Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(nancy @ 2007 04 25, 16:43)
user posted image sis purskiklis ar ne? o gali siek tiek placiau papasakoti kuo tau jis patinka? 4u.gif (beje ir apytiksle kaina domintu)

sitas,labai geras
Papildyta:
jai neklystu tai tos priemones visos kainuoja apie 30lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 04, 04:54)
svarstau keune kauke(gal kas zinot,kur dar be cup'o kirpyklos siom priemonem prekiauja?), biotreatment, TBS su riesutais,kur nakciai galima palikt ir o'rising cocco kauke.cia sausiem,nedazytiem,luzinejantiem plaukam ieskau.gal kazkurias bandet?galit palygint? plaukai garbiniuojasi mano,tai tiesinantis poveikis man butu minusas (jei pastebejot toki,pasidalinkit 4u.gif  ).ir labai purinancios nenoreciau. dekui visoms is anksto  biggrin.gif  4u.gif


is saraso ismesciau ta orising kauke schmoll.gif (net nakti ja palaikius man poveikio nebudavo, ant plauku ji i vandeni pavirsdavo tad labai daug reikdavo vienam kartui) o tbs man su aguonom fainulka labai wub.gif (kai nakciai palieku) bet siaip del tbsiniu kaukiu tu geriau nueik ir paprasyk megineliu parduotuvej mirksiukas.gif
o biotraitement geltona irgi wub.gif siandien vel ieskojau pirkti kaune bet neradau doh.gif
dar del keune.... tai perskaityk visa tema keune sitam forume (kazkada as taip apsigalvojau del jos ir iki siol ji manes nevilioja) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 04, 17:24)
is saraso ismesciau ta orising kauke schmoll.gif (net nakti ja palaikius man poveikio nebudavo, ant plauku ji i vandeni pavirsdavo tad labai daug reikdavo vienam kartui) o tbs man su aguonom fainulka labai wub.gif (kai nakciai palieku) bet siaip del tbsiniu kaukiu tu geriau nueik ir paprasyk megineliu parduotuvej mirksiukas.gif
o biotraitement geltona irgi wub.gif siandien vel ieskojau pirkti kaune bet neradau  doh.gif
dar del keune.... tai perskaityk visa tema keune sitam forume (kazkada as taip apsigalvojau del jos ir iki siol ji manes nevilioja)  4u.gif


skaiciau apie keune,bet apie kauke ten nelbj radau atsiliepimu ax.gif del TBS ir as taip manau...reiks ciuozt meginelio. aciu uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 04, 21:02)
skaiciau apie keune,bet apie kauke ten nelbj radau atsiliepimu  ax.gif 

na as ta tema perskaiciusi apskritai nusprendziau kad keune priemones nedomina manes nes vis laikui begant paskaitydavau kaip zmones kazkada naudoje keune atranda daaaug geresnias ir labiau jiems tinkancias priemones tad pamaniau o kam gi man ta tarpine stotele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 04, 22:06)
na as ta tema perskaiciusi apskritai nusprendziau kad keune priemones nedomina manes nes vis laikui begant paskaitydavau kaip zmones kazkada naudoje keune atranda daaaug geresnias ir labiau jiems tinkancias priemones tad pamaniau o kam gi man ta tarpine stotele  ax.gif


nu tematai taip,negiria per daug smile.gif bet va mano dvi artimiausios padruskes naudoja visa linija keunes,tai giria nenustodamos ax.gif nu tai ir metaus as... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 04, 21:14)
nu tematai taip,negiria per daug smile.gif bet va mano dvi artimiausios padruskes naudoja visa linija keunes,tai giria nenustodamos  ax.gif nu tai ir metaus as... doh.gif


tai visada gi gali ju paprasyti pabandymui kad atpiltu rolleyes.gif ar priemoniu mainus kokiai dienai padarykit.... nes ir mano drauges daug ka giria.... bet ir daug maziau jos visko isbandziusios uz mane.... nepamisusios kitaip sakant hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 04, 16:24)
o tbs man su aguonom fainulka labai wub.gif (kai nakciai palieku) bet siaip del tbsiniu kaukiu tu geriau nueik ir paprasyk megineliu parduotuvej mirksiukas.gif



Pritariu, labai faina kaukė, ją galima kaip balzamą naudot thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 05 04, 22:37)
tai visada gi gali ju paprasyti pabandymui kad atpiltu  rolleyes.gif ar priemoniu mainus kokiai dienai padarykit.... nes ir mano drauges daug ka giria.... bet ir daug maziau jos visko isbandziusios uz mane.... nepamisusios kitaip sakant  hihihi.gif


as ir palyginus su draugem,pamisus del savo plauku blush2.gif o is drauges jau esu gavus keune reconstruktoriu pabandyt,tai ziauriai plaukus ispurino(ko man nelbj reikai),o siaip labai mielas daiktas pasirode biggrin.gif mane tie juodi ipakavimai zavi dar blush2.gif

p.s. kokia TBS kaukiu kaina mazdaug? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 10 gegužės 2007 - 07:35
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 04, 21:14)
nu tematai taip,negiria per daug smile.gif bet va mano dvi artimiausios padruskes naudoja visa linija keunes,tai giria nenustodamos  ax.gif nu tai ir metaus as... doh.gif


ir as galiu pagirti Keune biggrin.gif Ypatingai patinka sampunas is Care Line ir Rekonstruktorius bigsmile.gif
Atsakyti
Mačiau dvejas mil mil kaukes, viena ~5 lt, kita ~10, kuri geresne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 10, 08:34)
as ir palyginus su draugem,pamisus del savo plauku  blush2.gif  o is drauges jau esu gavus keune reconstruktoriu pabandyt,tai ziauriai plaukus ispurino(ko man nelbj reikai),o siaip labai mielas daiktas pasirode  biggrin.gif mane tie juodi ipakavimai zavi dar  blush2.gif

p.s. kokia TBS kaukiu kaina mazdaug?  ax.gif

44 arba 47lt smile.gif

QUOTE(Zivilkaa @ 2007 05 10, 08:16)
Pritariu, labai faina kaukė, ją galima kaip balzamą naudot thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

kai laikiau ja kelias minutes man beveik visiskai jokio poveikio nebuvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 05 10, 12:20)
ir as galiu pagirti Keune  biggrin.gif Ypatingai patinka sampunas is Care Line ir Rekonstruktorius  bigsmile.gif


nebegundykit,moterytes verysad.gif hihihi.gif jau ir taip kiek visko noriu isigyt savo plaukam ( pusmecio reiks,kol susipirksiu viska swoon.gif del finansu doh.gif ) pamisus as ,ne kitaip doh.gif
Atsakyti