Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(VaNiLla GirL @ 2007 06 25, 14:53)

Jei, netingi, gali pasiskaityt daugiau senesnėse temose apie kaukes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNiLla GirL @ 2007 06 25, 14:28)
Norėjau pasiteiraut apie raudoną Elvital kaukę? Kokie komentarai bandžiusių būtų?..
Dėkuj. (:




visai nebloga ax.gif

o as daba turiu selective kazkoks struktura vadinasi...siaip man labai faina ir plaukai faini buna, minksti, bet nepriploja prie galvos..Ar pagydys mano taip issausiejusius plaukus, bus matyt, bo dar tik kokius 5 kartus naudojau
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 06 25, 20:49)
visai nebloga ax.gif

o as daba turiu selective kazkoks struktura vadinasi...siaip man labai faina ir plaukai faini buna, minksti, bet nepriploja prie galvos..Ar pagydys mano taip issausiejusius plaukus, bus matyt, bo dar tik kokius 5 kartus naudojau


jin tokioj backutej uzsukamoj? zalsvoj kazkokioj? ne? gal foto gali ikelt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 25, 20:16)
jin tokioj backutej uzsukamoj? zalsvoj kazkokioj? ne? gal foto gali ikelt?  4u.gif


jo ji tokioj zalsvoj backutej uzsukamoj..foto ju psl. nerandu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 06 25, 21:32)
jo ji tokioj zalsvoj backutej uzsukamoj..foto ju psl. nerandu.. doh.gif


ir tokia lbj lengvos teksturos,kaip kazkokie drebuciai,ne? smile.gif turejau vadinasi ir as tokia smile.gif visai nieko buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 25, 20:36)
ir tokia lbj lengvos teksturos,kaip kazkokie drebuciai,ne? smile.gif turejau vadinasi ir as tokia smile.gif visai nieko buvo  biggrin.gif

na ne kaip drebuciai lotuliukas.gif , bet jo tokios lengos teksturos..ir zalsvos spalvos irgi...tau faina ji buvo? man siaip patinka kokie buna plaukai po jos, bet dar as tikiuosi, kad pagydys biski plauko (nes toks jau sausas doh.gif ), o tau buvo koks poveikis?
Atsakyti
QUOTE(miauka @ 2007 06 25, 21:54)
na ne kaip drebuciai lotuliukas.gif , bet jo tokios lengos teksturos..ir zalsvos spalvos irgi...tau faina ji buvo? man siaip patinka kokie buna plaukai po jos, bet dar as tikiuosi, kad pagydys biski plauko (nes toks jau sausas doh.gif ), o tau buvo koks poveikis?


niu mano irgi sausas beprotiskai plaukas doh.gif na,neisbrokinau jos,sunaudojau visa biggrin.gif bet kad stebuklas butu ,tai nea schmoll.gif man ir graziai plaukas krisdavo, o del drekinimo,tai pusetinai unsure.gif
Atsakyti
[quote=VaNiLla GirL,2007 06 25, 14:28]
Norėjau pasiteiraut apie raudoną Elvital kaukę? Kokie komentarai bandžiusių būtų?..
Dėkuj. (:


as naudoju raudona loreal elvital, nu man tai labai jinai patinka.aplamai visa serija raudona labai patinka .nors naudojau tik kokius 2 kartus ,bet tikrai likau suzaveta .bet ja rekomanduoju kas turi sausus plaukus , nes kitus gali riebalinti. ta prasme mano plaukai beveik is vis nesiriebaluodavo , net po 2sav. net saknys neriebaluotos ,o db jau po savaites reiks plauti. bet tai nera blogai pagal mane.nes visa plauka gerai sudrekino ,net ir galiukus.

o siaip tai po jos plaukai tikrai labai minksti ,svelnus ir blizga ir drekina tai tikrai normaliai. na bent jau man tai patiko tikrai.
Atsakyti
biski uzsipirkau kaukiu plaukam biggrin.gif dabar visas pakaitom naudoju taip tikiuosi kad plaukas nepripras . tai va turiu TBS riesutine , harologo geltona , tigi dumb blond ir lorealio sos repear geltonas kapsulytes , dar noreciau milk shaiko pieno kaukes bet biski reik sitas isnaudot tada jau leksiu pirkt kapsuliu ir kaukes milk shaiko
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 26, 22:43)
biski uzsipirkau kaukiu plaukam biggrin.gif dabar visas pakaitom naudoju taip tikiuosi kad plaukas nepripras . tai va turiu TBS riesutine , harologo geltona , tigi dumb blond ir lorealio sos repear geltonas kapsulytes , dar noreciau milk shaiko pieno kaukes bet biski reik sitas isnaudot tada jau leksiu pirkt kapsuliu ir kaukes milk shaiko


As ir turiu gal 4 plauku kaukes ir naudoju visas pakaitom:Tbs riesutine,milkshake pieno,wella vivality,Drogo su avokadu...
Atsakyti
kuri labiausiai patinka?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 26, 23:34)
kuri labiausiai patinka?


TBS ir Vivality,o Milkshake patinka jei poto ampulyte dedu.
Atsakyti