Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

eeee kas per horologas? kaip as cia nezinau mastau.gif swoon.gif gal kas kokia nuoroda imestu? flirt.gif
Atsakyti
www.harologas.lt

kaina lygtais 36lt nes pirkau dar kapsulyciu i sampuna tai neatrenku kas kiek

ir ta kauke taip idomiai pirma kart laikai valanda antra kart kokia 1,5val ir taip vis didini didini kol gali visai nakciai palikt. bet ja naudot po kiekvino plovimo nereiktu nes ji stipri. dar pirksiu balta ir vis pamaisysiu
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 06, 17:14)
www.harologas.lt

kaina lygtais 36lt nes pirkau dar kapsulyciu i sampuna tai neatrenku kas kiek

ir ta kauke taip idomiai pirma kart laikai valanda antra kart kokia 1,5val ir taip vis didini didini kol gali visai nakciai palikt. bet ja naudot po kiekvino plovimo nereiktu nes ji stipri. dar pirksiu balta ir vis pamaisysiu


paskaiciau svetainej prie produktu aprasu kad ju plauku aliejuka galima naudoti kaip makiazo pagrinda ar veido kauke biggrin.gif jegele bigsmile.gif

beje, Rasytee, kur perki priemones ju? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nancy: 06 birželio 2007 - 16:28
kaune dvejose vietose perku - silainiuose ir senamiesti bet dar yra savanoriuose ir t.t tam psl yra nurodyta salonai

o tema yra! bet ne prie priemoniu o cia plauku prieziuroj
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 06, 17:28)
kaune dvejose vietose perku - silainiuose ir senamiesti bet dar yra savanoriuose ir t.t tam psl yra nurodyta salonai

o tema yra! bet ne prie priemoniu o cia plauku prieziuroj


jau susiradau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 06, 18:14)
www.harologas.lt

kaina lygtais 36lt nes pirkau dar kapsulyciu i sampuna tai neatrenku kas kiek

ir ta kauke taip idomiai pirma kart laikai valanda antra kart kokia 1,5val ir taip vis didini didini kol gali visai nakciai palikt. bet ja naudot po kiekvino plovimo nereiktu nes ji stipri. dar pirksiu balta ir vis pamaisysiu

as kaip tik tokios ,kur ilgiau galeciau laikyt,ieskau thumbup.gif jau zinau,sekancia kauke biggrin.gif o kuo skiriasi balta nuo geltonos? smile.gif kokiem palukam abi skirtos?nedazytiem gal? nes mano nedazyti,bet laaaaabai sausi:verysad: nes garbanoti biggrin.gif

QUOTE(nancy @ 2007 06 06, 18:17)
o yra tema sukurta harologo? idomu kas ka daugiau bande  rolleyes.gif
paskaiciau svetainej prie produktu aprasu kad ju plauku aliejuka galima naudoti kaip makiazo pagrinda ar veido kauke  biggrin.gif jegele  bigsmile.gif

beje, Rasytee, kur perki priemones ju?  4u.gif

tema jau yra smile.gif as bandziau sampuna(antro nepirkciau) ir purskikli drekinanti(pirkciau).
Atsakyti
as sampuna be apmolyciu irgi gal nepirkciau bet su ampolytem dabar liux.
o kauke geltona atstatanti o balta drekinanti jei neklystu . o plaukai mano buvo kazkada dazyti bet senai...o mano plaukai sausi , amziais neissisukuoja nu visos bedos ir po kaukes plaukai tokia dregni , sunkus ir pagaliau beveik tiesus nes visad kas kur nori buna
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 06, 18:35)
as sampuna be apmolyciu irgi gal nepirkciau bet su ampolytem dabar liux.
o kauke geltona atstatanti o balta drekinanti jei neklystu . o plaukai mano buvo kazkada dazyti bet senai...o mano plaukai sausi , amziais neissisukuoja nu visos bedos ir po kaukes plaukai tokia dregni , sunkus ir pagaliau beveik tiesus nes visad kas kur nori buna


tada man reik ir baltos ir geltonos biggrin.gif doh.gif na bet turiu orising drekinancia,tai gal sita atstatancia imt g.gif bet vat kad patiesina,tai levai,nes mano tada nei garbanos,nei tiesus buna doh.gif o kokios ampulytes emei?su kuo? ten kazkokiso su cinku ir pan,ane? ax.gif kiek vienos kaina?
Atsakyti
aš neseniai išbadžiau revlon drėkinančią kaukę. fantastika thumbup.gif mano plaukai nenormaliai sausi, kaip šiaudai, o po tos kaukytes jokiu alieju nebereikėjo tepti ir papildomai dar purkšti kondicionieriaus. labai švelnūs ir lengvai šukuojasi. likau labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
vakar isbandziau Bonacure kauke tokioj vienkartinej tubelej (beje, didesnese pakuotese tokios ir nera) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 06 11, 13:23)
vakar isbandziau Bonacure kauke tokioj vienkartinej tubelej (beje, didesnese pakuotese tokios ir nera)  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o man tai ji šiaip sau schmoll.gif matyt nuo plauko priklauso...
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 06 11, 16:44)
o man tai ji šiaip sau  schmoll.gif  matyt nuo plauko priklauso...



Na pas mane tai greit prie saknu besiriebaluojantys, o galai sausi, tai man tiko thumbup.gif Labai jau svelnus, lengvai sukuojami liko.
Atsakyti