Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Man patiko Lakme Repair kauke 4u.gif
Atsakyti
4u.gif gal zinot kokiu geru kaukiu plaukam,suteikianciom spindesi? kad plaukai atrodytu sweiki ir grazus? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2007 04 23, 14:54)
Man patiko Lakme Repair kauke  4u.gif


tai ji atstatomoji kauke luzinejantiems ir pazeistiems plaukams? ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 04 22, 19:53)
Medines sukos yra ir Vilniuj tongue.gif  O pas ta Egele prie seimo as irgi esu buvus,ji dar dirba stiliaus studijoj Harmonija subaciaus g.


o kur vilniuj yra medines sukos? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 04 23, 20:19)
o kur vilniuj yra medines sukos? ax.gif  blush2.gif


Vokiečių g. 15 - tokią info radau internete mirksiukas.gif
Atsakyti
man patinka lorealio hydra repair.termo bi active system.drekinantis purskiamas lasijonas.irabsoliut repair neofibrine.kremas smarkiai pazeistiem plaukam atnaujinti ypac saugojami jautrus plauku galiukai.uv filtras.
Atsakyti
Labai megstu Allwaves konditionins hair cream kauke, po jos plaukuciai tokie minksti ir slidus wub.gif
Kazkada buvau nusipirkus Schwartzkopf professional Repair - labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PalaimaG171 @ 2007 04 25, 14:27)
man patinka lorealio  hydra repair.termo bi active system.drekinantis purskiamas lasijonas.irabsoliut repair neofibrine.kremas smarkiai pazeistiem plaukam atnaujinti ypac saugojami jautrus plauku galiukai.uv filtras.

user posted image sis purskiklis ar ne? o gali siek tiek placiau papasakoti kuo tau jis patinka? 4u.gif (beje ir apytiksle kaina domintu)
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 25, 15:29)
Labai megstu Allwaves konditionins hair cream kauke, po jos plaukuciai tokie minksti ir slidus  wub.gif
Kazkada buvau nusipirkus Schwartzkopf professional Repair - labai patiko  4u.gif

o kur ta pirma kauke galima rast pirkt?kokia kaina?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnia @ 2007 04 23, 19:46)
tai ji atstatomoji kauke luzinejantiems ir pazeistiems plaukams? ar ne?  rolleyes.gif

Maitinamoji kauke 4u.gif Regeneruoja, drekina ir stiprina sausus, pazeistus ar nusilpusius plaukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 04 25, 14:29)

Kazkada buvau nusipirkus Schwartzkopf professional Repair - labai patiko  4u.gif

šitą REPAIR ir aš db naudoju.plaukai atsigavo wub.gif bet norėtųsi, kad dar labiau pagražėtų...manau, kad po algos vėl į kirpyklą šuoliuosiu 4u.gif
Atsakyti
svarstau kelias kaukes,kazkuria viena reik issirinkt doh.gif
svarstau keune kauke(gal kas zinot,kur dar be cup'o kirpyklos siom priemonem prekiauja?), biotreatment, TBS su riesutais,kur nakciai galima palikt ir o'rising cocco kauke.cia sausiem,nedazytiem,luzinejantiem plaukam ieskau.gal kazkurias bandet?galit palygint? plaukai garbiniuojasi mano,tai tiesinantis poveikis man butu minusas (jei pastebejot toki,pasidalinkit 4u.gif ).ir labai purinancios nenoreciau. dekui visoms is anksto biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti