Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

o aš tokią netradicinę sagę prie auskarų suraičiau

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 05 vasario 2007 - 14:30
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 02 05, 13:20)
tai kunigunda aš manau jinai kalbėjo apie plasmasinius karoliukus mirksiukas.gif negi ir tie negerai,kažkokia nesamonė čia g.gif


tai plasmasiniai ir yra dirbtiniai perlai, kuriuos deja, bet net ir gerai zinomos parduotuves pardavineja kaip tikrus, tik kiek geresnes kokybes
dirbtiniai perlai yra skirti dekoravimui, o ne puosimuisi
schmoll.gif, bet cia kiekvienos moters pasirinkimas
beje, tikrai zinau ne viena moteri kuriai, net ir naturalus perlai nese nelaimes-kad ir kaip ten butu, bet matyt ne visiems jie tinka blink.gif
Papildyta:
QUOTE(chumbavamba @ 2007 02 05, 14:01)
parduotuvese butent taip sukabintu perliuku buna?? Ar ten per atstuma, su perpynimais kokiais??


buna, kazkur turiu, vis neturiu kada dekoruoti dezeles, yra tokie mazi tarpeliai, tad labai gerai yra prisiuti
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2007 02 05, 17:26)
ne jaučiu kad nesukalbėjom schmoll.gif aš turėjau galvoje tuos karoliukus apvalius doh.gif  mirksiukas.gif ,o dėl tų perlų tai nieko nežinau,bet kažkodėl ir neturiu noro juos pirkti,matyt jaučia širdis kažką negero unsure.gif


o man perlai labai wub.gif ir turiu visokiu veriniu su jais, o dabar laukiu kada atsiras tikro turkio ir galvoju susiverti verinuka su turkiais ir perliukais ax.gif

cia yra karoliukai - kitaip sakant perliukai - imitacijos
user posted image
parduodadamos visur -floristikos parduotuvese, siuvimo reikmenu ir pan. Maximos visokios is ju parduoda apyrankes ir karolius blink.gif - bet tai dirbtiniai perlai, nors daug kur buna parasyta tiesiog perlai
doh.gif

Papildyta:
QUOTE(naca @ 2007 02 05, 17:47)
taigi čia taspats kas ir su juoda kate per kelią. aš tokiais dalykais netikiu schmoll.gif .čiatik prietarai doh.gif


tai tavo teise, bet zinau ne viena moteri, kuriai tie prietarai su perlais materializavosi
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2007 02 05, 18:12)
O aš manau, kad plastmasiniai ar stikliniai perlai nėra dirbtiniai perlai, o tiesiog karoliukai  biggrin.gif Tiesiog vadinam perliukais juos, dėl jų panašumo į tikruosius.. o tikrieji perlai būna upiniai perlai, išauginti žmoniu, tai pat ir tikru tikriausi perlai, susidarę patys, kurių galima rasti man atrodo tik prie kai kurių salų  g.gif Ir jų laabai mažai veža, nes jie jau tikrai brangūs...dar būna perlų motinos..bet čia jau upytele geriau pakonsultuotų manau  bigsmile.gif  blush2.gif


