Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(nike_mike @ 2006 12 20, 19:25)
kur randasi si parduotuve?


Garliavoje, Monostiliuje 4u.gif
Atsakyti
Gliss kur momentinio poveikio kaukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 12 27, 00:24)
Gliss kur momentinio poveikio kaukė  thumbup.gif


aha gana nebloga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Plaukus dažau bemaž penkerius metelius,tai galit įsivaizduot,kad jie nepačios geriausios būklės. cray.gif Buvau ir raudona,ir blonde ir juodaplauke... brunette.gif Taigi,nusprendžiau kažko griebtis. gun_smilie.gif Nu prisikaičiau visokiu žurnalų,straipsnių iš intiko ir prisipirkau plaukų kaukių...Bet nei viena taip nepadėjo plaukučiams kaip natūralios kaukės smartass.gif Į savaitę plaunu galvą du kartus,kartais tris.Prieš kiekvieną galvos plovimą pasidarau tokį mišinį:trys kiaušiniai,pusė citrinos ir alyvuogių aliejaus.Viska išmaišau ir ištepu sausus plaukus.Palaikau valanda.Po to perplaunu šampūnu.Po to į marle įberiu sauja džiovintų dilgėlių,viska surišu ir įmetu i vonelę ir užpilu verdančiu vandeniu.Kai atvėsta tuo nuoviru skalauju plaukus.Na fantastika,plaukai po dviejų trijų mėnesių atsigavo,tapo švelnūs lyg po balzamo ir nustojo slinkti.. flirt.gif tongue.gif
Atsakyti
4u.gif nusipirkau dabar kazkokia ish drogo uzh 7lt...papasakosiu kaip rezultatai kai baigsiu naudot...pora kartu pabandziau taj nieko "tokio"... biggrin.gif
Atsakyti
Prašau konsultacijos:jei pirktinę kaukę sumaišysiu su aliejuku ir palaikysiu-nepakenks? lotuliukas.gif
Atsakyti
Man jau visai pradeda patikti Mil mil kokosine kauke, nes padaro plaukucius svelnius ir zvilgancius, tik kvapas dar nelabai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siaubunė @ 2006 12 29, 16:41)
Prašau konsultacijos:jei pirktinę kaukę sumaišysiu su aliejuku ir palaikysiu-nepakenks? lotuliukas.gif



Nezinau, dar taip nedariau rolleyes.gif

Siaip galima tik aliejuko nepadaugink ir tepk daugiau ant galiuku, jei paskui tik skalausi vandieniu ax.gif

O jei paskui plausi plaukus su sampunu tai gali istepti visus plaukus ax.gif
Atsakyti
As "Naujojoje Barmuneje" ( ta firma kuri aliejus visokius eterinius daro) nusipirkau simodsiju alieju plaukams + vynuogiu kauliuku alieju + dar koki kvapnu alieju ( del kvapo) Issitepu plaukus ir per nakti pamiegu ( ranksluostuka pasidejus). Ryte issiplaunu galva - net sukuot nebereik viskas sugula i savo vietas, plaukai thumbup.gif . Pastoviai tepu plauku galiukus vynuogiu kauliuku serumu is body shopo, viskas fantastiskai. Esu dazytu ir gana neblogai pazeistu plauku savininke smile.gif Mane isvis geriausiai veikia viskas, kas turi daug aliejaus smile.gif
Papildyta:
Ir del alieju varvinimo i kaukes/kremus. As visada taip darau, kai tik netingiu tongue.gif tik poto zinoma reiktu galva perplaut sampunu, kaip rase anksciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2006 12 29, 20:18)
Man jau visai pradeda patikti Mil mil kokosine kauke, nes padaro plaukucius svelnius ir zvilgancius, tik kvapas dar nelabai biggrin.gif


kur pirkai?kiek mokejai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergytia: 30 gruodžio 2006 - 16:36
QUOTE(mergytia @ 2006 12 30, 10:36)
kur pirkai?kiek mokejai?  4u.gif

mano plaukams ji gal vienintele netiko taip.plaukai baisus.atidaviau vaikinui lotuliukas.gif
Atsakyti
As noriu pareiksti nusivylima AVON kauke pazeistiem plaukam. Net uztepus kaukes baisiai ilgai vargau kol tuos plaukus issukavau blink.gif toks jausmas kad puse isroviau besukuodama blink.gif aisku ja nuskalavus irgi ne ka geriau. Be to, plaukai kazkokie apsunke nors tikrai ilgai skalavau. Bet man bjauriausia kad veliasi man nuo jos klaikiai. Jau geriau paprastas gliss kur balzamas nei sita kauke schmoll.gif
Atsakyti