Įkraunama...
Įkraunama...

Biseris

O cia mano Naktinis darbas: rinkinys, "juodulio asorti" 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

nusifotografavo labai jau juokingai, jis visas juodas kaip ant rankos 4u.gif verinio ilgis- 2.5m rolleyes.gif , ant rankos apsivynioja 5-6 sykius thumbup.gif

Murkute, naktine pamaina -jega thumbup.gif
Atsakyti
na va ir mano pirmas rimtesnis darbas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
moteros!!! dabar gausit prisiimt atsakomybe kad ir mane susirgdet lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
tik dar nelabai suprantu kaip uzbaigimus graziai padaryti, apyrankej dariau dariau ir vistiek nesigavo labai dailiai
Atsakyti
Oi kiek grozybiu cia prisiziurejau. Na jus ir auksarankes.
Taip uzsimaniau pati pabandyti ka nors suverti. Tai iskrausciau savo ir mamos stalcius, surinkau senus karolius. Stai koks mano pirmasis blynas gavosi blush2.gif
user posted image
Deja, kazkokia smulki nuotrauka gavosi ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauradr: 29 sausio 2007 - 21:41
Na o štai nauja perlų karalystė wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Jūsų teismui wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai faino jūsų darbeliai mirksiukas.gif

ir aš jau prisėdau prie karoliukų ax.gif
vėrinukas iš biseriuko ir čekiško stiklo
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkute @ 2007 01 28, 18:45)
Niekur nepavyksta rast apyrankem intarpu  verysad.gif  ar nezinau kur ieskot?  g.gif  Gal kas matet kur?

randu jūratės akmenėliuose arba rankdarbiai.com mirksiukas.gif

QUOTE(inore @ 2007 01 29, 15:38)
Aš užsisakiau sausio 23 d. Ta pacia diena ir sumokejau, bet kolkas jokių žinių negaunu.  g.gif


dėl pačios internetinės parduotuvės jokių priekaištų neturiu, tačiau paštui taip, tikras košmaras kaip jie ten dirba doh.gif gauna siuntinį, tai savaitę negali atnešti pranešimo apie siuntinį ( nors viso labo tik gerų 100 metrų tereikia praeit ), o kai nueini pas juos aiškintis, tai patys nesupranta kur kas ir kaip ir tik iš antro karto nuėju spas juo s jie pagaliau randa tą nelemtą pranešimą , ant kurio beje data uždėta prieš savaitę , geriau jau kitą kartą jei bus galimybė atsiimsiu vietoje pas merginas lotuliukas.gif

norėjau dėti į apnertų karolių skyrelį savo naujuosius auskariukus, tačiau įdėsiu ir čia mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
gal kas galetu paaiskint kaip padayti sitoki:
user posted image
Atsakyti
Noriu patarimo, susivėriau sagės papuošimą, bet patarkit kaip geriau jį būtų pritaisyt prie pačio segtuko. g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2007 01 31, 10:25)

O dabar aš paklausiu: susivėriau perlinį komplektėlį (auskarai, apyrankė, karoliai) ir tvirtinant siūlą, t.y. gryžinėjant atgal nuo užsegimo ir tarp perliukų užmezgant mazgelius pasitempė siūlas verysad.gif . Užtat matosi mazgeliai ir perlai slankioja kaip senoviški mediniai skaitliukai (jei vyresnės tai žinosit apie ką aš blush2.gif ).
Dabar trumpai ir aiškiai- kaip užmazgioti ir sutvirtinti, kad būtų gražu ir be tarpelių tarp perlų ar biserio.

aš tai naudoju tokius,tai labai gražiai viskas pasislepia ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(murkute @ 2007 01 31, 10:44)
Aš ir tokius naudoju  rolleyes.gif  Tik noriu paklaust - o į juos sukišat zilkos galus ar dar darot kokius mazgelius ar kaip dar uztvirtinat? Nes aš į tą spaustuką dar padariau mazga, bet vistiek išsitraukė - kai stipriau timptelėjau  g.gif Tai dabar išvis super klijų dar privarau ant to mazgo... ir tada užspaudžiu.... Tik kad žaist su tais klijais  doh.gif

aš mažą biserio karoliuką perveriu ir surišu arba suspaudžiu su tokiu metaliniu mažu spaustuku mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Justina- @ 2007 01 31, 11:54)
taigi tie kanceliariniai smeigtukai visai ne tam skirti, as niekaip nesuprantu kaip su jais imanoma dirbti, juk jie kieti, stori, o dar ir su galvute  doh.gif
auksarankese mes daznai kalbam apie smeigtukus, bet ne apie kanceliarinius, o specialius biseriui, gal tu cia sumaisei? nes pirma karta girdziu, kad kas darytu grandineles is kanceliariniu smeigtuku biggrin.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif štai tie spec smeigtukai
user posted image
jų yra čia mirksiukas.gif
Atsakyti