Butent - dirbtiniais vadiname visus akmenis, kurie yra sukurti zmogaus ir jie daznai panasus kaip 2 vandens lasai i tikruosius ir jiems daznai atpazinti reiketu ekspertizes arba ziniu.
pvz 99,9 % LT parduodamu turkio karoliuku yra arba geriausiu atveju rekonstruotas turkis, bet daug didesne dalis yra dirbtiniai -imitacijos- jie net labai panasus i turki ir vadinami turkio karoliukais, nors turkio ten net nebuna schmoll.gif
bet juk nevadinate ju tiesiog karoliukais - o vadinate turkiu unsure.gif
tas pats ir su perlais, juk tikrai yra moteru, kurios susiveria tuos plasmasinius alia perlus arba nusiperka su 50 % antkainiu ir puosiasi jais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunigunda78: 05 vasario 2007 - 18:34
blink.gif Kunigunda78, nemaišyk plastmasinių ir stikliniu karoliukų su akmenimis mirksiukas.gif
o kad žmones apsigaudinėja sakydamai ant plasmasės, kad tai perlas, man ir juokinga ir graudu doh.gif lotuliukas.gif Dirbtiniai perlai galima sakyti yra upiniai, juos išaugina žmogus, tačiau fizinės ir cheminės savybės yra tokios pačios mirksiukas.gif arba beveik tokios pačios g.gif bet ten nėra plastmasės blink.gif
O dėl turkio tai jau atskira tema, nes jų yra kelių rūsių, ta prasme, yra tikrasis turkis, kurio taip pat retai būna, paskui presuotas trukis, dar kažkoks... g.gif bet ten ne stiklas ir ne plasmasė ax.gif
Tiesiog yra akmenys, susidarę natūraliai, ir žmogaus koreguoti (pvz presuotas turkis, upiniai visokių spalvų perlai), taip pat sintetiškai išgauti akmenys. Ir yra karoliukai biggrin.gif
Yra gera tema apie akmenis Religijos ir ezoterikos forume ax.gif ten tau atsakytų profesonalai mirksiukas.gif Aš dar pradedančioji, tai negaliu gerų pavyzdžių duoti ir palyginti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braita: 05 vasario 2007 - 18:51
QUOTE(naca @ 2007 02 05, 18:40)
bet pirkdamos specializuotose parduotuvese tuos plastmasinius karoliukus ir  mokedamos 3 Lt uz pakeli tikrai negalvos kad tai perlai g.gif


taip, bet parduotuve irgi gali nusipirkti tu karoliuku po 3 lt, suverti ir parduoti uz 50 lt -ir stai tau trumpas verinukas is alia tikru perlu
mane pvz. apgavo Silversitis su saules akmeneliu veriniu ir kiek esu maciusi jus ir pacios esate alia jo skaldeliu pirkusios ir papuosaliukus dariusios ir vadinate ji tikru, nors geriau pasidomejus suzinojau, kad saules akmuo atrodo visai kitaip
as sumokejau uz stikla 50 lt, kai galima isigyti tikro saules akmens verini uz tokia kaina doh.gif
net nunesus grazinti -pardaveja kaip uzsukta aiskino, kad jie naturalus, nors visi nusimanantys sake, kad jie dirbtiniai.
Kai pasakiau, kad naturalus akmuo isyla- ji man atsove, kad vadinasi man saules akmuo netinka, nors kazkodel tikras saules akmuo is astromineralogijos centro isyla.
Todel netikiu pasakom apie visu pardaveju sazininguma
kai pirkau raudono koralo verini -man niekas nepasake, kad jis dazytas ir daug dar galeciau vardinti
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke @ 2007 02 05, 18:43)
lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif tik juodos demes isduos tai drinks_cheers.gif apie apgaule musu mamytems nei kalbos negali but schmoll.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


nebutinai, naturalus turkis ir gali tureti juodas demeles
viena klaipediete, uzsiimanti akmenimis, rode apyranke su naturaliu turkiu -buvo su juodom demelem ir verinuka rode-ten ir buvo tokiu tongue.gif
o cia saules akmenukas, yra ir dar grazesniu
user posted image
Atsakyti
akmenys
va, pasiskaitykite mirksiukas.gif Ir galėsime pardavėjas apšviesti lotuliukas.gif
Atsakyti
nebesuprantu aš visai tavęs kunigunda doh.gif
tai nori pasakyti ,kad šitų upinių perlų
user posted imageuser posted image
ir šitų karoliukų
user posted image negalima nešioti g.gif man tai čia visai skirtingi dalykai,vieni paprasti karoliukai,o kiti kaip jau minėjo užauginti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 05 vasario 2007 - 19:30