbup.gif schemukes pagal jas as tikrai nersiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(emaliuke @ 2007 06 02, 12:54)


ir siti angeliukai labai grazus bet irgi ne visa rasta suprantu pradzioj kaip ir aisku o tie isplatejimai nesuprantami  blush2.gif gal galetu kuri trumpai paiskinti naujokutei  rolleyes.gif is anksto dekojiu


trumpai apie šiuos vokiškus:
Ratukas: 6 kilputės, 12 stulpeli7, 24 stulpeliai, 36 stulpeliai
Sijonėlis: 7 kartus * į kas antrą kilputę *1stulpelis 1 akis 1 stulpelis* (gaunasi lyg sujungtos 7 kilputės); toliau atgal į kiekvieną tą kilputę *2 stulp. 1 akis.2stulp.*
vėl atgal 2 akis.pakelt ir *2st.3akys 2 st.* vėl atgal 2 akis pakelt * 3st.3akys 3st*
ir t.t. pagal parašymus...tada atskirai sparnelius ir galvytę...
tikrai verta apnerti auksiniu siūliuku labai gražiai atrodo...nors galima ir kitos spalvos 4u.gif Sėkmės bandyme pernai tokių gal 20 buvau nunėrus, gražu prie dovanėlių pridėti...
Atsakyti