Įkraunama...
Įkraunama...

Joga nėštumo metu

QUOTE(sliunkava @ 2008 09 19, 11:37)
Gal kas siuo metu lanko joga nestukems Vilniuje ir galetu atsiliepimu imesti? 4u.gif  smile.gif



As jau 2 men lankau nesciuju joga pas trenere Rasa ir esu labai patenkinta thumbup.gif Uzsiemimai vyksta 2 kartus per savaite, man dabar kazkaip mazoka darosi , tai is ebay.com parsisiunciau DVD apie nesciuju joga, darysiu namie kasdien, kad poveikis butu geresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintarine2008 @ 2008 10 06, 12:30)
As jau 2 men lankau nesciuju joga pas trenere Rasa ir esu labai patenkinta  thumbup.gif Uzsiemimai vyksta 2 kartus per savaite, man dabar kazkaip mazoka darosi , tai is ebay.com parsisiunciau DVD apie nesciuju joga, darysiu namie kasdien, kad poveikis butu geresnis  4u.gif


O kur ji dabar veda uzsiemimus? Nes kai as lankiau, uzsiemimai vykdavo dar Fabijoniskese, pradines mokyklos sporto saleje.
Atsakyti
QUOTE(sliunkava @ 2008 09 19, 11:37)
Gal kas siuo metu lanko joga nestukems Vilniuje ir galetu atsiliepimu imesti? 4u.gif  smile.gif

Aš nuo gruodžio Forum Palace lankysiu, galėsiu papasakoti, kaip ten. Tik tiek, kad ten tk vieną kartą per savaitę būna, tačiau kadangi aš taip ir noriu - vieno karto jogosir poros baseino - tai man idealus variantas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nuo lapkričio 17 d. atsinaujins užsiėmimai nėščioms pas Gretą naujose patalpose(Augustijonų 2-3, Vilnius):
Antradieniais ir ketvirtadieniais 11.00 - 13.00 val.
Antradieniais 19.00 - 21.00 val.
Paskaitos:
Pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30 - 21.00 val.
Mokytoja Jurga
Atsakyti
nejau nebijot nestukes i viesus baseinus vaikscioti? juk ten tiek bakteriju plaukioja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 11 06, 19:22)
nejau nebijot nestukes i viesus baseinus vaikscioti? juk ten tiek bakteriju plaukioja  blink.gif

Na, as asmeniskai visa laika renkuosi mazesnius, dairausi ir dabar tokio. Kazkaip didziuliai impulsai butent del bakteriju ir galvoju aplenkti. Nors ten ir geri instruktoriai. o norint, visuomet galima surasti ir mazesniu baseinu. Nera taip, kad jau tos bakterijos is visur pultu. Su abiem nestumais lankiau iki paskutiniu savaiciu ir viskas buvo puiku. nemanau, kad esu kazkokia isimtis
Atsakyti
QUOTE(Gintarine2008 @ 2008 10 06, 13:30)
As jau 2 men lankau nesciuju joga pas trenere Rasa ir esu labai patenkinta  thumbup.gif Uzsiemimai vyksta 2 kartus per savaite, man dabar kazkaip mazoka darosi , tai is ebay.com parsisiunciau DVD apie nesciuju joga, darysiu namie kasdien, kad poveikis butu geresnis  4u.gif

labukas, gal gali parasyti nuorada is kur atsisiuntei ta kompakta nes as kazkodel tam puslapyje nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edora @ 2008 11 01, 22:41)
Sveikos,
Nuo lapkričio 17 d. atsinaujins užsiėmimai nėščioms pas Gretą naujose patalpose(Augustijonų 2-3, Vilnius):
Antradieniais ir ketvirtadieniais 11.00 - 13.00 val.
Antradieniais 19.00 - 21.00 val.
Paskaitos:
Pirmadieniais ir trečiadieniais 18.30 - 21.00 val.
Mokytoja Jurga



visa info cia :

www.savitri.lt
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 11 13, 08:52)
visa info cia :

www.savitri.lt



O cia sakykit Jurga - tai kalba eina apie pribuveja Jurga?
Atsakyti
QUOTE(elvyrce @ 2008 11 13, 15:31)
O cia sakykit Jurga - tai kalba eina apie pribuveja Jurga?



tikrai taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 11 14, 09:01)
tikrai taip smile.gif


Super! Aciu uz informacija. O gal ji dar veda ir baseine uzsiemimus? Kazkada vesdavo Gerosios vilties gatveje.
Atsakyti
Taip, veda - penktadieniais gerosios vilties m-klos baseiniuke nuo 10 iki 12 h
kainyte 14 LTL... kepurele butina smile.gif

dar patariu tureti bent 4 litukus labai gardiem pyrageliam po baseino wink.gif


Atsakyti