Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

as siandien milkshake jogurtine nusipirkau biggrin.gif ziuresiu kaip ji lens.gif
Atsakyti
naudoju Cehko firmos kauke ir esu labai patemkinta...plaukučiai purūs-švelnūs thumbup.gif
Atsakyti
genera thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir visos italiskos thumbup.gif net pigios kurios.
Atsakyti
nusipirkau Gliz kur kaukę plaukams, mažina skilinėjimą ir lūžinėjimą plaukų (bent jau turėtų mažinti), nežinau ar veikia, dar tik kartelį vieną bandžiau, bet labai tikiuosi kad veiks, nes plaukams jau kažkas nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 27, 01:29)
aha tikrai geros yra namines kaukes  thumbup.gif tik mano receptukas kiek kitoks: 2 kiausinio tryniai, keli saukstai Babushkos Agafijos aliejaus, saukstas alkoholio (geriau be cukraus  tongue.gif ), ir pusės citrinos sulčių. mano plaukai tamsūs tai po šitos kaukės nerealiai blizgėjo, buvo tiesūs ir apskritai labai gražūs  wub.gif

kiek laiko reikia laikyti ? 4u.gif
Atsakyti
Ar tiesa, kad naminės kaukės sunkiai išsiplauna? Kai pasakiau kirpėjai, kad darysiu, tai nepatarė, nes tipo negalėsiu normaliai išplauti plaukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2007 05 17, 19:57)
kiek laiko reikia laikyti ?  4u.gif

aš užsidedu ant galvos polietileninį maišiuką (kad nesudžiūtų ant galvos visi tie kiaušiukai) ir laikau kokią valandą, na, mažiausiai pusvalandį.
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 17, 23:41)
aš užsidedu ant galvos polietileninį maišiuką (kad nesudžiūtų ant galvos visi tie kiaušiukai) ir laikau kokią valandą, na, mažiausiai pusvalandį.

sakyk, o sviesintiems galima tokia kauke teplioti? Tik va del alkoholio siek tiek abejoju ar man tiktu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 05 17, 23:41)
aš užsidedu ant galvos polietileninį maišiuką (kad nesudžiūtų ant galvos visi tie kiaušiukai) ir laikau kokią valandą, na, mažiausiai pusvalandį.

o spiritą galima pilti ? g.gif
visą galvą reikia tepti ar tik galus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 18, 07:52)
sakyk, o sviesintiems galima tokia kauke teplioti? Tik va del alkoholio siek tiek abejoju ar man tiktu... g.gif



Alkoholis sausina 4u.gif
Atsakyti
O ar galima būtų kokią kaukę nusipirkti, kaina kad nebūtų daugaiu 20 litų, bet kad neblogai veiktų-šviesintiems, lūžinėjantiems plaukams. Ar visos geros kaukės- tik brangios kaukės? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2007 05 18, 16:05)
O ar galima būtų kokią kaukę nusipirkti, kaina kad nebūtų daugaiu 20 litų, bet kad neblogai veiktų-šviesintiems, lūžinėjantiems plaukams. Ar visos geros kaukės- tik brangios kaukės? verysad.gif

tikrai ne smile.gif kaina ne visada atitinka kokybe smile.gif) forume buvo isgirta GAIA kauke(dorge,eurokos 6litai kazkur), as isbandziau rusiska Sekret prirody (kazkaip panasiai,tai eurokos apie 5litai as pirkau su ozkos pienu,sausam plaukui.).man dar drogo kauke su chna patiko .kaina irgi panasi,toks baltas tiubikas su rudais uzrasais.150ml berods kaina iki 10litu,nepamenu. o uzvis geriau ti pabandyk padaryt tokia namine pusiau(pvz as pries plovima dedu toki misinuka - saukstas kokios rusiskos kaukes,medaus,citrinos sulciu ir aliejuko pvz simondsiju)..palaikai su plevele kokia valanda-dvi,kaip laiko turi,ir issiplauni plaukus..plaukai buna lbj svelnus rolleyes.gif ... kazkaip dbr tik tiek atsiminiau..gal dar ka kitos mergaites patars biggrin.gif
Atsakyti