Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

QUOTE(Latelle @ 2006 12 12, 01:12)
Mane tai pradejo skatinti ieskotis vis idomesniu rubeliu,per SM atradau internetini puslapi,niekur eiti nereikia....Uzkrecia....ir neturiu valios atsisakyti

koks koks tas puslapis? biggrin.gif tu cia apie e-bay?
Atsakyti
Ne.prie e-bay dar nepriejau...bo dar nesuprantu kaip ten elgtis,bet jau tuoj tuoj... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2006 12 12, 15:21)
Ne.prie e-bay dar nepriejau...bo dar nesuprantu kaip ten elgtis,bet jau tuoj tuoj... biggrin.gif

tai greiciau sakyk,nes mes is smalsumo numirsim biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Erszebeth,2006 12 11, 22:13]
1. dazniau pirkti nepradejau, bet as ir beveik nerodydavau savo pirkiniu cia, nes tingiu ax.gif fotkint, paskui is foto i kompa nuotraukas kelt, paskui i albuma, ir tik tada i sm.

2. kartais galvoju rolleyes.gif

3. ne
4. ne
5. ne

tik uzstrigus Gincherry meile vysnioms, tai kartais pamacius ka nors vysniuoto, foruma prisimenu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2006 12 12, 01:14)
Sveiki, as Dasha, as ligone  unsure.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vvandene nepasakok, jau netingi rodyt fotkiu lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2006 12 12, 01:14)
Sveiki, as Dasha, as ligone  unsure.gif


Kažkas panašaus į anoniminių alkoholikų klubą formuojasi lotuliukas.gif O aš ir šiandien nusidėjau, nors jau buvau prisiekusi, kad nieko nebepirksiu ilgai, bet aplinkybės privertė doh.gif
Atsakyti


ka nusipirkai? smile.gif

ash ir nusidejau, nusipirkau kvepaliukus dar vienus tai gavau velniu nuo MB, bet sakau tegu buna mano kaledine dovana doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 12 12, 23:48)
ka nusipirkai? smile.gif

ash ir nusidejau, nusipirkau kvepaliukus dar vienus tai gavau velniu nuo MB, bet sakau tegu buna mano kaledine dovana  doh.gif  blush2.gif


Tokius "meniškus" auskarus, kokių niekada nenešioju frusty.gif

O taip iki Kalėdų dovanų priskaups visas maišas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai atvirkštinė reakcija pasireiškia, prisižiūriu žunaluose, internetinėse parduotuvėse, paskui čia - ir taaaip nieko nebenoriu! lotuliukas.gif
Jei rimtai, tai mane tos pirkinių temos turbūt "perdegina", kažkaip tikrai mažiau parduotuvėse dėl patikusio rūbo spirgu. biggrin.gif
Atsakyti
Man gal panasu ,ka parase Laurie. ax.gif Prisiziuriu zurnaluose,puslapiuose i-nete ir kazkaip nebereikia.Mintys susiguli,apsvarstai..Buvo momentas,kai is VS puoliau uzsisakinet,kaip kazkokio stebuklo..Pabandziau,nusivyliau ir dabar ramu mirksiukas.gif
Atsakyti
Net neisivaizduoju, kad galeciau uzsisakyti ruba pastu. Vieninteli karta dukra man gimtadieniui uzsake batus is Italijos, tai abidvi nervinomes. Bet buvau maciusi ant podiumo, tai zinojau ko tiketis. Bet kai gavome tai reikejo is karto nesti padus klijuoti, nes per dailus buvo. Tik ant kilimo vaikscioti. O apie rubeli is interneto..... net nesautu i galva. manes neveikia nei reklamos nei vitrinos. Galiu paciupineti, bet pirkti..... jauciuosi nugaletoja, kai ko nors neperku. Jau ismokau pati to nedaryti ir kitus jau atpratinau.
Atsakyti
O as tai kadangi esu labai atspari reklamoms, tai ir pirkiniu temoms taip pat biggrin.gif Kad ir kokiu grozybiu prisiziureciau - nepuolu pirkti ir tai manes visiskai neskatina daugiau pirkti. Perku tada, kai ko nors reikia, kai randu pardej patinkanti daikta.
Papildyta:
As kaip ir ras negaleciau pirkti rubu, batu is ineto, kazkaip nemgstu pirkti "katino maise" unsure.gif
Atsakyti