Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Susidomejau Mil Mil plaukus atstatancia kauke su kokoso aliejumi ilgiems plaukams? g.gif Gal yra bandziusiu ja? Kaip patiko? Dar domina irgi mil mil atstatanti plauku kauke su karite sviestu luzinejantiems plaukams. Nezinau kuria pirkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 18:16)
Susidomejau Mil Mil  plaukus atstatancia kauke su kokoso aliejumi ilgiems plaukams?  g.gif Gal yra bandziusiu ja? Kaip patiko? Dar domina irgi mil mil atstatanti plauku kauke su karite sviestu luzinejantiems plaukams. Nezinau kuria pirkt  g.gif


Bandziau mil mil kauke su kokosais, bet kolkas tik karta, tai negaliu nieko nei labai gero nei labai blogo pasakyt g.gif Nors siaip gal ir nebloga visai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2007 01 11, 18:20)
Bandziau mil mil kauke su kokosais, bet kolkas tik karta, tai negaliu nieko nei labai gero nei labai blogo pasakyt  g.gif  Nors siaip gal ir nebloga visai  rolleyes.gif


Ar bent plaukai geriau sukuojasi, nesivelia, ar dar ka padaro? Nejaugi jokio rezultato? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 18:16)
Susidomejau Mil Mil  plaukus atstatancia kauke su kokoso aliejumi ilgiems plaukams?  g.gif Gal yra bandziusiu ja? Kaip patiko? Dar domina irgi mil mil atstatanti plauku kauke su karite sviestu luzinejantiems plaukams. Nezinau kuria pirkt  g.gif

as tai niekur nerandu su karite sviestu milmil kaukes g.gif visur tik kokosai arba zoleles verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 11, 18:47)
as tai niekur nerandu su karite sviestu milmil kaukes  g.gif visur tik kokosai arba zoleles  verysad.gif


blink.gif Maciau sian eurokose. Turetu buti manau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 18:49)
blink.gif Maciau sian eurokose. Turetu buti manau  unsure.gif

o kuriam? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 11, 18:55)
o kuriam?  bigsmile.gif


Ai, tu is vilniaus.... Deja, ne vilniuj maciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 19:01)
Ai, tu is vilniaus.... Deja, ne vilniuj maciau  schmoll.gif

gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(witchcraft @ 2007 01 11, 18:20)
Bandziau mil mil kauke su kokosais, bet kolkas tik karta, tai negaliu nieko nei labai gero nei labai blogo pasakyt  g.gif  Nors siaip gal ir nebloga visai  rolleyes.gif


O kiek laiko ta kauke ant plauku reikia laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2007 01 11, 18:30)
Ar bent plaukai geriau sukuojasi, nesivelia, ar dar ka padaro? Nejaugi jokio rezultato?  verysad.gif


Kad mano plaukai garbanoti, tai per daug daznai kai sukuoju atrodau kaip su varnu lizdu lotuliukas.gif Tai vat ar lengviau sukuojasi nuo kaukes pasakyt negaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
as naudoju mil mil kauke su kokosais, jei klausimas kuria rinktis ,tai siaiap ten parasyta jei norint kad geriau sukuostusi (pagrinde ilgaplaukem) tai su kokosais ,jei taip bukle pagerintu tai kitas.Nu pradzioj tai perdidelio efekto nepastebejau ,gal kokius pirmus 3kartus kai naudojau (turiu kokosine) bet db pastebejau kad sukuojasi plaukai tikrai geriau.ir bilizga plaukai po jos. as ja palaikau max 5minutes ,nors parasyta kad 3uztenka ,tepu ant plauku galu, nu ir kazinau matosi efektas ,man patinka ta kauke kai uzbaigsiu kitas isbandysiu is mil mil, dar nusipirkau balzama is mil mil irgi su kokosais ,norejau sampuno bet nebuvo.bet dar nebandziau balzamo.Ta kauke tai tikrai svelni ir man panasi i naturalia, tokia gaivi lengva.nu zodziu man tai liux.ir kvapas patinka.Bet jei kas nori stipraus greito efekto ,tai sita kauke nelabai tiks ,jinai tokia regeneruojanti tai veikia po biski.Zodziu stebuklo nepadaro.
Atsakyti
Na siandien nusipirkau ta kauke su kokosais (mil mil) biggrin.gif Na kvapas net nepanasus i kokosu, bent man schmoll.gif Bet plaukai svelnus, gerai sukuojasi, po kurio laiko gal geresni rezultatai bus ax.gif Dabar dar galvoju gal nusipirkt mil mil kauke su karite sviestu biggrin.gif Gal ir sita bandet? Kazkaip labai pasinesiau link kaukiu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti