Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Ka tik pabaigiau wella professional kauke silpniems plaukams, suteikinacia puruma, tai visiskai nepatiko, pinigai i bala ismesti verysad.gif
dabar isigyjau fruktis oil repair kauke, tai ja naudosiu po kiekvieno plovimo vietoj balzamo, ziuresiu kaip plaukams tiks smile.gif
Atsakyti
o dabar man galit pasakyt ar apsimoka daryti namines kaukes?jos padeda?ir kurios geriau pirktines ar namines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 01, 16:24)
dabar isigyjau fruktis oil repair kauke, tai ja naudosiu po kiekvieno plovimo vietoj balzamo, ziuresiu kaip plaukams tiks  smile.gif


As ir sita neseniai isigyjau. Man ji kol kas wub.gif Plaukai labai svelnus, lengvai susukuojami thumbup.gif
Atsakyti
oj as niekaip kaukes neishsirenku geros schmoll.gif geriausia buvo kazkada seniau pirkta gliss kur - nepamenu kokia g.gif kadangi mano plaukai ploni ir greit besiriebaluojantys, tai dazniausiai kauke tik pririebina, apsunkina ir faktiskai ta pati vakara galiu dar karta plaut plaukus, ypac nepatinka L'oreal'io ta su perlais kazkokia, dar namie metos puse indelio, Panten pro V - dar baisesne blink.gif net riebumas nenusiplauna
Atsakyti
o kaip ALFAPARF kauke semi di lino, gal kuri naudojat ar esat naudojusi? turejau sita sampuna, tai visai nieko buvo, dabar galvoju gal nusipirkt kauke...
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 02, 22:07)
o kaip ALFAPARF kauke semi di lino, gal kuri naudojat ar esat naudojusi? turejau sita sampuna, tai visai nieko buvo, dabar galvoju gal nusipirkt kauke...


Gan nebloga ši kaukė, bet dabar "įsimylėjus" esu TIGI oatmeal & honey seriją, man pačios geriausios priemonės thumbup.gif niu kaina irgi aišku gera lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 01 01, 15:24)
Ka tik pabaigiau wella professional kauke silpniems plaukams, suteikinacia puruma, tai visiskai nepatiko, pinigai i bala ismesti  verysad.gif
dabar isigyjau fruktis oil repair kauke, tai ja naudosiu po kiekvieno plovimo vietoj balzamo, ziuresiu kaip plaukams tiks  smile.gif

Kiek turejau is wellos- tai niekas netiko, nei sampunai, nei balzamai. Siuo metu vietoj balzamo kauke vis tepu. Gal kas naudojot REVIROR (kazkas panasaus) kaukes. Kaip jums jos? g.gif
Atsakyti
Labai gera kauke wella profesionaliems salonams, "Kolestral" vadinasi. Tikrai superine. Siaip vokieciu vaistineje jos galite rasti wella atstovybeje. Kainuoja apie 60 Lt, bet ten daug yra 1litras. Kazko panasaus niekad neturejau. Tos paprastuose prekybos centruose parduodamos tradicines kaukes padaro plauka slidu, o cia jis is vidaus pasidaro toks blizgus, lankstus, labai fainai, pabandykit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zapuke @ 2007 01 03, 18:13)
Labai gera kauke wella profesionaliems salonams, "Kolestral" vadinasi. Tikrai superine. Siaip vokieciu vaistineje jos galite rasti wella atstovybeje. Kainuoja apie 60 Lt, bet ten daug yra 1litras. Kazko panasaus niekad neturejau. Tos paprastuose prekybos centruose parduodamos tradicines kaukes padaro plauka slidu, o cia jis is vidaus pasidaro toks blizgus, lankstus, labai fainai, pabandykit  thumbup.gif

O mazesniais kiekiais nebuna? Zinau, kad tos serijos purskalas plaukams is Vokieciu vaistines labai geras g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 01 03, 19:15)
O mazesniais kiekiais nebuna? Zinau, kad tos serijos purskalas plaukams is Vokieciu vaistines labai geras g.gif

zinok net nezinau... kazkaip nepaklausiau. Bet lygtais nebuvo. Siaip didesni labiau apsimoka pirkti. O koki tu purskala ten naudojai?
Atsakyti
man labai patiko AVON plauku kauke. bet tik pirmoji buvo gera, kai nusipirkau dar viena, ta jau nieko gero nepadejo. ko gero plaukai priprato g.gif .

neseniai atradau TREATMENT VAX su avokadu aliejumi. nerealus daikciukas. plaukai tiesiog žvilga. kaina 10 lt. 480 g. pirkau DROGE.

man labai sunku tvarkytis su plaukais. jie pas mane YPATINGAI stori, ilgi ir garbanoti bigsmile.gif . baisiai veliasi verysad.gif
Atsakyti
Gliss kurl thumbup.gif
Atsakyti