Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 04, 23:31)
Man dar įdomu, o kuo jūs gyvenime užsiimate, kad tiek laiko būna apsipirkinėti, apskritai, kada ir kokiu tikslu (sąmoningai ieškodamos ar "šiaip") užsukate į parduotuves? Kodėl tų pirkinių tiek daug ir taip nesveikai dažnai, kaip pateisinate tokį savo "hobį"? (čia taikau tik toms, kur perka keliskart per savaitę, tarp jų ir sau  doh.gif )

As savo darbo laika galiu planuoti pati ( pasiseke biggrin.gif ), todel buna taip, kad arba laisva visa savaite arba labai dirbu nuo ryto iki vakaro. Pirkimas man siejasi su saves mylejimu ( gero darymu sau rolleyes.gif ). Taip jau mama mane ismoke, kad sau reikia negaileti... assa.gif Dazniausiai einu i praduotuves siaip, be didesniu tikslu ka nors konkreciai nusipirkti. Be to, nesinori atrodyt blogiau uz kitas ( cia gal ir nesveikai, bet ka darysi, man vaidenasi, kad prastai atrodau biggrin.gif ). O ir drauges visos rengiasi stilingai ir idomiai, tas kazkaip irgi veikia. Gal cia mano hobis?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 05, 18:46)
As savo darbo laika galiu planuoti pati ( pasiseke biggrin.gif ), todel buna taip, kad arba laisva visa savaite arba labai dirbu nuo ryto iki vakaro. Pirkimas man siejasi su saves mylejimu ( gero darymu sau rolleyes.gif ). Taip jau mama mane ismoke, kad sau reikia negaileti... assa.gif Dazniausiai einu i praduotuves siaip, be didesniu tikslu ka nors konkreciai nusipirkti. Be to, nesinori atrodyt blogiau uz kitas ( cia gal ir nesveikai, bet ka darysi, man vaidenasi, kad prastai atrodau biggrin.gif ). O ir drauges visos rengiasi stilingai ir idomiai, tas kazkaip irgi veikia. Gal cia mano hobis?? biggrin.gif


ne hobis cia, o diagnoze biggrin.gif man butu dzin, bet, kaip pagalvoju, kiek isrukinu saibu skudurams, tai biski piktumas ima, kad stabdziu ijungt neiseina/nesinori mad.gif galeciau tuos pinigus ir racionaliau panaudot, kai pagalvoju unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 17:55
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 18:51)
ne hobis cia, o diagnoze  biggrin.gif man butu dzin, bet, kaip pagalvoju, kiek isrukinu saibu skudurams, tai biski piktumas ima, kad stabdziu ijungt neiseina/nesinori  mad.gif galeciau tuos pinigus ir racionaliau panaudot, kai pagalvoju  unsure.gif

o kaip galima racionaliau? biggrin.gif
Atsakyti
o jezau mane dar ir kaip uzkrecia smile.gif tk as niekada nefotkinu , nes paprascaiusiai tingiu smile.gif bet jie kas nors pasigyre kad azka naujo ir gero turi (cia labaiu apie kosmetika) tai as kaip isprotejusi duoduos po parduotuves ir nenurimstu kos nerandu smile.gif kartais net ima juokas ! ir as visada zinau ko man dar reikia .. ir kol nenusiperku nenurimstu ,,,kai jau turiu ta daikta tada man vel konors labai uzsireikia .. ir taip pasaka begalo ! kai pagalvoji tustybes muge ! bet tokios jau moteris:) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 05, 21:45)
o kaip galima racionaliau? biggrin.gif


na as pvz. jei sumazinciau savo skudurams islaidas nors per puse, gale metu jau galeciau nusipirkti kokiu 6-7 metu senumo padoru naudota automobili doh.gif gal sakau reik supykt ant saves mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 21:01
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 22:00)
na as pvz. jei sumazinciau savo skudurams islaidas nors per puse, gale metu jau galeciau nusipirkti kokiu 6-7 metu  senumo padoru naudota automobili  doh.gif gal sakau reik supykt ant saves  mastau.gif

o vat as kaip ir neturiu tokio tikslo, nezinau , ka labiau noreciau pirkti negu shmutkes mastau.gif automomobili galima butu pasinaujint, bet tai kad tokio kokio noriu vistiek neipirksiu doh.gif reiketu daug taupyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 01 05, 22:04)
o vat as kaip ir neturiu tokio tikslo, nezinau , ka labiau noreciau pirkti negu shmutkes mastau.gif automomobili galima butu pasinaujint, bet tai kad tokio kokio noriu vistiek neipirksiu doh.gif reiketu daug taupyti unsure.gif


na masina man matyt irgi nelabai reikalinga, nes toliau sekmingai perku smutkes, o ne taupau. paskutinis atvejis, kai supratau, kad is manes nekokia taupytoja buvo, kai vaziavau atostogu i lietuva. pasiemiau tam tikra suma pinigu - vyras sako "tikiuos uzteks". as "tai aisku ir dar liks" biggrin.gif galvoju "ot imsiu ir ne cento neisleisiu - parodysiu kaip taupyt moku"... reziume tokia, kad dar teko nureketuot vyra, kuris keliom dienom veliau atvaziavo svest kaledu doh.gif blush2.gif va tokia is manes taupytoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 21:11
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 22:09)
va tokia is manes taupytoja  biggrin.gif

o kas tas taupymas yr...? biggrin.gif as tai vaikystej paskutini karta taupiau, nes dbr labai prastai sekasi doh.gif per vestuves su diedu nemazai pinigu gavom, sakom, reikia taupyt biggrin.gif priplanavom gerus dviracius nusipirkti , dar si ta...atspek...ner nei dviraciu, nei nieko doh.gif isleidom per pora savaiciu, net nezinau kur doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 05 sausio 2007 - 21:16
QUOTE(helena @ 2007 01 05, 22:16)
o kas tas taupymas yr...? biggrin.gif as tai vaikystej paskutini karta taupiau, nes dbr labai prastai sekasi doh.gif per vestuves su diedu nemazai pinigu gavom, sakom, reikia taupyt biggrin.gif priplanavom gerus dviracius nusipirkti , dar si ta...atspek...ner nei dviraciu, nei nieko doh.gif isleidom per pora savaiciu, net nezinau kur doh.gif


a ne bigsmile.gif lotuliukas.gif tai gaunas, kad su diedu abu labu tokie biggrin.gif mano bent diedas ner islaidus, tai kaikas ir biudzete lieka laugh.gif bandziau isivest menesini limita skudurams, bet kad ziuriu paskutinius 5 men. as ji virsinu 2-3 kartus doh.gif lotuliukas.gif diedas tik pazvengia is tokio mano nusiteikimo ir numoja ranka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 21:23
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 22:22)
a ne  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  tai gaunas, kad su diedu abu labu tokie  :

jo, su diedu tuo klausimu sutariam...ir kaip du mazi vaikai vienas kitam shmutkiu pavydim fool.gif biggrin.gif mazdaug, aaa...uz kiek uz kiek pirkai...? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 05 sausio 2007 - 21:34
lanaa ir helena, tai kiek panasiai per menesi istaskot skudurams? g.gif
Atsakyti
manes temos apie pirkinius pirkti neskatina, siokia tokia valia vis dar turiu laugh.gif bet siaubingai skatina pirkti vaiksciojimas po parduotuves doh.gif:
nors ir stengiuos pirkti su saiku, kartais pagauna toks azartas, kad visas saikas isgaruoja blush2.gif nu ka jau cia slepti- atpalaiduoja pirkimas biggrin.gif
Atsakyti