Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Dar giriamos kelios kaukes:
- Drogo su avokadais
- Garnier oil and repair
- Glissk kur naujoji geltona (neprisimenu pav.)
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 27, 01:29)
aha tikrai geros yra namines kaukes  thumbup.gif tik mano receptukas kiek kitoks: 2 kiausinio tryniai, keli saukstai Babushkos Agafijos aliejaus, saukstas alkoholio (geriau be cukraus  tongue.gif ), ir pusės citrinos sulčių. mano plaukai tamsūs tai po šitos kaukės nerealiai blizgėjo, buvo tiesūs ir apskritai labai gražūs  wub.gif

nu sėdžiu su šita kauke dabar , bus matyt, ar ir man taip pasiseks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 05 18, 19:07)
nu sėdžiu su šita kauke dabar , bus matyt, ar ir man taip pasiseks  ax.gif

Tokią pat pasidarei? Parašyk, kaip sekės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 05 18, 16:05)
O ar galima būtų kokią kaukę nusipirkti, kaina kad nebūtų daugaiu 20 litų, bet kad neblogai veiktų-šviesintiems, lūžinėjantiems plaukams. Ar visos geros kaukės- tik brangios kaukės? verysad.gif



QUOTE(vita82 @ 2007 05 18, 19:22)
Dar giriamos kelios kaukes:
- Drogo su avokadais
- Garnier oil and repair
- Glissk kur naujoji geltona (neprisimenu pav.)
4u.gif  4u.gif


Gaios man kvapas nepatiko, dusino kazkaip unsure.gif nors plaukuciai buvo svelnus, GlisKur sviestukas blogai tepasi ant plauku schmoll.gif

patinka is Drogo su avokadais 150ml ~6lt, Eurokose Sekreti Prirodi su kiausiniu, o geriausiai nauduoti koki nors aliejuka pries plovima pvz. NB ar is Aromatikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 05 18, 19:44)
GlisKur sviestukas blogai tepasi ant plauku  schmoll.gif

O poveikis kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 18, 21:48)
O poveikis kaip?  g.gif


tiesa sakant kokosu aliejukas pries plovima duoda toki pati efekta ax.gif uz tokius pinigus tikejausi kazko geresnio ... is GlisKur patinka tik purskiamas kondicionerius, kiek bandziau balzamus, sampunus tai nea schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaa: 18 gegužės 2007 - 19:53
QUOTE(Baltija @ 2007 05 18, 20:07)
nu sėdžiu su šita kauke dabar , bus matyt, ar ir man taip pasiseks  ax.gif


aha, as irgi dabar sedziu su sita kauke rolleyes.gif
tik alkoholio nedejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 05 18, 20:52)
tiesa sakant kokosu aliejukas pries plovima duoda toki pati efekta  ax.gif uz tokius pinigus tikejausi kazko geresnio ... is GlisKur patinka tik purskiamas kondicionerius, kiek bandziau balzamus, sampunus tai nea  schmoll.gif

vienas Noras atkrito lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 18 gegužės 2007 - 19:58
QUOTE(Eveliina @ 2007 05 18, 21:58)
vienas Noras atkrito  lotuliukas.gif blush2.gif


tikrai nerekomenduoju to sviesto schmoll.gif nes sunkiai uztepti ant plauku, reikia imti labai maza kieki ir tepti tepti, kad isigertu, o kad butu kazkoks super duper poveikis tai nepastebejau g.gif sunauduosiu iki galo, bet daugiau tikrai nepirksiu ax.gif
Atsakyti
As galvoju nusipirkt is Kadus kauke ax.gif Gal esat kuri isbandzius jau, parasykit ar patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 05 18, 20:02)
tikrai nerekomenduoju to sviesto  schmoll.gif  nes sunkiai uztepti ant plauku, reikia imti labai maza kieki ir tepti tepti, kad isigertu, o kad butu kazkoks super duper poveikis tai nepastebejau  g.gif sunauduosiu iki galo, bet daugiau tikrai nepirksiu  ax.gif

O kaip šokoladinė kaukė? g.gif
Atsakyti
Is tu pigiu tai fainos lorealio ir garnier wink.gif
Atsakyti