Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Lalaa @ 2007 05 18, 22:02)
tikrai nerekomenduoju to sviesto  schmoll.gif  nes sunkiai uztepti ant plauku, reikia imti labai maza kieki ir tepti tepti, kad isigertu, o kad butu kazkoks super duper poveikis tai nepastebejau  g.gif sunauduosiu iki galo, bet daugiau tikrai nepirksiu  ax.gif

As sviestu patenkinta thumbup.gif Man ir gerai tepasi annt plauku ( aisku, konsistencija kiek kitokia nei visu priemoniu), ir poveikis jauciasi thumbup.gif Cia turbut kaip kam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 18, 22:24)
O kaip šokoladinė kaukė?  g.gif


poveikis patinka, bet kvapas schmoll.gif kaip pigios kavos ar kapucino, o visa kita liuks ax.gif

QUOTE(Viktuteee @ 2007 05 19, 00:44)
As sviestu patenkinta  thumbup.gif  Man ir gerai tepasi annt plauku ( aisku, konsistencija kiek kitokia nei visu priemoniu), ir poveikis jauciasi  thumbup.gif  Cia turbut kaip kam  bigsmile.gif


kiekvienai kitaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 18, 21:38)
Is tu pigiu tai fainos lorealio ir garnier wink.gif



o kuri is lorealio yra nebloga ,nes planuoji pirkti ,dazytiem plaukam? ir kaip geriau butu dazytiem (tamsiai) ar lorealis ar garnier?
Atsakyti
As rinkciausi lorealio raudona arba geltona smile.gif
Raudona spec. dazytiem, bet kadangi reklama nelabai tikiu, tai nemanau, kad ji ten tikrai ta spalva saugo, tik siaip kad plaukai faini po jos budavo. O geltona paziestiem plaukam. Abi pakankamai geros dazytu prieziurai.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 19, 14:48)
As rinkciausi lorealio raudona arba geltona smile.gif
Raudona spec. dazytiem, bet kadangi reklama nelabai tikiu, tai nemanau, kad ji ten tikrai ta spalva saugo, tik siaip kad plaukai faini po jos budavo. O geltona paziestiem plaukam. Abi pakankamai geros dazytu prieziurai.



aciu , eisiu pirkt ir bandysiu ,nes jau senai norejau pirkt tik norejau patvirtinimo.
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 05 19, 17:15)
aciu , eisiu pirkt ir bandysiu ,nes jau senai norejau pirkt tik norejau patvirtinimo.


kai kurios sako, kad lorealio raudona neprastesne uz brangias lorealio kaukes, as turejau raudona ir geltona, tai man geltona labiau patiko, bet daugiau nepirksiu, nes negaliu pakesti to chemijos kvapo, be to plaukai nuo ju greitai susiriebaluoja (nors po plovimo labai blizga) ax.gif
Atsakyti
Tai geltona labiau tinka sausiem plaukam, tai aisku, kad naudojant ja normaliem plaukam jie gali greiciau riebaluotis.
Ne bet kai galva plaunam kas dvi- tris dienas ar net kasdien, tai nemanau, kad cia didele problema
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2007 05 19, 17:07)
Tai geltona labiau tinka sausiem plaukam, tai aisku, kad naudojant ja normaliem plaukam jie gali greiciau riebaluotis.
Ne bet kai galva plaunam kas dvi- tris dienas ar net kasdien, tai nemanau, kad cia didele problema


man iskilo dar vienas klausimas ,o raudona loreal kauke tinka sausiems plaukams? ar reiktu tokiu atveju pirkti tik geltona?
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 05 19, 09:07)
poveikis patinka, bet kvapas  schmoll.gif kaip pigios kavos ar kapucino, o visa kita liuks  ax.gif

Dėkui 4u.gif Svarbiausia poveikis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 05 19, 18:23)
man iskilo dar vienas klausimas ,o raudona loreal kauke tinka sausiems plaukams? ar reiktu tokiu atveju pirkti tik geltona?


nzn man jos panasios is tikruju, abi padaro plaukus tokius slidzius ir blizgius ir dar jie tampa apsunke, todel purumo nesitikek smile.gif is pradziu man jos patiko, bet pabandzius orising, pasilieku prie jos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 05 19, 17:18)
nzn man jos panasios is tikruju, abi padaro plaukus tokius slidzius ir blizgius ir dar jie tampa apsunke, todel purumo nesitikek  smile.gif is pradziu man jos patiko, bet pabandzius orising, pasilieku prie jos  cool.gif

O daugiau kitų kaukių nebandei iš Orising? Šiandien nusipirkau, kaip tik riebiems plaukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 19, 19:24)
O daugiau kitų kaukių nebandei iš Orising? Šiandien nusipirkau, kaip tik riebiems plaukams  ax.gif


kolkas tik riebiems naudoju (vietoj balzamo) thumbup.gif reikes pabandyt ir kitu ax.gif parasyk ar patiko mirksiukas.gif
Atsakyti