Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

turejau- man nepatiko bet jau nepamenu kodel bet ismeciau puse
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 07 02, 13:26)
Kur pirkai? Ir koks kiekis?  bigsmile.gif


pirkau medinėse šukose. o kiekio negaliu pasakyti, bet greičiausiai tiek kiek ir visose standartinėse pakuotese blush2.gif

QUOTE(ngirl @ 2007 07 02, 23:41)
ar kas bandet Alfa Parf kauke Semi di lino? girdejau neblogu atsiliepimu, bet jie manau gana subjektyvus. gal kas bandet ir galetumet pasidalint realia patirtim ax.gif


man ši kaukė labai patiko. tikrai gera. gerai maitina, galbūt riebesniems plaukams per sunki ji. ji daugiau maitinanti, negu drėkinanti, tėl šiek tiek apsunkina plauką. bet mano sausuoliams labai tiko, nes sunkumo jiems reikia.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 03, 12:11)
pirkau medinėse šukose. o kiekio negaliu pasakyti, bet greičiausiai tiek kiek ir visose standartinėse pakuotese  blush2.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
as naudoju Lakme laktherapy repair maitinamaja kauke thumbup.gif ji maitina, drekina ir stiprina sausus ar nusilpusius plaukus ju neapsunkindama
Atsakyti
QUOTE(ramintele22 @ 2007 07 03, 15:59)
as naudoju Lakme laktherapy repair maitinamaja kauke thumbup.gif ji maitina, drekina ir stiprina sausus ar nusilpusius plaukus ju neapsunkindama


As turiu irgi lame kur po saules atgaivina plaukus,irgi labai faina,tik va saules nelabai yra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 07 03, 13:12)


čia išvis ne į temą, bet man labai fainas tavo avataras ax.gif kietas katiniokas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 07 03, 16:05)
As turiu irgi lame kur po saules atgaivina plaukus,irgi labai faina,tik va saules nelabai yra cool.gif

as turiu toki sampuna saules pazeistiems plaukams toks geltonam buteliuke sakyciau super, o jau kvapas, dar galvojau apsaugini purskikli is tos pacios serijos zakupit bet kad tikrai saules nerasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 03, 15:05)
čia išvis ne į temą, bet man labai fainas tavo avataras  ax.gif kietas katiniokas  lotuliukas.gif

Dėkui 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal bandėt HAROLOGI produkciją? kokios kainos mazdaug.
Atsakyti
laba,gal kuri zinot kur galeciau isigyt REGINOL kauke?
Atsakyti
As ja turiu super thumbup.gif thumbup.gif
Pirkau prie buvusios skalsos ten yra tokia parduotuve prekes kirpykloms,cia uz skalsos einat link senamiescio,prie veterinarijos vaistines ax.gif
4u.gif
Atsakyti
Man reiketu kokios maitinancios kaukes tarkim po visos savaites kad plaukai atsigautu ir pailsetu biggrin.gif ka rekomenduotumet?
Atsakyti