Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Baltija @ 2007 05 19, 21:38)
aš chna nenaudoju  schmoll.gif  kažkada bandžiau, nepatiko, labai sunkiai iš plaukų išsiplovė ta košė  doh.gif

man irgi pirmą kartą nepatiko, galima sakyt buvau išsižadėjus biggrin.gif bet dabar pripratau ir nieko ten baisaus, reik neleist išdžiūt tai košei ant plaukų, nes tada sunkiau nuplaut, o kai maišiukas ant galvos yra tai ir neišdžiūna, ir lengviau nusiplauna ax.gif
Atsakyti
šiandien apžiūrėjau GAIA kaukės sudėtį ir aptikau ten silikono "amodimethicone" jį atpažinau pagal prieblandos duotą sarašą http://www.cosmetics...a...1&type=FIND
dėl to aš nepergyvenu, nes plaunu šampūnu be silikono ir taip jis nesusikaupia ant galvos odos ir ji neatrodo riebaluota, bet noriu pasakyti, kad brangios priemonės neturi "slaptų ir ypatingų" ingredientų, kurie suteikia plaukams tą glotnumą, kaip kad brangus Kerastase aliejukas, Henna plius kapsulės, Lacme šampūnai, ir labai daug kitų gaminių turi silikono (net orising). patepiau galiukus gaia ir poveikis toks pats kaip kerastase aliejuko-suglotnino, taip kad labai dažnai mokame ne už ypatingą sudėtį, o už vardą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 06 03, 18:57)
šiandien apžiūrėjau GAIA kaukės sudėtį ir aptikau ten silikono "amodimethicone"  jį atpažinau pagal prieblandos duotą sarašą  http://www.cosmetics...a...1&type=FIND
dėl to aš nepergyvenu, nes plaunu šampūnu be silikono ir taip jis nesusikaupia ant galvos odos ir ji neatrodo riebaluota, bet noriu pasakyti, kad brangios priemonės neturi "slaptų ir ypatingų" ingredientų, kurie suteikia plaukams tą glotnumą, kaip kad brangus Kerastase aliejukas, Henna plius kapsulės, Lacme šampūnai, ir labai daug kitų gaminių turi silikono (net orising).  patepiau galiukus gaia ir poveikis toks pats kaip kerastase aliejuko-suglotnino, taip kad labai dažnai mokame ne už ypatingą sudėtį, o už vardą rolleyes.gif


pritariu,kad dazniausiai mokame uz varda smile.gif as irgi kaip tik nusipirkau gaia kauke,tai bandysiu,nes kiek skaiciau SM,tai atsiliepimai apie ja neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 06 03, 18:57)
šiandien apžiūrėjau GAIA kaukės sudėtį ir aptikau ten silikono "amodimethicone"  jį atpažinau pagal prieblandos duotą sarašą  http://www.cosmetics...a...1&type=FIND
dėl to aš nepergyvenu, nes plaunu šampūnu be silikono ir taip jis nesusikaupia ant galvos odos ir ji neatrodo riebaluota, bet noriu pasakyti, kad brangios priemonės neturi "slaptų ir ypatingų" ingredientų, kurie suteikia plaukams tą glotnumą, kaip kad brangus Kerastase aliejukas, Henna plius kapsulės, Lacme šampūnai, ir labai daug kitų gaminių turi silikono (net orising).  patepiau galiukus gaia ir poveikis toks pats kaip kerastase aliejuko-suglotnino, taip kad labai dažnai mokame ne už ypatingą sudėtį, o už vardą rolleyes.gif


tai taip ir nesupratau tai gerai ar blogai tas silikonas?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 03, 21:08)
tai taip ir nesupratau tai gerai ar blogai tas silikonas?


Nieko gero,bet saikingai naudojant dideles zalos nedaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 06 03, 21:08)
tai taip ir nesupratau tai gerai ar blogai tas silikonas?

gerai: apsaugo plaukus nuo karščio, sukuria plėvelę, kurios dėka vanduo neišgaruoja nuo plauko ir padaro jį slidų ir tiesina plauką

blogai: jei naudojamas šampūne-gula ant galvos odos dėl ko plaukai atrodo riebaluoti labai greitai. net jei silikono šampūne mažiau, laikui bėgant vis tiek susikaupia tas sluoksnis, nebent periodiškai praplaunat plaukus kokiu paprastu šampūnu, kuriame pagrinde tik plaunančios medžiagos, be jokių kondicionuojančių. Geriau tie kondicionieriai būtų balzame, kaukėj ar kokioj nenuplaunamoj priemonėj, kurias jūs pati galit paskirstyti per plaukų ilgį savo nuožiūra, t.y. nedėti ant šaknų.
Atsakyti
bis.gif supratau
einu savo priemones apziuresiu
Atsakyti
čia prieblandos įtaka, gerai kai yra žmonių pasitikinčių ne "viena bobutė sakė" o ieškančių patikrintos informacijos, tai kaip kažkurioj temoj jau sakė- medalį jai už nuopelnus biggrin.gif
Atsakyti


na,dbr stovi trys kaukes lentynoj( orising cocco, tigi sokoladine ir sikreti prirodi su ozkos pienu)..bet..jau turiu norimu sarasiuka:
1 gaia
2.biotreatment geltona(nors ampulytes kvapas atbaide,bet gal reik rizikuot? g.gif )
3.loreal professional absolut repair kauke ir absoliut repair neofibrine.kremas smarkiai pazeistiem plaukam
4.revlon drekinancia
5.lakme repair
6.tbs riesutine
7.kerastase oranzine
ir t.t.... smalsumas ir lepinimasis mane nuves i bankrota.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 05 birželio 2007 - 15:52
QUOTE(sultru beauty @ 2007 06 05, 16:52)
na,dbr stovi trys kaukes lentynoj( orising cocco, tigi sokoladine ir sikreti prirodi su ozkos pienu)..bet..jau turiu norimu sarasiuka:
1 gaia
2.biotreatment geltona(nors ampulytes kvapas atbaide,bet gal reik rizikuot?  g.gif )
3.loreal professional absolut repair kauke ir absoliut repair neofibrine.kremas smarkiai pazeistiem plaukam 
4.revlon drekinancia
5.lakme repair
6.tbs riesutine
7.kerastase oranzine
ir t.t.... smalsumas ir lepinimasis mane nuves i bankrota.. doh.gif  blush2.gif

o kokia iš turimų ar naudotų pačiai labiausiai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2007 06 05, 17:27)
o kokia iš turimų ar naudotų pačiai labiausiai patiko smile.gif

as naudojau 7,dabar apsistojus ties nr.3
Atsakyti
As irgi kazkur 5-7 kaukes turiu ir kaitalioju pastoviai smile.gif
Atsakyti