Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(ngirl @ 2007 04 12, 00:10)
yra tokia rusiska su svogunu ekstraktu...tu svogunu kvapo ten tikrai nera  rolleyes.gif  bet uztai stiprina plaukus ir plaukai isplovus nesivelia. nes mano plaukai siaip labai veliasi, tad si kauke- man klaip tik  rolleyes.gif


atrodo tokia pacia turiu, tai tikrai nebloga thumbup.gif daug kas ja giria is mano pazistamu
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 11, 23:10)
yra tokia rusiska su svogunu ekstraktu...tu svogunu kvapo ten tikrai nera  rolleyes.gif  bet uztai stiprina plaukus ir plaukai isplovus nesivelia. nes mano plaukai siaip labai veliasi, tad si kauke- man klaip tik  rolleyes.gif



O kur ją pirkti? Kaip vadinasi ir kokia kaina? g.gif Gal tiks sakau, nors šiaip rusiškų priemonių nesu bandžiusi plaukams blush2.gif Tik kaukę kažkokią su jogurtu turiu, tai labai super thumbup.gif Bet jau plaukai priprato, efekto nebėr doh.gif
Atsakyti
Tarpkitko tie rusiški šamūnai tikrai labai neblogi. Mano mergaitei nuo vieno vaikiško šamūno, pleiskanų buvo atsiradę, tai nupirkau rusišką šampūną nuo pleiskanų, po pirmo plovimo nė vienos pleiskanėlės neliko, o pl aukai kaip bilizgėjo ir kokie švelnūs buvo, tai atsižiūrėti negalėjau.mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 10, 23:48)
beje, perskaiciau, kad nemazai kas naudoja GENERA kaukes. o kur tokiu isigyt? ax.gif


Jei kas nepazista platintoju, tai galiu jus uzregistruot, galesit sau su nuolaida pirktis ir kam nors pardavinet jei noro bus. Galima Kaune, Vilniuj ir Panevezy. Jei domina rasykit i AZ
Atsakyti
na aš naudoju rusišką kaukę su vašku ir man ji pati geriausia yra, kai buvau nuėjusi pas kirpėją kirptis iškarto pastebėjo kad plaukai atsigavę, gražesni pasidarę. jei reikės tikslesnio pavadinimo parašysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cover_girl @ 2007 04 12, 15:32)
na aš naudoju rusišką kaukę su vašku ir man ji pati geriausia yra, kai buvau nuėjusi pas kirpėją kirptis iškarto pastebėjo kad plaukai atsigavę, gražesni pasidarę. jei reikės tikslesnio pavadinimo parašysiu biggrin.gif


Parasyk pavadinima, idomu kokia ten kauke ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, negaliu atsidžiaugti alfapar lino sėmenų kaukyte, plaukai buvo pasidare siaudiniai, jokio blizgesio, o panaudojus pora kartų šios kauykytės taip atsigavo, kad dabar negaliu atsižiūrėti, plaukai lygut lyguteliai, jokio pasišiaušimo... Siūlai išbandyti, gal tiks ir jums... Ir dabar juos čiupinėju lotuliukas.gif negali būti, kad tai mano plaukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 04 13, 09:46)
Sveikutės, negaliu atsidžiaugti alfapar lino sėmenų kaukyte, plaukai buvo pasidare siaudiniai, jokio blizgesio, o panaudojus pora kartų šios kauykytės taip atsigavo, kad dabar negaliu atsižiūrėti, plaukai lygut lyguteliai, jokio pasišiaušimo... Siūlai išbandyti, gal tiks ir jums... Ir dabar juos čiupinėju  lotuliukas.gif  negali būti, kad tai mano plaukai  lotuliukas.gif

o kur ja nusipirkti galima? kiek kainuoja?
Atsakyti
Visų temų neskaičiau, bet neseniai gavau dovanų LOREALIO KERASTAZE šampūną ir kaukę - nu superinis daiktas, atsidžiaugti negaliu ir produktu, ir plaukais. Rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 13, 08:47)
o kur ja nusipirkti galima? kiek kainuoja?

Aš pirkau sarmoje, jos kaina 47 lt.
Atsakyti
o aš naudoju rusiška kaukę plaukams Aktuel su placenta, labai padeda nuo slinkimo, nereikia nuplauti ir labai skaniai kvepia wub.gif mano plaukai baigė slinkti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 13, 13:18)
Visų temų neskaičiau, bet neseniai gavau dovanų LOREALIO KERASTAZE šampūną ir kaukę - nu superinis daiktas, atsidžiaugti negaliu ir produktu, ir plaukais. Rekomenduoju  4u.gif

Kur pirkai? Kiek kainavo? 4u.gif
Atsakyti