Įkraunama...
Įkraunama...

Snaigių nėrimo žurnalai

99 snowflakes
Balls of Christmas (čia gal snaigių temoj nelabai tinka, bet irgi Kalėdoms mirksiukas.gif )
Atsakyti
bigsmile.gif oi merginos kiek daug grožybių radau wub.gif ,kaip tik duoduos po rusų forumus,ieškau nertų angeliukų,o kad čia pažiūrėt... dėkui už schemutes 4u.gif
Atsakyti
o čia mano sniegynas, kurį ketinu išdovanoti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Koks grožis, Pupulia user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 11 29, 23:04)
o čia mano sniegynas, kurį ketinu išdovanoti  ax.gif



Faina kažkam bus gaut snaigę wub.gif

klausyk gal turi schemutę kaip angeliuką nert g.gif tokio tipo nerandu,visi labai "mandri" blush2.gif noriu paprastučio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 11 29, 22:04)
o čia mano sniegynas, kurį ketinu išdovanoti  ax.gif
user posted image


Sveika, Gal imanoma butu gauti tavo sniegyno schemutes. Labai seniai laikiau rankose kabliuka, o va dabar uzsimaniau. Varciau ir kinieciu linkus ir rusu, bet man is tu neryskiu schemuciu nelabai aisku kaip jos neriamos sad.gif Bet tikiuosi neesu beviltiska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupulia @ 2006 11 30, 00:04)
o čia mano sniegynas, kurį ketinu išdovanoti  ax.gif


Labai šaunūs darbeliai. Bandysiu pagal nuotraukytę ką nors nunerti panašaus. Pats laikas tokioms grožybėms. wub.gif
Atsakyti
[quote=Pupulia,2006 11 30, 00:04]
o čia mano sniegynas, kurį ketinu išdovanoti ax.gif




labai graziai atrodo snaigynas thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras ax.gif 4u.gif
visos snaigutės iš šitoje temoje skelbtų nuorodų, schemų ir aprašymų.
Angeliuko schema irgi kažkur SM radau, dabar nerandu kur blink.gif , ten nuoroda buvo į vokišką puslapį, pagal paveikslėlius nėriau.
o šiandien radau labai gražų arkliulą, tik jis Kalėdoms nelabai turbūt ax.gif blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
koks grazutis wub.gif Reiks kam nors dovanu nunert smile.gif
Atsakyti
Pupulia gal galėtum savo angeliuką iš arčiau nufotografuot,kad iš arčiau matytūsi,bandyčiau pagal jį nert 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti