Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkinių temos neskatina pirkti?

Jau kuris laikas kirba toks klausimas, kurį norėčiau užduoti "skudurinukėms". Būtent todėl neatidarinėju šios temos "supermamų valstybės" subforume, o čia, kur jus visas galima rasti. Taigi, tas klausimas, o greičiau - keletas:

1. Ar pradėjusios fotografuoti ir rodyti pirkinius internete nepastebėjote, kad apskritai pradėjote pirkti dažniau?

2. Ar būna taip, jog kažką pirkdamos jau galvojate, kaip tą daiktą nufotografuosite ir parodysite, kokių komentarų sulauksite?

3. Ar nepagaunate savęs kai sprendžiate pirkinio dilemą (kurį rinktis) pagalvojant, koks variantas labiau patiktų forumo pašnekovėms, ar kuris jas labiau nustebintų?

4. Ar nesijaučia tuštumos, jei kurį laiką (tarkim, 4 dienas, neduokdie, savaitę) nieko nenusiperkate, ir ar tas nesmagumas nėra susijęs su komentarų (dėmesio) poreikiu?

5. Ar daug pirkinių nusipirkote "užsikrėtę" nuo kitų, t.y. bežiūrėdamos į analogiškus kitų pirkinius?

Norėtųsi atviresnių, apmąstytų atsakymų, nei "Tikrai neperku nieko, kas man nereikalinga, turiu tvirtą savo nuomonę ir forumietės mano pasirinkimo, skonio ir pirkinių kiekių neįtakoja".

Bent jau aš, dažnai lankydamasi šiame skyrelyje, pastebėjau, jog perku nesveikai per daug (toli gražu ne viską čia demonstruoju), nors pradžioje su forumo to nesusiejau. Bet vartojimas - tai masinė isterija, kai užsikrečiama vienas nuo kito. Kartais pagaunu save dairantis, ką čia nusipirkti, nors nežinau, ko noriu ir ko reikia. Ir blogai jaučiuosi, jei nieko taip ir neišsirenku. Pirkdama dažnai galvoju, kad fotografuosiu, nors namie atsipeikėju ir nebefotografuoju. Ir manau, kad jei nebūtų nesveiko smalsumo spoksoti į svetimus pirkinius, ir pati turbūt rečiau "užsikrėsčiau" pirkimo manija, nors tos manijos šaltinis paprastai būna ne vienas (pavyzdžiui, išlaidavimas - kaip savo sunkaus darbo pateisinimas, atlygis sau už triūsą, ir kuo daugiau dirbi ir uždirbi, tuo daugiau norisi išleisti, tokiu būdu "atsipalaiduoti").
Atsakyti
pirkdama tikrai negalvoju apie supermama,tuo labiau,kaip ta daikta fotografuosiu( juolab kad rodau gan retai savo pirkinukus) viena syki parduotuvej tik esu pagalvojus apie gincherry mastau.gif hihihi.gif ,nes ji apie ta parduotuve nekaip atsiliepe,tiksliau sake kad ten nieko tinkamo jai nera,o as kaiptik ten uzmaciau tu " sportbatuku" kur jai patinka,na bet kazkaip susidariau nuomone kad patinka tongue.gif tai ir kazkaip atsiminiau ja...
siaip man pirkimas yra atsipalaidavimas,jo, kartais gera save palepinti.nemegstu eiti i parduotuve ir ieskoti pavyzdziui kelniu,nes kai ieskai tai ir nerandi.o kai neieskai kazkaip pasiseka biggrin.gif nors siaip einu prekintis,nes dazniausiai vis kazko prireikia,bet netam,kad tureciau ka cia pasirodyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sygyta: 11 gruodžio 2006 - 21:27
QUOTE(Erszebeth @ 2006 12 11, 22:13)
Jau kuris laikas kirba toks klausimas, kurį norėčiau užduoti "skudurinukėms". Būtent todėl neatidarinėju šios temos "supermamų valstybės" subforume, o čia, kur jus visas galima rasti. Taigi, tas klausimas, o greičiau - keletas:

1. Ar pradėjusios fotografuoti ir rodyti pirkinius internete nepastebėjote, kad apskritai pradėjote pirkti dažniau?

2. Ar būna taip, jog kažką pirkdamos jau galvojate, kaip tą daiktą nufotografuosite ir parodysite, kokių komentarų sulauksite?

