Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

Pirkimo neskatina. Skatina atidžiau žiūrėti, ką perku biggrin.gif
Atsakyti
neskatina visai rolleyes.gif skatina 'pirkti akimis' biggrin.gif
Atsakyti
BUNA KARTAIS.... biggrin.gif
Atsakyti
Ojetus kaip skatina. Užsikoduosiu aš nuo šio skyrelio krizės laikotarpiui biggrin.gif

O skatina taip. Paskaitai, kad ten kažkas yra labai gerai, o kažkas kitas yra labai blogai. Susidomi, susirandi internete. Tada pasižiūri, a ko ten dar yra? bigsmile.gif Tada atrandi ką nors, be ko negali gyvent, nors iki šiol nežinojai ir kažkaip gyvenai biggrin.gif
O paskui bankrutuoji ir ilgai niekur neini, o kai vėl užeini, tai vėl užsikreti doh.gif Nafig smile.gif
Atsakyti
Aš užsisakiusi prekių iš interneto dažnai idedu į forumą.( Pirkdama mūsų parduotuvėse dažnai tingiu fotkinti) Ne dėl to, kad laukčiau pagirų, o dėl tikrų nuomonių. Kai žmonės nepažįsta, tai ir atviriau sako smile.gif Komentarai nepakeičia mano nuomonės apie pirkinį, tačiau duoda peno pamąstymams, kitą kartą perkant.
Skaitau pirkinių temą tikriausiai dėl to, kad idomus kitų merginų skonis/stilius smile.gif Tačiau dar nebuvo tokio atvejo, kad bėgčiau į parduotuvę pirkti to paties daikto.
Derinukų temoje kartais norisi pasivaidenti, bet nufotkini "ant greicio", pamatai, kad nuotraukoj viskas atrodo kitaip nei realybėje ir numeti fotika. smile.gif
Atsakyti
man jau praejo turbut,ta liga doh.gif lotuliukas.gif
nes anskciau budavo,kad visko norisi,kas netinka-parduot,atiduot ir pan.
dabar atsirenku-ar reikia man ,ar tinkamas bus man ir pan.jau neveza schmoll.gif
Atsakyti
Skatina skatina. Kol neatradau stiliaus skilties, tol nė nežinojau apie galimybę siųstis rūbus internetu (nors ir dbr ne per daugiausiai tai darau, bet pasitaiko). O šiaip pasižiūri, kas ką nusipirko, kaip kas ką dėvi ir pačiai minčių kyla, o tada leki kažko panašaus ieškot. hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 06 gegužės 2009 - 00:19
Siaip neskatina.... Skatina daugiau zurnalu skaitymas, kur uzmatau kokia grozybe ir reikia doh.gif Va tada eini i ta parduotuve internete, randi dar kruva laabai reikalingu dalykeliu ir uzsisakineji.... ax.gif Nors dazniausiai pamirstu pasitikrint tuos puslapius, tai ir neperku....

O labai mano pirkimus skatina tai, kai nueini i koki puslapi tik paziuret kokios akcijos - pamatai, kad norimiems batukas -40% ir nesusilaikai, kita diena sukneliu eile - pries -30% vel neatsilaikai ir taip iki begalybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 04 19, 14:07)
Pirkimo neskatina. Skatina atidžiau žiūrėti, ką perku  biggrin.gif

Va va, man irgi biggrin.gif Seniau užsimanydavau ir pirkdavau, o dabar prieš tai ilgai žiūrinėju forume modeliukus, ieškau pigesnės/patogesnės alternatyvos biggrin.gif Smagu, tik laiko daug užima smile.gif Apie fotografavimus/komentarus ir pan. tai negalvoju, nes retokai įdedu pirkinukus parodyt, ba, jei nuoširdžiai, žiauriai tingiu vozotis su tuo fotkinimu, talpinimu, postinimu.. blush2.gif
Atsakyti
skatin askatina..kol nematai, nieko ir nereikia..kai prisiziuri groziu, tai po to ir kuriu planus kaip nusipirkti, is kur gauti doh.gif
Atsakyti
Noras apsipirkti tikrai padideja, taciau kai prisimenu kas dedasi pinigineje, noras kaip mat isgaruoja doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manes neskatina.
Atsakyti