Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

QUOTE(versus @ 2007 01 06, 00:16)
lanaa ir helena, tai kiek panasiai per menesi istaskot skudurams? g.gif

kaip kada, kiekviena menesi skirtingai, paskutini uzejo paumejimas, tai 3- 4 tukst Lt... doh.gif
Atsakyti
Na, as kazkada pernai apie naujus nusprendziau etikeciu neismest, o sumesti i viena stalciuka. Tai po metu bijau ten pasiziureti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 06, 13:11)
kaip kada, kiekviena menesi skirtingai, paskutini uzejo  paumejimas, tai 3- 4 tukst Lt... doh.gif


blink.gif Daugiau nei mano menesio alga. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(helena @ 2007 01 05, 22:34)
jo, su diedu tuo klausimu sutariam...ir kaip du mazi vaikai vienas kitam shmutkiu pavydim fool.gif  biggrin.gif mazdaug, aaa...uz kiek uz kiek pirkai...? biggrin.gif


Pasiseke tau su diedu. Maniskis rubams tai is vis pinigu beveik neskiria, ji labiau domina naujesni kompai, telefai ir viskas, kas susije su technika. Galetu su vienais dzinsais ir vienu megztiniu visus metus vaiksciot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Pasiseke tau su diedu. Maniskis rubams tai is vis pinigu beveik neskiria, ji labiau domina naujesni kompai, telefai ir viskas, kas susije su technika. Galetu su vienais dzinsais ir vienu megztiniu visus metus vaiksciot

pas mane toks pat kaip pas tave lotuliukas.gif visi lysni pinigai kompams, mobilkems, technikos naujienoms doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micietta: 06 sausio 2007 - 22:47
QUOTE(micietta @ 2007 01 06, 23:36)
pas mane toks pat kaip pas tave:lotuliukas: visi lysni pinigai kompams, mobilkems, technikos naujienoms doh.gif


a mano diedas nors ir prie texnikos, ale ir man nubyra skudurams cool.gif
Atsakyti
QUOTE
a mano diedas nors ir prie texnikos, ale ir man nubyra skudurams

man jei nubyra- tai is slaptu fondu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 01 06, 23:38)
a mano diedas nors ir prie texnikos, ale ir man nubyra skudurams  cool.gif


As tai pati sau "nusibyrinu" is savo algos, nes jei pasakyciau, kad reikia nauju batu, sakytu: "O, ka, tavo jau suplyso?" lotuliukas.gif
Atsakyti
moterys nebutu moteremis, jei nesugalvotu kaip cia pakelt skuduru uki lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai ligonės, jei po tiek pinigu skudurams isleidžiat biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilkaa @ 2007 01 07, 20:46)
Tikrai ligonės, jei po tiek pinigu skudurams isleidžiat biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Ne išleidžiamų pinigų kiekyje esmė. Valytoja, kasdien "šukuojanti" humanas ir paliekanti ten pusę (ar daugiau) savo atlyginimo, ne mažesnė ligonė.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 12 11, 22:13)
Jau kuris laikas kirba toks klausimas, kurį norėčiau užduoti "skudurinukėms". Būtent todėl neatidarinėju šios temos "supermamų valstybės" subforume, o čia, kur jus visas galima rasti. Taigi, tas klausimas, o greičiau - keletas:


Mane asmeniskai apskritai super mamu forumas skatina labiau savim rupintis smile.gif Paziurineju cia kaip kitos sau tiek leidzia (ne tik pinigu bet ir laiko nes juk apdaru ieskojimas atima tikrai daug laiko), ir tada kyla noras paciai save labiau priziureti.
O del drabuziu demonstravimo tai tikrai neperku del to, kad cia pasidemonstruot (tiesa sakant butent drabuziu cia niekad nerodau, na tiesa sakant labai tingiu fotografuot ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2007 01 06, 18:20)
blink.gif  Daugiau nei mano menesio alga.  lotuliukas.gif
Papildyta:
Pasiseke tau su diedu. Maniskis rubams tai is vis pinigu beveik neskiria, ji labiau domina naujesni kompai, telefai ir viskas, kas susije su technika. Galetu su vienais dzinsais ir vienu megztiniu visus metus vaiksciot lotuliukas.gif

bet jis ir nuo mobiliaku , kompu ir tt. naujienu irgi neatsilieka..telefonus tai keicia daznai, ziurek atsirado koks, Lietuvoj, dar nera, o jis jau turi hihihi.gif
Atsakyti