Įkraunama...
Įkraunama...

momenėlis

Maniskiui jau du metukai ir momenelis dar apie 1 cm neuzsitraukes, gydytoja sake dar nereikia nerimauti g.gif
Atsakyti
Sveikutes, mums jau ir 1.9 men su trupuciu o momenelis 2x2cm,tikrinomes ir santaariskeseir pas savus,nieko blogo nemato bet ir nieko tikslaus nepasako, o kalbam tai labai jau skurdziai pora zodeliu,gal cia tiesa kad kaip prades kalbeti ir momenelis uzsitrauks g.gif . Baisiai nerimauju nes po poros menesiu keliausim i darzeli, o ten..... pacios suprantat vaiku nepriversi nesimetyti is zaislu verysad.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

na, mums nuo pat gimimo visiškai nesitraukė momenėlis. todėl patarė gert Osteocare. taip ir padarėm. rezultatai iškart pasimatė. dabar jis daugmaž 5 litų monetos dydžio. šiek tiek įdubęs. Neurologė sakė, kad taip ir turi būt. todėl aš visiškai neimu į galvą. neimkit ir jūs 4u.gif
ateis laikas ir užsitrauks 4u.gif
o jei baisiai neramu, pabandykit minėtojo Osteocare. blogiau nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2007 06 30, 12:20)
sveikutės  4u.gif

na, mums nuo pat gimimo visiškai nesitraukė momenėlis. todėl patarė gert Osteocare. taip ir padarėm. rezultatai iškart pasimatė. dabar jis daugmaž 5 litų monetos dydžio. šiek tiek įdubęs. Neurologė sakė, kad taip ir turi būt. todėl aš visiškai neimu į galvą. neimkit ir jūs  4u.gif
ateis laikas ir užsitrauks  4u.gif
o jei baisiai neramu, pabandykit minėtojo Osteocare. blogiau nebus  4u.gif

pritariu del osteocare drinks_cheers.gif
siaip jei momenelis neuzsitraukia iki 1 m, tada iki 15 metu arba kol eis i darzeli tai tikrai jau viskas bus gerai bigsmile.gif
mums taip neurologe pasake, nes vaikiui 1.1 m ir dar vis momenelis 1 cento dydzio 4u.gif
Atsakyti
sako, kaf sparciai uzsitraukineti pradeda, kai ima kaltis dantukai. Mano vaikui apie metukus uzsitrauke
Atsakyti
Mano mergyte 2 m. ir 1men., o momenelis uzsitrauke visai neseniai. Ilgai laikesi apie 1 centu monetos dydzio.
Atsakyti
sveikutes rolleyes.gif
mano 3 metu sunui momenelio vietoj yra nemazas iskilimas, kaip guziukas koks. gydytoja sako kad tai kaukoles siules, bet labai del to abejoju schmoll.gif
Atsakyti
Mums 1,6 m, o momenėlis dar neužsitraukęs, gydytoja sakė viskas gerai, nerymauti neverta. O žurnale perskaięiau, kad jeigu iki pusantrų netų neužsitraukia, tai sutrikus medž apykaita... Net nž ką galvoti...
Atsakyti
mums 9 mėn., gydytoja sakė, kad beveik užsitraukęs g.gif ar ne per anksti, kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2008 02 17, 18:59)
mums 9 mėn., gydytoja sakė, kad beveik užsitraukęs g.gif ar ne per anksti, kaip manot?

Kiek zinau,tai vieniems uzsitraukia momenelis iki 1m,kitiems iki 2 metuku lotuliukas.gif .Sako daktarai,kad geriau,kai uzsitraukia veliau,bet nezinau kodel g.gif .Na bet nieko negali padaryti,jei uzsitaukia anksciau smile.gif.Greito momenelio uzsitraukima daktarai komentuoja kaip vitamino D perdozavima.Mano drauges mergytei dabar 8 menesiai ir jau beveik uzsitraukes momenelis.
Atsakyti
man atrodo ka maniškiuj uzsitraukė apie metuku laiko... g.gif
Atsakyti
Mum metai ir 8d smile.gif bet momenėlis dar yra, maždaug1cm ant 1,5cm. Kažkaip nekreipiau dėmesio į jį, kol kažkur neperskaičiau, kad iki metų turi užsitraukt, bet vėlgi, rašo, kad tai labai individualu, kaip ir patys vaikai smile.gif beje, gydytoja net nepažiūrėjo momenėlio kai tikrinomės suėjus metukam g.gif
Atsakyti