Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 10, 20:15)
as seniau pirkdavau is kirpyklos pabandymui mazais kiekiais tas brangiasias kaukes. nezinau ar visur, bet man kirpeja pilstydavo ir sampunus ir kaukes. bet as vistiek pasilikau prie pigaus varianto  smile.gif

o aš kažkada dirbau grožio salone, tai kažkiek teko jų pabandyt, bet dabar jau nelabai atsimenu kas man patiko.
aišku liuks kai gali nusipirkt truputį pabandymui, neišmeti pinigų į balą.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 10, 19:26)
Kiekvienos plaukai labai individualus. Man netiko nei Milk shake, nei Biotraitement verysad.gif Jau nebesinori eksperimentuoti, brangiai kainuoja doh.gif Turbut reiks ir man pigesniu kaukiu Droge paieskot biggrin.gif



Man irgi ne viena is siu kaukiu ispudzio nepadare,nors buvo girtos kad oj oj kokios geros..Patiko Gaja...sunaudojau...Ir pirkau Generos,kuri cia irgi girta,..nepatiko rolleyes.gif Dabar mastau apie Drogo ta kauke,kazkaip 7lt negaila pabandymui..Nezinau mano plaukuciai gal piguma megsta,nes sampunas pigus irgi labai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 04 10, 20:31)
Man irgi ne viena is siu kaukiu ispudzio nepadare,nors buvo girtos kad oj oj kokios geros..Patiko Gaja...sunaudojau...Ir pirkau Generos,kuri cia irgi girta,..nepatiko rolleyes.gif  Dabar mastau apie Drogo ta kauke,kazkaip 7lt negaila pabandymui..Nezinau mano plaukuciai gal piguma megsta,nes sampunas pigus irgi labai tinka lotuliukas.gif

neišrankūs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 01, 18:49)
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!


man tai nieko gero schmoll.gif GAIA nei kauke, nei balzamas nepatiko blink.gif

labiausiai patinka rusiskos kaukes ir balzamai- ten su visokiu augalu ekstraktais ax.gif nebrangios, naturalesnes ir siaip matau poveiki thumbup.gif plaukuciai stipresni, labiau blizga, maziau veliasi...

beje, perskaiciau, kad nemazai kas naudoja GENERA kaukes. o kur tokiu isigyt? ax.gif
Atsakyti


beje, perskaiciau, kad nemazai kas naudoja GENERA kaukes. o kur tokiu isigyt? ax.gif
[/quote]


Generos kauke galima isigyti per platintojus 4u.gif
Gaia ir man labai nepatiko, kaip ir biotreatment schmoll.gif
Labai patinka Lorealio kauke rudiems plaukams paryskinanti spalva, labai svelnus ir slidus plaukuciai buna wub.gif
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2007 04 11, 09:28]
beje, perskaiciau, kad nemazai kas naudoja GENERA kaukes. o kur tokiu isigyt? ax.gif
[/quote]
Generos kauke galima isigyti per platintojus 4u.gif
Gaia ir man labai nepatiko, kaip ir biotreatment schmoll.gif
Labai patinka Lorealio kauke rudiems plaukams paryskinanti spalva, labai svelnus ir slidus plaukuciai buna wub.gif
[/quote]
sian dejau Gaia balzamo ir kauke,tai pastebaju,kad plaukai tokie sausi paliko ir kas svarbiausia neblizga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 10, 23:48)
man tai nieko gero schmoll.gif  GAIA nei kauke, nei balzamas nepatiko blink.gif

labiausiai patinka rusiskos kaukes ir balzamai- ten su visokiu augalu ekstraktais ax.gif  nebrangios, naturalesnes ir siaip matau poveiki thumbup.gif  plaukuciai stipresni, labiau blizga, maziau veliasi...

beje, perskaiciau, kad nemazai kas naudoja GENERA kaukes. o kur tokiu isigyt? ax.gif


O kokia is rusisku labiausiai patinka?
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 21:44)
neišrankūs  lotuliukas.gif



Isrankus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 04 10, 20:31)
Nezinau mano plaukuciai gal piguma megsta,nes sampunas pigus irgi labai tinka lotuliukas.gif

o koks pigus sampunas tau labai tinka? smile.gif man tai dauguma sampunu tinka,tiek brangesni,tiek pigesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2007 04 11, 21:23)
o koks pigus sampunas tau labai tinka?  smile.gif man tai dauguma sampunu tinka,tiek brangesni,tiek pigesni ax.gif


Pigiakas cistaja linija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 04 10, 18:55)
Ir man dažnai brangūs eksperimentai liūdnai baigiasi. Dabar žiūrinėju O'rising, bet baisu, kad  netiks tas gėris.

o kokios siu kainos, girdejau daug geru atsiliepimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bri @ 2007 04 11, 19:45)
O kokia is rusisku labiausiai patinka?


yra tokia rusiska su svogunu ekstraktu...tu svogunu kvapo ten tikrai nera rolleyes.gif bet uztai stiprina plaukus ir plaukai isplovus nesivelia. nes mano plaukai siaip labai veliasi, tad si kauke- man klaip tik rolleyes.gif
Atsakyti