Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(sandra2 @ 2007 07 03, 23:07)
laba,gal kuri zinot kur galeciau isigyt REGINOL kauke?

Jei ten kur rasiau nebutu,dar yra Kremonteje.Cia irgi laisves alejoje. 4u.gif
Atsakyti
o kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 07 04, 11:06)
Man reiketu kokios maitinancios kaukes tarkim po visos savaites kad plaukai atsigautu ir pailsetu  biggrin.gif  ka rekomenduotumet?

Lakme laktherapy repair maitinamaja kauke thumbup.gif ji maitina, drekina ir stiprina sausus ar nusilpusius plaukus ju neapsunkindama
Atsakyti
QUOTE(Reda318 @ 2007 07 04, 12:03)
Jei ten kur rasiau nebutu,dar yra Kremonteje.Cia irgi laisves alejoje. 4u.gif

aciu bandysiu ieskot 4u.gif
Atsakyti
Vakar subaigiau Drogo zalia kauke,manau nepasigesiu jos,nors ir nebloga smile.gif
Atsakyti
O as vat suradau visai nabloga naujove. Atsirado Gliss Kur tokie geltoni gaminiai. Plauku kauke istikruju nuostabi! Plaukai tokie glotnus, svelnus, maziau veliasi.. Man labai patiko, puikiai drekina! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit parasyti kokias kaukes rekomenduoja laikyti visa nakti, kiek isiminiau skaitydama, tai Harologo ir TBS, o gal dar kokiu zinote?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 06, 11:03)
Vakar subaigiau Drogo zalia kauke,manau nepasigesiu jos,nors ir nebloga smile.gif

O as jau antra baigineju, visai ji man gera smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tigrik: 07 liepos 2007 - 08:51
QUOTE(garbanotoji jule @ 2007 07 06, 20:38)
O as vat suradau visai nabloga naujove. Atsirado Gliss Kur tokie geltoni gaminiai. Plauku kauke istikruju nuostabi! Plaukai tokie glotnus, svelnus, maziau veliasi.. Man labai patiko, puikiai drekina! thumbup.gif  thumbup.gif


As irgi norejau jos,bet Lalaa is sio forumo isbande ir jai nelabai patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZEBRAsuperSTAR @ 2007 07 07, 15:08)
Juodi,ilgi,tiesus plaukai. Nuo saknu daznai riebaluojasi,o seip gal truksta jiems dregmes. Ampule jums patiks.
Ampule sunauduoju per 1 karta. (del plauku ilgio)



Pabandyk Milshake ir TBS kaukes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZEBRAsuperSTAR @ 2007 07 07, 14:08)
Juodi,ilgi,tiesus plaukai. Nuo saknu daznai riebaluojasi,o seip gal truksta jiems dregmes. Ampule jums patiks.
Ampule sunauduoju per 1 karta. (del plauku ilgio)

O kaip ta ampulę naudot? rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos help unsure.gif Plaukai nežmoniškai slenka, kokią kaukę rinktis?
Atsakyti