Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

[quote=sultru beauty,2007 06 28, 15:42]
kur ta ranksluosti pirkai?brangus? rolleyes.gif

nea nebrangus 9.99lt pirkau maximoj tokiam skyriukyje kur sukrauta viskas pirtim , kvapai , kempines ir t.t dar kazkada maciau prie ranksluosciu
Atsakyti

[quote=Rasytee,2007 06 28, 17:00]
[quote=sultru beauty,2007 06 28, 15:42]
kur ta ranksluosti pirkai?brangus? rolleyes.gif

nea nebrangus 9.99lt pirkau maximoj tokiam skyriukyje kur sukrauta viskas pirtim , kvapai , kempines ir t.t dar kazkada maciau prie ranksluosciu
[/quote]

4u.gif
Atsakyti
vakar savo kirpykloje nusipikau profesionalią kaukę -balzamą plaukams thumbup.gif kirpykloje išplaudavo galvą tai labai patiko rolleyes.gif lisap firma su keramidais ir bambuko extraktu smile.gif kaina nėra labai maža 46lt. bet kiekis didelis tai ilgam pakaks 1000ml.
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 06 30, 22:30)
vakar savo kirpykloje nusipikau profesionalią kaukę -balzamą plaukams  thumbup.gif kirpykloje išplaudavo galvą tai labai patiko  rolleyes.gif lisap firma su keramidais ir bambuko extraktu  smile.gif kaina nėra labai maža 46lt. bet kiekis didelis tai ilgam pakaks 1000ml.

O kaip konkreciai vadinasi? 4u.gif
Atsakyti
labai man patinka dabar naudojama kaukė - Revlon Aquawave. net MB išbandęs, nustebo, kad plaukai visai kitokie...
manieji labai labai sausi ir šiaušiasi, o kaukyte super, jokiu papildomų purškalų po to nereikia. ir kaina normali - 39 lt.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 02, 12:14)
labai man patinka dabar naudojama kaukė - Revlon Aquawave. net MB išbandęs, nustebo, kad plaukai visai kitokie...
manieji labai labai sausi ir šiaušiasi, o kaukyte super, jokiu papildomų purškalų po to nereikia. ir kaina normali - 39 lt.

Kur pirkai? Ir koks kiekis? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš radau savo plaukučiams superinę kaukę bigsmile.gif Natur Vital dažytiems plaukams thumbup.gif pas mane labai sausėja galiukai plaukų,tai po tos kaukės visi plaukučiai tokie švelnūs ir blizga ir galiukam atrodo geriau rolleyes.gif nes anksčiau kiek bandžiau,tai jei dažytiem plaukam-tai š... būdavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2007 07 02, 13:56)
Aš radau savo plaukučiams superinę kaukę bigsmile.gif Natur Vital dažytiems plaukams thumbup.gif pas mane labai sausėja galiukai plaukų,tai po tos kaukės visi plaukučiai tokie švelnūs ir blizga ir galiukam atrodo geriau rolleyes.gif nes anksčiau kiek bandžiau,tai jei dažytiem plaukam-tai š... būdavo unsure.gif

kur pirkai, kiek kainuoja? ax.gif ar dedi tik nuo puses, ar ir ant saknu? nes man, kai pradejo plaukai slinkti, tai saknys zymiai greiciau susiriebaluoja, o nuo puses sausi sausi. tai va, man idomu, ar saknu neriebina?
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 07 02, 15:37)
kur pirkai, kiek kainuoja?  ax.gif  ar dedi tik nuo puses, ar ir ant saknu? nes man, kai pradejo plaukai slinkti, tai saknys zymiai greiciau susiriebaluoja, o nuo puses sausi sausi. tai va, man idomu, ar saknu neriebina?

aš ant šaknų nededu,bo pas mane ir taip greit susiriebaluoja,pirkau Eurovaistinėj,apie 20Lt kainavo. 300ml ir labai taupiai naudojasi mirksiukas.gif be to,sudėtį žiūrėjau,tai pagal mano visai neprofesionalią akį ten mažai ingredientų ir dauguma jų-natūralūs bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stigma: 02 liepos 2007 - 14:49
QUOTE(Stigma @ 2007 07 02, 15:48)
aš ant šaknų nededu,bo pas mane ir taip greit susiriebaluoja,pirkau Eurovaistinėj,apie 20Lt kainavo. 300ml ir labai taupiai naudojasi mirksiukas.gif be to,sudėtį žiūrėjau,tai pagal mano visai neprofesionalią akį ten mažai ingredientų ir dauguma jų-natūralūs bigsmile.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 07 02, 15:52)

svarbu,kad padėtų mirksiukas.gif
Atsakyti
ar kas bandet Alfa Parf kauke Semi di lino? girdejau neblogu atsiliepimu, bet jie manau gana subjektyvus. gal kas bandet ir galetumet pasidalint realia patirtim ax.gif
Atsakyti