Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

man tai siaubingai ta mil mil su kokosais netiko.... pati blogiausia kada nors turetu kaukiu... plaukus padare kazkokius susivelusiai minkstus ir siurkscius.... siaubas..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 12, 17:07)
Na siandien nusipirkau ta kauke su kokosais (mil mil)  biggrin.gif Na kvapas net nepanasus i kokosu, bent man  schmoll.gif Bet plaukai svelnus, gerai sukuojasi, po kurio laiko gal geresni rezultatai bus  ax.gif Dabar dar galvoju gal nusipirkt mil mil kauke su karite sviestu  biggrin.gif Gal ir sita bandet? Kazkaip labai pasinesiau link kaukiu  biggrin.gif  blush2.gif

Man pati pirma karta ji irgi nepatiko, bet dabar visai nieko. Jau mieliau link jos ranka tiesiu, negu link C:EHKO kaukes ax.gif Plaukai tampa svelnus ir zvilga bigsmile.gif
Atsakyti
Patarkit kokia super truper kauke lb sausiems plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 01 14, 17:58)
Patarkit kokia super truper kauke lb sausiems plaukams 4u.gif

Biotraitment geltonoji kauke thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 01 14, 17:58)
Patarkit kokia super truper kauke lb sausiems plaukams 4u.gif


KERASTASE linijos visos kaukes labai labai super ! Pirkau salone, rekomendavo kirpeja.
Visokiuose DROGAS ar EUROKOS neteko matyti.
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2007 01 14, 18:01)
KERASTASE linijos visos kaukes labai labai super ! Pirkau salone, rekomendavo kirpeja.
Visokiuose DROGAS ar EUROKOS neteko matyti.



aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 14, 17:59)
Biotraitment geltonoji kauke thumb_yello.gif


kiek mazdaug kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 01 14, 17:58)
Patarkit kokia super truper kauke lb sausiems plaukams 4u.gif

Vichy, iš Dercos serijos. Kaukė apie 90 lt. L. geras ir kondicionierius tos pačios serijos (apie 52), ir šampūnas (apie 38). Viskas daugumoj Eurovaistinių ir kai kuriose kitose. Kainos nemažos, bet poveikis irgi thumbup.gif Jau neatsimenu, kas yra suskilinėję plaukų galiukai ar "šiaudų stiliaus" plaukai, o buvo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 17:16)
Susidomejau Mil Mil  plaukus atstatancia kauke su kokoso aliejumi ilgiems plaukams?  g.gif Gal yra bandziusiu ja? Kaip patiko? Dar domina irgi mil mil atstatanti plauku kauke su karite sviestu luzinejantiems plaukams. Nezinau kuria pirkt  g.gif

turiu su sviestu. dar tik karta bandziau. plaukai svelnus. kol kas tiek
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2007 01 14, 19:39)
Vichy, iš Dercos serijos. Kaukė apie 90 lt. L. geras ir kondicionierius tos pačios serijos (apie 52), ir šampūnas (apie 38). Viskas daugumoj Eurovaistinių ir kai kuriose kitose. Kainos nemažos, bet poveikis irgi  thumbup.gif  Jau neatsimenu, kas yra suskilinėję plaukų galiukai ar "šiaudų stiliaus" plaukai, o buvo...  verysad.gif


O koks kaukes kiekis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 01 14, 19:34)
kiek mazdaug kainuoja?


150ml - 23lt (superb kauke thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif tikrai isbandyk 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 14, 20:29)
150ml - 23lt (superb kauke  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif tikrai isbandyk  4u.gif )

Man irgi ji super, geriausia is kada turetu wub.gif
Atsakyti