3. Ar nepagaunate savęs kai sprendžiate pirkinio dilemą (kurį rinktis) pagalvojant, koks variantas labiau patiktų forumo pašnekovėms, ar kuris jas labiau nustebintų?

4. Ar nesijaučia tuštumos, jei kurį laiką (tarkim, 4 dienas, neduokdie, savaitę) nieko nenusiperkate, ir ar tas nesmagumas nėra susijęs su komentarų (dėmesio) poreikiu?

5. Ar daug pirkinių nusipirkote "užsikrėtę" nuo kitų, t.y. bežiūrėdamos į analogiškus kitų pirkinius?

Norėtųsi atviresnių, apmąstytų atsakymų, nei "Tikrai neperku nieko, kas man nereikalinga, turiu tvirtą savo nuomonę ir forumietės mano pasirinkimo, skonio ir pirkinių kiekių neįtakoja".

Bent jau aš, dažnai lankydamasi šiame skyrelyje, pastebėjau, jog perku nesveikai per daug (toli gražu ne viską čia demonstruoju), nors pradžioje su forumo to nesusiejau. Bet vartojimas - tai masinė isterija, kai užsikrečiama vienas nuo kito. Kartais pagaunu save dairantis, ką čia nusipirkti, nors nežinau, ko noriu ir ko reikia. Ir blogai jaučiuosi, jei nieko taip ir neišsirenku. Pirkdama dažnai galvoju, kad fotografuosiu, nors namie atsipeikėju ir nebefotografuoju. Ir manau, kad jei nebūtų nesveiko smalsumo spoksoti į svetimus pirkinius, ir pati turbūt rečiau "užsikrėsčiau" pirkimo manija, nors tos manijos šaltinis paprastai būna ne vienas (pavyzdžiui, išlaidavimas - kaip savo sunkaus darbo pateisinimas, atlygis sau už triūsą, ir kuo daugiau dirbi ir uždirbi, tuo daugiau norisi išleisti, tokiu būdu "atsipalaiduoti").

kai tik pradejau cia tupet, kazkoks papildomas azartas pirkt buvo uzejes, ne be minties forumietems parodyt ax.gif jei nieko neperku bent savaite , jauciuosi blogai, nepriklausomai nuo to, yra sitas forumas ar ne. tada atrodo, kad nieko savo malonumui nenuveikiau karsta.gif as visada turiu kazkokia proga priesaky, kuri mane ipareigoja pirkti hihihi.gif
Atsakyti
1. pirkti dazniau nepradejau. netgi kaip tik sakyciau maziau perku, nes daugiau sm tupiu doh.gif blush2.gif
2. niekad negalvoju apie tai kaip fotkinsiu/rodysiu, nes ne visad tai darau rolleyes.gif
3. ne schmoll.gif turiu savo stiliu ir savas priezastis kodel perku vienoki ar kitoki daikta... o ka mano dauguma, man bendrai paemus ner svarbu. dazniausia idedu koki skudura, kad temoj butu judesys, o ne del komplimentu biggrin.gif kaip sakant reik duot "duonos ir zaidimu" tautai mirksiukas.gif
4. "pirkimo" lomkes paskutiniu metu nepasireiskia smile.gif einu shopintis gerai apgalvojus, ko man reik. tiek, kad pasitaiko, jog ziuredama sm i skudurus prisimenu, kad ir man reik to, to ir ano.
5. dar nebuvo, kad nusipirkciau analogiska daikta. nors buna, kad pagalvoju, jog tas daiktas labai tiktu prie mano garderobo ax.gif dazniausia tik pasidomiu "is kur, uz kiek" kad mazdaug zinot apie ka ten veiksmas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 11 gruodžio 2006 - 21:42
QUOTE
viena syki parduotuvej tik esu pagalvojus apie gincherry  ,nes ji apie ta parduotuve nekaip atsiliepe,tiksliau sake kad ten nieko tinkamo jai nera,o as kaiptik ten uzmaciau tu " sportbatuku" kur jai patinka,na bet kazkaip susidariau nuomone kad patinka


