Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

Aš čia prisižiūriu visokių grožybių, tai ir pačiai norisi lotuliukas.gif bet pirkdama tai niekad negalvoju, kad įdėsiu čia, kiek ir kokių komentarų sulauksiu. Ir išvis dažnai patingiu nufotkinti ir įdėti savo naujus rūbelius.
Atsakyti
Man dar įdomu, o kuo jūs gyvenime užsiimate, kad tiek laiko būna apsipirkinėti, apskritai, kada ir kokiu tikslu (sąmoningai ieškodamos ar "šiaip") užsukate į parduotuves? Kodėl tų pirkinių tiek daug ir taip nesveikai dažnai, kaip pateisinate tokį savo "hobį"? (čia taikau tik toms, kur perka keliskart per savaitę, tarp jų ir sau doh.gif )

Aš galiu atsakyt pirma, kaip man yra. Dirbu centre, darbas baigiasi apie 18 val. Į aplink esančias parduotuves užsuku "pablūdyti" po darbo. Kartais - dienos metu, jei greit papietauju ar šiaip laukiu, kol bus padarytas tas darbo etapas, kuomet aš galėsiu daryti toliau. Kodėl parduotuvės, ne šiaip pasivaikščioti? Gal tokiu būdu realiai pajuntu darbo rezultatą lotuliukas.gif Tik per materialią išeigą doh.gif Ir šiaip vaikščiojimas ir žiūrinėjimas, ką čia dar galėčiau nusipirkti, yra savotiška pramoga. Kitokioms nelabai lieka laiko (nors netiesa, čia pati sau meluoju). Teisinu save, kad kuo daugiau ir kuo įvairesnių drabužių REIKIA mano darbui - ir vėl netiesa, nes ten, kur tikrai "priima pagal rūbą", jie nemato manęs kasdien, nes tie žmonės yra vis kiti...

Kodėl pradėjau šią temą - noriu susitvarkyti su savimi, ieškau bendraminčių, gal bus lengviau. Tie nauji rūbai, kuriuos nusiperku, su džiaugsmu nešiojami mažiau nei savaitę po apsipirkimo, derinami su keliais iš seniau turimais mėgstamais variantais, o po to užmirštami. Pasibaisiu savim, kai atrandu spintoje užmirštą gerą, o tik prieš mėnesį nusipirktą dalyką. Nors anksčiau patiko, pirkinių neberodau forume, tik keistesnius, kurie man ir pačiai įdomūs, ir reakcijos įdomios (teigiamos ar neigiamos, svarbu - gyvos) laukiu, bet paprastai nelabai sulaukiu, o tai tik į sveikatą - to dar betrūktų, kad pramoga taptų keistesnių drabužių pirkimas vien tam, kad įdėt nuotrauką doh.gif Ir vengiu grupuotis su kitomis "etatinėmis pirkėjomis", nes tai turbūt dar labiau skatintų pirkinėti doh.gif
Atsakyti
skatina pirkti iš tikro bet laikausi..iš paskutiniųjių..jau geriau kažką patirti..pamatyti nukeliati..už visus tuos pinigus..bet dažnai būna silpnumo aqkimirkų doh.gif
Atsakyti
Erszebeth, keista girdet, kad tave taip veikia shopingas rolleyes.gif pas mane kita stadija, bandau persisotint pirkiniais... kol kas nelabai tai pavyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 01:12)
Erszebeth, keista girdet, kad tave taip veikia shopingas  rolleyes.gif  pas mane kita stadija, bandau persisotint pirkiniais... kol kas nelabai tai pavyksta  doh.gif


BANDAI? biggrin.gif Stengiesi, kad persisotintum ir nebenorėtum, ar kaip? (man tokia situacija, kai nieko nesinori, reiškia depresiją)

Aš noriu valdyti, kontroliuoti visų pirma savo veiksmus, po to ir kitas aplinkybes. Man atrodo, kad elgiuosi baisiai neracionaliai, ale kad kitaip nemalonu verysad.gif Bet šitaip irgi nemalonu, kai po to atsipeikėjus pagalvoji, na ir idiotė šarka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 05, 01:34)
BANDAI?  biggrin.gif Stengiesi, kad persisotintum ir nebenorėtum, ar kaip? (man tokia situacija, kai nieko nesinori, reiškia depresiją)

Aš noriu valdyti, kontroliuoti visų pirma savo veiksmus, po to ir kitas aplinkybes. Man atrodo, kad elgiuosi baisiai neracionaliai, ale kad kitaip nemalonu  verysad.gif Bet šitaip irgi nemalonu, kai po to atsipeikėjus pagalvoji, na ir idiotė šarka  doh.gif


vat man persisotinimas ir asocijuojas su situacijos valdymu. kolkas to neiseina padaryt doh.gif daznokai pagaunu save tokiose situacijose, kai daiktai valdo mane, o ne as juos doh.gif vyras sako, kad tuo reik persirgt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 00:41
QUOTE(lanaa @ 2007 01 05, 01:38)
vat man persisotinimas ir asocijuojas su situacijos valdymu. kolkas to neiseina padaryt  doh.gif daznoaki pagaunu save tokiose situacijose, kai daiktai valdo mane, one as juos  doh.gif  vyras sako, kad tuo reik persirgt  unsure.gif


