Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Aislanda @ 2006 12 20, 10:37)
is pradziu lyg ir nieko buvo,dziaugiausi,bet poto tiek kauke-balzamas tiek tas aliejukas galiu dabar pasakyt,kad  eilinis produktas  happy.gif as uz Milkshake kauke,sampuna ir ampulytes  good.gif  yahoo.gif

Vat noreciau isbandyt ta Milkshake, nes Rigenol jau pabodo. O kokioj kirpykloj yra tu priemoniu ir kokia ju kainyte?
Atsakyti
man labai patinka SELECTIVE plauku kauke tokioje dideleje bankeje. Super!:)
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 01 04, 23:42)
man labai patinka SELECTIVE plauku kauke tokioje dideleje bankeje. Super!:)


O tai kaip ji vadinasi tiksliau, nes kiek ziurejau kataloge, tai ju labai daug rusiu. g.gif
Atsakyti
Sveikos.
Mano plaukai labai greitai veliasi ir kai buna palaidi labai susisruoguoja. gal galit patarti kokiu nors kaukiu?
Atsakyti
QUOTE(*ele* @ 2007 01 04, 19:50)
Gliss kurl thumbup.gif


pritariu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zapuke @ 2007 01 03, 18:17)
zinok net nezinau... kazkaip nepaklausiau. Bet lygtais nebuvo. Siaip didesni labiau apsimoka pirkti. O koki tu purskala ten naudojai?

Drauge pastoviai naudoja ta purskala, kaina apie 25lt, ten galiukam, kad nesisakotu, nesiurtu smile.gif
Atsakyti
Siandien subaigiau Fructis color resist kauke,tai mastau gal oil repair issigyt?Gal kas turejo abi sias kaukes ir gali palygint?
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 05, 11:50)
O tai kaip ji vadinasi tiksliau, nes kiek ziurejau kataloge, tai ju labai daug rusiu. g.gif


tokia labai didele balta pakuote. Dabar neprisimenu su kuo.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 01 09, 23:15)
tokia labai didele balta pakuote. Dabar neprisimenu su kuo.
O kainyte kokia? g.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka Genera plaukų kaulės thumbup.gif Išbandžiau ir kokosinę ir su ryžių aliejum ir tą su žolelėm thumbup.gif O atrado ją tai mano draugė, kurios nuolat šviesinami plaukai jau buvo praradę prekinę išvaizdą. Užteko jai porą kartų panaudot kokosinę ir plaukučiai iškart atsigavo.
Dabar kadangi man Genera pasibaigė naudojuosi Nivea kauke dažytiems plaukams. Kol kas tik vieną kartą pasitepiau, bet patiko, plaukučiai minkšti, švelnūs. Žiūrėsim ką sakysiu kai visą sunaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2007 01 11, 11:18)
Man tai labai patinka Genera plaukų kaulės thumbup.gif  Išbandžiau ir kokosinę ir su ryžių aliejum ir tą su žolelėm thumbup.gif  O atrado ją tai mano draugė, kurios nuolat šviesinami plaukai jau buvo praradę prekinę išvaizdą. Užteko jai porą kartų panaudot kokosinę ir plaukučiai iškart atsigavo.
Dabar kadangi man Genera pasibaigė naudojuosi Nivea kauke dažytiems plaukams. Kol kas tik vieną kartą pasitepiau, bet patiko, plaukučiai minkšti, švelnūs. Žiūrėsim ką sakysiu kai visą sunaudosiu smile.gif



O kur galima nusipirkti ta Genera kauke ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 01 11, 12:55)
O kur galima nusipirkti ta Genera kauke ir kokia kaina?


Ją platina platintojai. Talpa 500 ml, o kainuoja 10 ar 12 lt. Šiap tai jos man labai ilgam užtenka, net tada kai mama pastoviai "skolinasi" smile.gif
O šiap tai manau gali rasti daugiau informacijos temoj Kosmetikos gamintojai. Susirask temelę apie Fairness kosmetika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 11 sausio 2007 - 11:17