Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Malena @ 2007 01 14, 20:23)
O koks kaukes kiekis? g.gif

Dabar nebeturiu, tai bijau sumeluot... turbūt 200 ml... naudojasi gan ekonomiškai, užtenka ilgam, nes nenaudoji po kiekvieno plovimo... (rašo naudot 1-2 k. savaitėj, bet ir rečiau naudojant poveikis juntamas)
Atsakyti
as pagaliau nusipirkau Lorial profesional absolit repair..pinigeliu bivo gaila..bet cia visi rekomendavo kad labi gera..nu seip plaukai mikstuciai, zvilga..bet mano manymu tokio poveikio galima pasiekti ir su kauke kuri maziau kainuoja..nu bet gal gydomaji poveiki pamatysiu ilgiau panaudojus.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 14, 20:29)
150ml - 23lt (superb kauke  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif tikrai isbandyk  4u.gif )



QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 14, 20:35)
Man irgi ji super, geriausia is kada turetu  wub.gif


tai reikes ir man tada butinai isbandyti smile.gif
o norejau dar paklausti, kaip daznai reikia det kauke plaukams? blush2.gif as galva plaunu kas antra (o kartais kas trecia diena), nes nera butinybes plaut kas diena
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 14, 20:35)
Man irgi ji super, geriausia is kada turetu  wub.gif

o koks konkreciai poveikis? g.gif

Man tai svarbu kad butu lengva issukuoti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 14, 18:59)
Biotraitment geltonoji kauke thumb_yello.gif


o kur pirkt yra si kauke?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 15, 14:05)
tai reikes ir man tada butinai isbandyti smile.gif
o norejau dar paklausti, kaip daznai reikia det kauke plaukams?  blush2.gif  as galva plaunu kas antra (o kartais kas trecia diena), nes nera butinybes plaut kas diena

Kauke patartina deti karta i savaite. Bet jeigu plaukai yra labai sausi, tuomet galima ja naudoti vietoj balzamo, t.y. per kiekviena plauku trinkima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 15, 18:24)
Kauke patartina deti karta i savaite. Bet jeigu plaukai yra labai sausi, tuomet galima ja naudoti vietoj balzamo, t.y. per kiekviena plauku trinkima  mirksiukas.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 01 15, 14:31)
o koks konkreciai poveikis?  g.gif

Man tai svarbu kad butu lengva issukuoti..  blush2.gif

Plaukai labiau blizga, lengviau issisukuoja ir tokie minkstuciai buna wub.gif Mano plauku galiukai linke i sausuma, tai si kauke juos labai atgaivina. Tikrai patariu isbandyti ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 15, 19:30)
Plaukai labiau blizga, lengviau issisukuoja ir tokie minkstuciai buna wub.gif Mano plauku galiukai linke i sausuma, tai si kauke juos labai atgaivina. Tikrai patariu isbandyti ja  4u.gif


Tolerancija, greit sakyk, kur ta stebukla nusipirkt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 15, 18:23)
o kur pirkt yra si kauke?

Eurovaistinese tikrai buna, dar maciau Kosmadoje.
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 15, 19:32)
Eurovaistinese tikrai buna, dar maciau Kosmadoje.

Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 15, 18:27)

Tikrai nera uz ka tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 15, 18:33)

Kai isigysi, butinai parasyk, kaip tau bigsmile.gif
Atsakyti