Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(lassie172 @ 2007 05 19, 17:36)
kolkas tik riebiems naudoju (vietoj balzamo)  thumbup.gif  reikes pabandyt ir kitu ax.gif  parasyk ar patiko mirksiukas.gif

Gerai, bet bus atsiliepimai po mėnesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 05 19, 18:18)
nzn man jos panasios is tikruju, abi padaro plaukus tokius slidzius ir blizgius ir dar jie tampa apsunke, todel purumo nesitikek  smile.gif i


na mano plaukai ,jie po plovimo ,pasidaro pasisiause kaip liuto karciai.tai gal ir gerai kad biski apsunkins.neatrodys taip ziauriai.nes ir aliejukai ir modeliavimo priemones niekaip to siausimosi nesutvarko.
Atsakyti
vita82, berods turejai TBS kaukes megineli, koks ten buvo? g.gif ar patiko? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 05 19, 19:39)
na mano plaukai ,jie  po plovimo ,pasidaro pasisiause kaip liuto karciai.tai gal ir gerai kad biski apsunkins.neatrodys taip ziauriai.nes  ir aliejukai ir modeliavimo priemones niekaip to siausimosi nesutvarko.



tada tau tiks mirksiukas.gif bent jau turetu biggrin.gif dabar baigineju raudona kauke ( jau puse metu turiu) tai nuo jos tikrai plaukai labai sukrenta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 19, 17:44)
vita82, berods turejai TBS kaukes megineli, koks ten buvo? g.gif  ar patiko? blush2.gif  4u.gif

Aguoninę bandžiau, nebloga: plaukai švelnūs, minkšti mirksiukas.gif, bent jau man panašus efektas būna ir nuo pigesnių kaukių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 18, 20:36)
Tokią pat pasidarei? Parašyk, kaip sekės?  biggrin.gif

aga, tokią pat bigsmile.gif na visai nieko ji man, plaukų galai ne taip susiraitę, blizga, gražiai krenta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 05 19, 19:44)
aga, tokią pat  bigsmile.gif  na visai nieko ji man, plaukų galai ne taip susiraitę, blizga, gražiai krenta  thumbup.gif

O kaip fainiai, reikės ir man prisiruošt kokią dieną naminę kaukę išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 05 19, 19:18)
nzn man jos panasios is tikruju, abi padaro plaukus tokius slidzius ir blizgius ir dar jie tampa apsunke, todel purumo nesitikek  smile.gif is pradziu man jos patiko, bet pabandzius orising, pasilieku prie jos  cool.gif

as izbandziau cocco sausiem plaukam i rreinforzante nuo slinkimo stirpinancia... poveikis abieju patiko,nor sbandziau tik po pora kartu(po du meginukus turejau)... aisku plaukai nera itin svelnus,kaip poo kitu kosmetiniu kaukiu. bet jauciasi kad pamaitinti.pirksiu didelisu tiubikus ir naudosiu ilgiau..gal atsigaus plaukuciai bent kiek... tik man reinforzante kvapas mielesnis,arciau gamtos toks,zoleliu,o cocco tai lengvai kokosais kvepia smile.gif beje,jas galima laikyt 15min pries plaunant sampunu,arba 2-4 po sampunu plovimo,tada kaip balzams suveikia,ir svelnesni palukai buna.ci aju atstove taip sake,isbandziau su abiem kaukem abu variantus... reinforzante labiau patiko pries plovima,cocco po plovimo smile.gif kaip kam matyt.
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 05 18, 09:06)
o spiritą galima pilti ?  g.gif
visą galvą reikia tepti ar tik galus?  4u.gif

gal ir galima spirito, bet labai maža kieki, nes sausina plaukus, ir is viso jei netepi galvos odos tuomet is vis nereikia jo det, nes galvos oda spiritas veikia pagerindamas kraujotaka. tiesa sakant nezinau kam tai reikalinga, gal plaukai greiciau auga g.gif reiks propaguot dabar tokia pacia kauke tik be alkoholio smile.gif
as tai tepu per visa ilgi plaukus.
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 19, 21:19)
gal ir galima spirito, bet labai maža kieki, nes sausina plaukus, ir is viso jei netepi galvos odos tuomet is vis nereikia jo det, nes galvos oda spiritas veikia pagerindamas kraujotaka. tiesa sakant nezinau kam tai reikalinga, gal plaukai greiciau auga  g.gif reiks propaguot dabar tokia pacia kauke tik be alkoholio  smile.gif
as tai tepu per visa ilgi plaukus.

aš degtinės dėjau smile.gif gal dar kokių kaukių žinai ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 05 19, 21:23)
aš degtinės dėjau smile.gif gal dar kokių kaukių žinai ?  4u.gif

aš chna ir basma vietoj kaukes naudoju, nes mano plaukai juodi tai spalvos nepakeicia, o plaukam labai sveika, is karto matosi rezultatas.
tai dedu 1 chna, 1 basmos pakeli, užpiliu stipria juoda arbata, ipilu simondsiju (NB) aliejuko, išspaudžiu pusės citrinos sulčių ir laikau ant plaukų po maišiuku porą valandų. rezultatas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 19, 21:31)
aš chna ir basma vietoj kaukes naudoju, nes mano plaukai juodi tai spalvos nepakeicia, o plaukam labai sveika, is karto matosi rezultatas.
tai dedu 1 chna, 1 basmos pakeli, užpiliu stipria juoda arbata, ipilu simondsiju (NB) aliejuko, išspaudžiu pusės citrinos sulčių ir laikau ant plaukų po maišiuku porą valandų. rezultatas  thumbup.gif  wub.gif

aš chna nenaudoju schmoll.gif kažkada bandžiau, nepatiko, labai sunkiai iš plaukų išsiplovė ta košė doh.gif
Atsakyti