Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Malena @ 2007 06 05, 23:30)
As irgi kazkur 5-7 kaukes turiu ir kaitalioju pastoviai smile.gif

kokias?kokie atsiliepimai? prasom placiau toki sum up padaryti biggrin.gif 4u.gif

o man is naudotu tai patiko les karites kauke sausiems plaukas,is drogo kazkokia su chna, dbr turiu sikreti prirodi su ozkos pienu,tai liuks... is brangesniu tai milk shake patiko,tik nepatiko, kad mano banguota plauka tiesino... dar patiko orisng stiprinanti reinforzante...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 05 birželio 2007 - 23:15
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 06, 00:14)
kokias?kokie atsiliepimai? prasom placiau toki sum up padaryti  biggrin.gif  4u.gif

o man is naudotu tai patiko les karites kauke sausiems plaukas,is drogo kazkokia su chna, dbr turiu sikreti prirodi su  ozkos pienu,tai liuks... is brangesniu tai milk shake patiko,tik nepatiko, kad mano banguota plauka tiesino... dar patiko orisng stiprinanti reinforzante...


is milk shake tai kuri- pieno ar jogurtine?
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 06 06, 04:42)
is milk shake tai kuri- pieno ar jogurtine?

o milkshake pieno tai kokiems plaukams skirta?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 06, 07:43)
o milkshake pieno tai kokiems plaukams skirta?

Man rodos, kad labai sausiems kiek pamenu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 06, 08:43)
o milkshake pieno tai kokiems plaukams skirta?



QUOTE(doviliuke21 @ 2007 06 06, 10:11)
Man rodos, kad labai sausiems kiek pamenu.. g.gif



as,man rods, pieno turejau,tai ji skirta labiau pakenktiems plaukasm nei jogurtine...mokejau 45lt.
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 06, 00:14)
kokias?kokie atsiliepimai? prasom placiau toki sum up padaryti  biggrin.gif  4u.gif



Mano turimu kaukiu sarasas:

Oriflame vienkartiniuose pokuose su alyvuogiu aliejum-7balai
Milk shake su pienu sausiems arba pazeistiems plaukams-7-8balai
Wella Vivality dazytiems plaukams-10balu wub.gif
Wella Vivality sausiems/pazeistiems plaukams-10balu wub.gif
Drogo su avokadais-8-9balai
The Body Shop su brazilisku riesutu-9-10balu wub.gif
Lakme Teknia saules pazeistu plauku kauke 9-10balu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 06, 15:15)
Mano turimu kaukiu sarasas:

Oriflame vienkartiniuose pokuose su alyvuogiu aliejum-7balai
Milk shake su pienu sausiems arba pazeistiems plaukams-7-8balai
Wella Vivality dazytiems plaukams-10balu wub.gif
Wella Vivality sausiems/pazeistiems plaukams-10balu wub.gif
Drogo su avokadais-8-9balai
The Body Shop su brazilisku riesutu-9-10balu wub.gif
Lakme Teknia saules pazeistu plauku kauke 9-10balu wub.gif

aciu 4u.gif su avokadais ir milk shake bandziau ir as mirksiukas.gif dbr tik padidinai nora tbs kauke nusipirkt smile.gif doh.gif blush2.gif nors bandziau tbs su aguonom meginuka,tai ispudzio nepaliko smile.gif gal kad tik viena karta bandziau..pamenu,kad tik tepti lbj miela buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 06, 14:22)
aciu  4u.gif  su avokadais ir milk shake bandziau ir as  mirksiukas.gif dbr tik padidinai nora tbs kauke nusipirkt smile.gif  doh.gif  blush2.gif  nors bandziau tbs su aguonom meginuka,tai ispudzio nepaliko smile.gif gal kad tik viena karta bandziau..pamenu,kad tik tepti lbj miela buvo  blush2.gif


Ale kaukes tikrai 7 lotuliukas.gif Plius dar siandien avon planet spa su alyvuogem subaigiau,tai buvo 8 doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 06, 15:49)
Ale kaukes tikrai 7 lotuliukas.gif Plius dar siandien avon planet spa su alyvuogem subaigiau,tai buvo 8 doh.gif  lotuliukas.gif


pasinesus ant savu plaukuciu smile.gif) as ir...tik kad ne visada finansai leidzia tiek,kiek noretusi verysad.gif o ir pirkt daug vienodos paskirties priemoniu man baisu,nes lbj jau greit tada jos "moraliai" pasensta biggrin.gif ir as nebenoriu ju naudot doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
oho kiek jus kaukiu prisipirke. as ir seniau turedavau kokias 4-5 iskart , dabar perku dvi kad kaitaliot nes 5 nespeju isbaigt , atsibosta , uzsimanau kitos ir t.t
dabar turiu harologo geltona zinokit bent man superine dar niekad man jokia kauke nebuvo taip sudrekinus plauku iki pat galiuku. issiploviau ir galai buvo nesausi!!!!
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 06, 16:23)
oho kiek jus kaukiu prisipirke. as ir seniau turedavau kokias 4-5 iskart , dabar perku dvi kad kaitaliot nes 5 nespeju isbaigt , atsibosta , uzsimanau kitos ir t.t
dabar turiu harologo geltona zinokit bent man superine dar niekad man jokia kauke nebuvo taip sudrekinus plauku iki pat galiuku. issiploviau ir galai buvo nesausi!!!!


Kokia kaina?Domiuosi ateiciai astuntos kolkas nepirksiu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 06 06, 18:04)
Kokia kaina?Domiuosi ateiciai astuntos kolkas nepirksiu mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


man ir kaina idomi biggrin.gif harologo man purskalas patiko pamenu ax.gif tai gal ir ta kauke reik susigundyt doh.gif
Atsakyti