Įkraunama...
Įkraunama...

momenėlis

Sveikos, biggrin.gif labai man rūpi toks klausimėlis : " kada turi užsitraukti momenėlis pas vaikiuką?" Nes kiek einu pas vaiko šeimos gydytoją, tiek atsakymo tikslaus ir negaunu. Mano mažylei jau 1 metukai ir 2 mėnesiai su keliom dienos, o jos momenėlis kaip yra 1 cm dydžio taip ir nesikeičia nuo gymimo dienos, pradedu jau kaip ir jaudintis ir minčių visokių turių, unsure.gif kad nebeužsitrauks, ką daryti ? O gal nieko, pats užsitraus, tuomet kada, nes net bijau galvytę jos liesti maža kas ? Patarkit bye1.gif
Atsakyti
Esu skaičius jog momenėlis visiškai pranyksta tik vaikams pradėjus kalbėti.

Nėra ko nerimauti, jūs nesat dar tokie dideli jog maumenėlis visiškai pranyktų.
Manau jog tikrai dar per anksti...
Atsakyti
Kiek žinau mamonėlis turėtų sukaulėti apie 1,5 metų amžiaus. Svarbiausia, kad nebūtų minkšti kraštai, papūstas ar įdubęs. ir dar kažkur skaičiau, kad mūsų gydytojai rekomenduoja vit D bent iki metukų, o užsienyje ikič metukų g.gif Bet manau jei jau butų kas pas jus negerai, tai jau žinotumėt. nesinervink smile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pushele @ 2006 12 13, 12:55)
Kiek žinau mamonėlis turėtų sukaulėti apie 1,5 metų amžiaus. Svarbiausia, kad nebūtų minkšti kraštai, papūstas ar įdubęs. ir dar kažkur skaičiau, kad mūsų gydytojai rekomenduoja vit D bent iki metukų, o užsienyje ikič metukų  g.gif  Bet manau jei jau butų kas pas jus negerai, tai jau žinotumėt. nesinervink smile.gif wub.gif

Sveika, bet supranti pas mus labai daug plaukučių tiesiog net gydytojai stebinasi, kaip suaugęs žmogutis, biggrin.gif ir nelabai ten pamatysi ar įdubęs ar ne ir t.t. Tiesa o kas jei yra minkštyi kraštai ? unsure.gif
Atsakyti
Tai čia kai momonėlio kraštai minkštoki. Tikrina mažiukams vaikams, kai čiuopia mamonėlį, kas kart kai einat pas daktarus- dėl rachito. Vaikų mamonėlis gali pasipūsti, kai jie verkia, ypač mažiukų, gali būti ir dėl kitų priežasčių, bet čia geraiu daktaro kalust ax.gif
Atsakyti
momenėlis turi susitraukt iki 2metų ir tai yra visai normalu, nesijaudink tik taip.Mano vaikiukas irgi 1metu ir 2menesiu ir momenelis pas ji dar neuzsitraukes, tu tikrai ne viena tokia
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2006 12 13, 15:06)
momenėlis turi susitraukt iki 2metų ir tai yra visai normalu, nesijaudink tik taip.Mano vaikiukas irgi 1metu ir 2menesiu ir momenelis pas ji dar neuzsitraukes, tu tikrai ne viena tokia



tai gerai reiškias nėra čia ko pergyventi bigsmile.gif džiugu kad tai mamytės padedat net nuotaika kyla ir apie problemas apmirštu galvoti tongue.gif
Atsakyti
o maniškei jau 1,3 metų o momenėlis kokių 1,5x2,5 cm. Irgi nerimauju kad toks didelis, truputį įdubes, bet toks visad buvo. Ir aš skaičiau kad iki 1,5 metų turi užaugti, net nežinau ką galvot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 12 21, 02:00)
o maniškei jau 1,3 metų o momenėlis kokių 1,5x2,5 cm. Irgi nerimauju kad toks didelis, truputį įdubes, bet toks visad buvo. Ir aš skaičiau kad iki 1,5 metų turi užaugti, net nežinau ką galvot  verysad.gif

na kaip keista... pas mus jau nedidukas visai g.gif bet daktare nieko nesako g.gif
Atsakyti
Mum jau ir metai ir trys men,bet momenelis dar neuzsitraukes,siaip jis gimus mazyliai buvo labai didelis,kiekteja po truputi g.gif
As ir girdejau kad pilnai uzsitraukia vaikui pradejus kalbet,visiem skirtingai ax.gif
Atsakyti
O mums 1,5 metų ir momenėlis neužsitraukęs.... Tiesa, ir žodynas kol kas ne iš plačiausių... Jau irgi galvoju, ar viskas gerai. Bet atrodo sveikas vaikas. g.gif

Kažkaip nelabai smagu pasidarė, kai perskaičiau, kad tik pradėjus vaikams kalbėt momenėlis užsitraukia. Žinau atvejų, kad vaikai iki trejų neprabilo.
Atsakyti
maniškei irgi dar neužsitraukęs ax.gif 1m. 9mėn.
Atsakyti