Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

Man tai neskatina labiau, nes as ir taip sirgau sia liga... tikrai manija, kaip ir SM forumas.. Spinta, tiesiogine to zodziu prasme - suluzo jau. doh.gif Sandeliuke viena didele tashe batu kita didele tashe rankiniu...ir dar man negana ir negana... unsure.gif
Atsakyti

jokiu budu ne! schmoll.gif
pirkimo ligos neturiu arba jau persirgau biggrin.gif
o kitu pirkinukai pirkti neskatina, nes ne visada patinka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissGift: 09 gegužės 2008 - 08:15
Pirkiniu temos tai neskatina schmoll.gif bet gyvenimas Italijoje labai skatina biggrin.gif cia ypac batu niekada negana...
Atsakyti
mane kartais skatina kai visko prisiskaitau biggrin.gif
Atsakyti
ir mane skatina blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane net labai skatina,nors bunu ta diena ir ka nors nusipirkus vistiek negana ir negana. biggrin.gif
Atsakyti
O mane skatina.Paskaitau sia tema,ir visada galvoju,kad neturiu kuo apsirengti doh.gif
Atsakyti
mane labai skatina, tik lėšų trūkumas pristabdo biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
mane tai sugunde internetinis pirkimas, nes kazkaip niekada nebuvau pirkus, bijojau del dydziu ir pan, bet cia prisiskaicius kad dauguma uzsisakineja ir prisiziurejus tiek grozybiu kuriu lt nera, susigundziau ir as rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2009 04 03, 21:34)
mane tai sugunde internetinis pirkimas, nes kazkaip niekada nebuvau pirkus, bijojau del dydziu ir pan, bet cia prisiskaicius kad dauguma uzsisakineja ir prisiziurejus tiek grozybiu kuriu lt nera, susigundziau ir as  rolleyes.gif

Ne tik sugundys, bet ir pinigine patustins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2009 04 04, 13:19)
Ne tik sugundys, bet ir pinigine patustins biggrin.gif



cia tai faktas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na mane irgi sugundo.. 4u.gif
Bet ypac kuistuku tema nes anksciau ten neidavau bet cia prisiziurejus jusu pirkinukus ai kartais uzsuku ir kartais ir randu kazka bigsmile.gif
Siaip is skyrelio siadien nusipirkau irgi daug ka uzmatau nubegu nusiperku tik tyngiu fotkint ax.gif biggrin.gif
Atsakyti