Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(ingrise @ 2007 04 06, 17:59)
Gaia kauke dar ir skaniai kvepia smile.gif bent jau man labai patinka...Ar kas bande sios firmos balzama? Siaip balzamai skirti kiekviena kart plaunant bet as tai tik ta kaukyte  naudoju...

turiu balzama,bet,kad butu kazkuo ypatingas,tai nepasakyciau g.gif kauke geresne
Atsakyti
QUOTE(ingrise @ 2007 04 06, 17:59)
Gaia kauke dar ir skaniai kvepia smile.gif bent jau man labai patinka...Ar kas bande sios firmos balzama? Siaip balzamai skirti kiekviena kart plaunant bet as tai tik ta kaukyte  naudoju...


balzamas man schmoll.gif žodžiu nieko gero. plaukų visiškai nesuminkština. būna tokie patys susivėlę kaip ir po šampūno smile.gif
Atsakyti
Isbandziau vakar "Beauty formulas" kauke "Henna". Man patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Ka tik isbandziau Cutrin prof kauke su avokado aliejumi. Jegele! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 12 19, 17:58)
as naudoju balsama/kauke framesi firmos - REGINOL. Pirkau is savo kirpejos rekomendavo, kaip labai gera. Is seniau naudoju aliejuka plauku galams framesi firmos. Tiek aliejuku, tiek sia kauke esu labai patenkinta.



O kurios kirpikloj Vilniuje galima nusipirkti sitos kaukes, nes ji man geriausia thumbup.gif
Atsakyti
perskaičiau visą temą tai akys vos neišvarvėjo. bet užtat žinau ką reiks išbandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 09, 16:13)
perskaičiau visą temą tai akys vos neišvarvėjo. bet užtat žinau ką reiks išbandyt  thumbup.gif

na ir ka nutarei pirmiausia nusipirkt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 10, 19:07)
na ir ka nutarei pirmiausia nusipirkt?  4u.gif

na galvoju apie Milk Shake (noriu viso rinkinio), ir apie Biotreatment (atrodo taip parašiau). Bet panos labai giria ir pigias iš Drogo. Žodžiu susisuko galva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 19:21)
na galvoju apie Milk Shake (noriu viso rinkinio), ir apie Biotreatment (atrodo taip parašiau). Bet panos labai giria ir pigias iš Drogo. Žodžiu susisuko galva  biggrin.gif

Kiekvienos plaukai labai individualus. Man netiko nei Milk shake, nei Biotraitement verysad.gif Jau nebesinori eksperimentuoti, brangiai kainuoja doh.gif Turbut reiks ir man pigesniu kaukiu Droge paieskot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2007 04 10, 19:26)
Kiekvienos plaukai labai individualus. Man netiko nei Milk shake, nei Biotraitement verysad.gif Jau nebesinori eksperimentuoti, brangiai kainuoja doh.gif Turbut reiks ir man pigesniu kaukiu Droge paieskot biggrin.gif

tas jau tiesa. reikia atrasti būtent sau tinkančią, bet kitaip rasti nebandžius. kaip visad kenčia piniginė biggrin.gif
Atsakyti
Ir man dažnai brangūs eksperimentai liūdnai baigiasi. Dabar žiūrinėju O'rising, bet baisu, kad netiks tas gėris.
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2007 04 10, 19:49)
tas jau tiesa. reikia atrasti būtent sau tinkančią, bet kitaip rasti nebandžius. kaip visad kenčia piniginė  biggrin.gif

as seniau pirkdavau is kirpyklos pabandymui mazais kiekiais tas brangiasias kaukes. nezinau ar visur, bet man kirpeja pilstydavo ir sampunus ir kaukes. bet as vistiek pasilikau prie pigaus varianto smile.gif
Atsakyti