Vyrams gal lengviau persirgt, nes jų "stailai" lėčiau keičiasi, o boboms tik nepažiūrėk, ir jau kitokie dalykai gražu, ir šiaip įvairovė didesnė... Mano vyras sako, turėk brangius, kokybiškus, bet vieną kitą, o ne šimtus, dešimtis belenkokių. Jis taip ir daro, užtenka dviejų laabai gerų megztinių, jo paltas kainuoja, kur mano keli išeitų, bet negalėčiau taip gyvent, nepirkinėjant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 05, 01:46)
Vyrams gal lengviau persirgt, nes jų "stailai" lėčiau keičiasi, o boboms tik nepažiūrėk, ir jau kitokie dalykai gražu, ir šiaip įvairovė didesnė... Mano vyras sako, turėk brangius, kokybiškus, bet vieną kitą, o ne šimtus, dešimtis belenkokių. Jis taip ir daro, užtenka dviejų laabai gerų megztinių, jo paltas kainuoja, kur mano keli išeitų, bet negalėčiau taip gyvent, nepirkinėjant  unsure.gif


nu mano vyro ta pati kalba cool.gif pas mane daba stadija tokia, kad perku maziau, bet geresnes smutkes... tik va vidinis pasitenkinimas lygus 0... ir nesvarbu, kad kazkada svajojau, kada ateis toks laikas, kai galesiu "ikirst" prekes is pardos, o ne is turgaus ar bazes... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 05 sausio 2007 - 01:03
Ai, einam į kalnus, nors man dar siekt ir siekt, ir turbūt visada bus, ko lotuliukas.gif Noriu: versto kailio liemenės, odinių kelnių, aukštų kerzų, odinės kepurės su snapeliu, ir visko, kas pasipainios po ranka beieškant lotuliukas.gif Prieš išėjimą į kalnus lauktų neblogas skudurų apsipirkimas, beieškant tinkamų tam reikalui ir kokį pusmetį užtruktų cool.gif

Po mėnesio pareitume 4u.gif

P.S. Gaila, ištrynei apie kalnus ir nespėjau pacituoti, ale patiko idėja blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 sausio 2007 - 01:10
Tikrai skatina pirkti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Miss_Lumholdt @ 2006 12 26, 19:25)
Aš čia prisižiūriu visokių grožybių, tai ir pačiai norisi lotuliukas.gif bet pirkdama tai niekad negalvoju, kad įdėsiu čia, kiek ir kokių komentarų sulauksiu. Ir išvis dažnai patingiu nufotkinti ir įdėti savo naujus rūbelius.


Tai aišku, manau tikrai mažai kas galvoja (na gal kas nors ir galvoja), kad pirksiu ir įdėsiu, kad visoms patiktųsmile.gif) Bet tu nepatingėk, nes šiaip įdomu pažiūrėti gi, ne dėl to kad daug komentarų susilauki, o man pavyzdžiui įdomu, nes įdomu kokie mūsų skirtingi skoniai:)))ir panašūs:)) Juk gali ir įdėju pasisemti... g.gif
Atsakyti
Kitu pasigyrimai manes neskatina sad.gif

Is esmes kas skatina - ispardavimai tokiose pardese kaip Colours of Benetton ar City Woman ir pan.. Simta kartu paskui sau priekaistauju, kad geriau ipirkti viena gera daikta, negu laukti, kol prasides nukainavimai ir to daikto nebebus. Is kitos puses, tokio rubo, nuo kurio sulinktu keliai ir kurio uzsimanyciau cia ir dabar - beveik nepasitaiko.

Tiesa, Dolitoj matavausi batus - blin, kaip tiko prie darbiniu rubu, kulnas gero aukscio, bet pagailejau 700 Lt (nu negaliu as tiek, negaliu). Tai dabar, kai nuolaidos - 30-50, aisku, ner verysad.gif

Tad ir psichologiskai ir ekonomiskai negaliu moketi dideliu pinigu. Kartais juokiuosi, kad perku ne del pirkimo, o del nuolaidos bigsmile.gif O siaip apsipirkimas irgi daugiau spontaniskas buna, ir tokiais ruozais - buna, keli menesiai nieko, buna, per kelias dienas kortele istusteja.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 01 05, 02:06)
Ai, einam į kalnus, nors man dar siekt ir siekt, ir turbūt visada bus, ko  lotuliukas.gif Noriu: versto kailio liemenės, odinių kelnių, aukštų kerzų, odinės kepurės su snapeliu, ir visko, kas pasipainios po ranka beieškant  lotuliukas.gif Prieš išėjimą į kalnus lauktų neblogas skudurų apsipirkimas, beieškant tinkamų tam reikalui ir kokį pusmetį užtruktų  cool.gif

Po mėnesio pareitume  4u.gif

P.S. Gaila, ištrynei apie kalnus ir nespėjau pacituoti, ale patiko idėja  blush2.gif  lotuliukas.gif


oj, erzebeth, neisgirsim mes "variniu triubu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti