Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

o man labai patinka is pigesniu Sekreti prirodi su kiausiniu, plaukuciai po jos ir malonus kvapas wub.gif

vakar nusipirkau GlisKur sviestuka plaukams, dar nesibandziau, bet atsliepimai geri bigsmile.gif
Atsakyti
Man Drogo kaukes irgi visai patinka...ir talpa didele ir kaina vaikiska.. ypac medaus nebloga,plaukuciai svelnus,paklusnus...
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 04 21, 11:56)
Man Drogo kaukes irgi visai patinka...ir talpa didele ir kaina vaikiska.. ypac medaus nebloga,plaukuciai svelnus,paklusnus...


o man medaus kaukes kvapas per intensyvus rolleyes.gif o avokadu tikrai gera wub.gif
Atsakyti
Merginos, help! lotuliukas.gif gal galit pasakyt, kur galėčiau Vilniui įsigyt RIGENOL plaukų priežiūros priemonių, būtent plaukų kaukę? Žinau, kad kirpyklose, tik nežinau kokiose ją pardavinėja, internete informacijos irgi nerandu doh.gif verysad.gif Skubiai reikia! ačiū drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ashantik @ 2007 04 21, 11:56)
Man Drogo kaukes irgi visai patinka...ir talpa didele ir kaina vaikiska.. ypac medaus nebloga,plaukuciai svelnus,paklusnus...

As visas 3 isbandziau bigsmile.gif Kai anksciau bandziau avokadu, tai labai gera ispudi paliko bigsmile.gif Po to nusipirkau visas 3, dabar naudoju pakaitom ir tikrai neblogas efektas bigsmile.gif Kiek zinau, chna kauke buvo labai isgirta, nors man yaptingai nesiskiria nuo kitu dvieju g.gif Jei gerai prisimenu, ant pakuotes parasyta, kad kaukes pagamintos UK, todel ir nekeista, kad jos, nors ir nebrangios, bet turi efekta (kitaip nei pagamintos Lenkijoj ar ktr. saly).. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 04 21, 20:41)
Merginos, help! lotuliukas.gif gal galit pasakyt, kur galėčiau Vilniui įsigyt RIGENOL plaukų priežiūros priemonių, būtent plaukų kaukę? Žinau, kad kirpyklose, tik nežinau kokiose ją pardavinėja, internete informacijos irgi nerandu doh.gif  verysad.gif Skubiai reikia! ačiū drinks_cheers.gif

Siauliuose "medinese sukose" ir kirpykloje "Prie saules" kiek zinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 22, 13:24)
Siauliuose "medinese sukose" ir kirpykloje "Prie saules" kiek zinau  4u.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zmogus gi klause vilniuj kur isigyti, vargu ar vaziuos i siaulius blink.gif

Vilniuj as pirkdavau kirpykloj netoli seimo rumu, pas tokia Egle. Bet nezinau ar ji ten tebedirba g.gif Kirpyklos tokia zalia reklama, o pati kirpykla ne paciam gedimino pr. bet ilindu i broma kiemelyje. Siaip gali pabandyt ten, jei labai skubiai reikia, bet deja negarantuoju.
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 04 22, 12:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif zmogus gi klause vilniuj kur isigyti, vargu ar vaziuos i siaulius  blink.gif

Vilniuj as pirkdavau kirpykloj netoli seimo rumu, pas tokia Egle. Bet nezinau ar ji ten tebedirba  g.gif  Kirpyklos tokia zalia reklama, o pati kirpykla ne paciam gedimino pr. bet ilindu i broma kiemelyje. Siaip gali pabandyt ten, jei labai skubiai reikia, bet deja negarantuoju.

O gal ir vaziuos? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal galetumėt patart kokią kaukę naudot riebiems plaukams?
Niekaip neišsirenku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mej @ 2007 04 22, 17:25)
Gal galetumėt patart kokią kaukę naudot riebiems plaukams?
Niekaip neišsirenku  smile.gif

manau,tokias, kurioj butu dilgeliu arba arbatmedzio ekastraktu, kazi tokiu buna blush2.gif ir dar uzpilai visoki turetu tikt, pvz dilgeliu arbata bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 04 22, 12:42)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif zmogus gi klause vilniuj kur isigyti, vargu ar vaziuos i siaulius  blink.gif

Vilniuj as pirkdavau kirpykloj netoli seimo rumu, pas tokia Egle. Bet nezinau ar ji ten tebedirba  g.gif  Kirpyklos tokia zalia reklama, o pati kirpykla ne paciam gedimino pr. bet ilindu i broma kiemelyje. Siaip gali pabandyt ten, jei labai skubiai reikia, bet deja negarantuoju.



Medines sukos yra ir Vilniuj tongue.gif O pas ta Egele prie seimo as irgi esu buvus,ji dar dirba stiliaus studijoj Harmonija subaciaus g.
Atsakyti
labai skubejau tai nusipirkau Maximoje Nivea kazkokia atstatomaja kauke, na svelnesni plaukai taip, bet dar nepastebejau kad kazkuo ypatingai padeda, manau reiks pirkti is profesionalesnes kosmetikos plaukams g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnia: 23 balandžio 2007 - 13:48