Aprie croptowna kalbi? tie gal su vyshnytem viduj? wub.gif

Manes tai visai neskatina pirkti, shiaip anksciau pirkdavau dar daugiau, o dabar niekad del rubu nevaziuoju i miesta, jei bunu kur netoli tai ir uzsuku, randu ka gero tai pasiemu arba ieshkau ebay smile.gif kas del fotografavimo tai fotografuoti tingiu, tai dazniausiai foto gaunas belekokios, bet ir tai sakiau, kad reiks nebefotkint, o tai labai lengva bus atskirt ish rubu lotuliukas.gif Kitu nuomone kazkaip nelabai man lemia kazka, nes ash pirkdama daikta zinau prie ko derinsiu ir pan., o kitos matydamos vienisha daikta gal mato visai kitaip arba nemato derinio ish vis, be to foto daznai daiktas atrodo kitaip nei realiai [ypac jei fotkini su blicu] smile.gif Pirkdama niekad nepagalvoju apie tai ar patiks kazkam kitam ish forumo ar nea [va apie ka pamastau tai ar MB patiks lotuliukas.gif ] smile.gif Analogishkus daiktus,kad pirkciau irgi nepastebejau g.gif O kokiu komentaru sulauksui tai pamastau kartais, bet jau idejus daikta, tada idomu, kas ka parashe lotuliukas.gif
Atsakyti
nea,apie tk maxx tongue.gif
Atsakyti


apie TK max neatsiliepiau blogai, o gal ir atsiliepiau smile.gif shiaip sau nieko gero nerdau ten, tik muila nusipirkau labai grazioj dezutej metalinej wub.gif
Atsakyti
Tai ką, aš viena tokia nenormali? lotuliukas.gif Mane tai "įkvepia" tos forumo temos žiūrinėjimas, ne tiek konkretūs daiktai, kiek patys kiekiai - susidaro įspūdis, kad visi tik perka, perka, perka... Ir tu su bendra mase perki, perki, kai nieko patinkančio nėra, ieškai, nors nežinai, ko, kad tik negrįžt tuščiomis, bent kokias kojines nusipirkt, kitaip bus depresija. Tikriausiai ir be forumo būtų panašiai, bet kuo daugiau vaizdų, tuo daugiau pagundų, + forumas sudaro įspūdį, kad daug pirkti (nors perka ne vienas žmogus, bet viskas kraunama į vieną temą, ir susidaro "įkvepianti" gausos iliuzija) yra normalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 12 12, 00:18)
susidaro įspūdis, kad visi tik perka, perka, perka...

man tai toks ispudis susidaro mieste pavaiksciojus, arba savo drauges susitikus blush2.gif atsilikt tai irgi nesinori rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 12 12, 00:45)
man tai toks ispudis susidaro mieste pavaiksciojus, arba savo drauges susitikus blush2.gif


Parduotuvėse masiškai nematau perkant, tik matuojantis, čiupinėjant (neskaitant Vero Modos ar Terranovos išpardavimų, bet manęs jie neužkabina, o atvirkščiai - išsigąstu krūvose suverstų suveltų nutampytų aplipusių pūkais skarmalų, nuo kurių norisi bėgti kuo toliau). Į draugių (ar bendradarbių) krepšius neįlįsi, jei norės, parodys, bet tokios mados pas mus nėra, pamatai, tik kai apsivelka, ir tai nepaklausus nežinai, ar naujai pirktas, ar seniau turėtas. O forume yra viečikė, kur masiškai viešai iškraustomi pirkinių krepšiai.
Atsakyti
Mane tai pradejo skatinti ieskotis vis idomesniu rubeliu,per SM atradau internetini puslapi,niekur eiti nereikia....Uzkrecia....ir neturiu valios atsisakyti
Atsakyti
oj as tai irgi apsiziuriu, kas ka grazaus nusipirke, via pamastau kaip man atrodytu, ar noreciau, ar tikru, ar reikia.. o paskui nersiu po parduotuves ieskodama nzn ko biggrin.gif o kai prideda graziu ivairiausiu nuotraukeliu su modeliukais, tai ir to noriu, ir ano, ir trecio doh.gif vat vakarais atsigulus imu galvot ka reik nusipirkt biggrin.gif mane labai skatina pirkti. Sveiki, as Dasha, as ligone unsure.gif
Atsakyti