Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(tigrik @ 2006 12 14, 15:24)
Cia reklaminiai triukai, konkurentu israitymai lotuliukas.gif Gal galit mane apsviesti kur Kaune galiu nusipirkti GENERA kauke ir kaip jos? 4u.gif


Genera per platintojus smile.gif
Turėjau tai visai patiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2006 12 14, 17:46)
Genera per platintojus  smile.gif 
Turėjau tai visai patiko  ax.gif

Tai kaunietes parasykit man i AZ kas zinot kas kaip ir kur platina 4u.gif Noriu isbandyti sios firmos kauke, gal bsu stebuklinga lotuliukas.gif
Atsakyti
Galiu pagirti corine de farme kauke sausiem arba stipriai pažeisteim plaukam. Kvapas tai nepasakyčiau kad skaniai kvepe, bet užtat poveikis thumbup.gif importuotojo parduotuvėje pirkau už 13 su centais už 500 ml.
Atsakyti
as vis dar ieskau svo geriausios kaukes rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
nusipirkau siand kauke 1 litro butelaitis, skirtas saloniniam naudojimui, pavadinimo nepasakysiu, nes tingiu eiti iki vonios......... doh.gif tik zinau, kad gamina ta pati firma, kaip ir C:EHKO.
jau plaukai baigia isdziuti - buvau uzsidejusi ilgiau nei 10 min, visai nebloga, plaukuciai svelnus, ziuresiu ar rytoj nebus sukrite biggrin.gif
Atsakyti
as naudoju balsama/kauke framesi firmos - REGINOL. Pirkau is savo kirpejos rekomendavo, kaip labai gera. Is seniau naudoju aliejuka plauku galams framesi firmos. Tiek aliejuku, tiek sia kauke esu labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 12 18, 22:12)
nusipirkau siand kauke 1 litro butelaitis, skirtas saloniniam naudojimui, pavadinimo nepasakysiu, nes tingiu eiti iki vonios......... doh.gif tik zinau, kad gamina ta pati firma, kaip ir  C:EHKO.
jau plaukai baigia isdziuti - buvau uzsidejusi ilgiau nei 10 min, visai nebloga, plaukuciai svelnus, ziuresiu ar rytoj nebus sukrite biggrin.gif


O kokiem cia plaukam skirta?Ir kokia kaina?

QUOTE(sniurke @ 2006 12 19, 16:58)
as naudoju balsama/kauke framesi firmos - REGINOL. Pirkau is savo kirpejos rekomendavo, kaip labai gera. Is seniau naudoju aliejuka plauku galams framesi firmos. Tiek aliejuku, tiek sia kauke esu labai patenkinta.


Zinau,Framesi aliejukas super,kauke kirpeja dejo irgi wub.gif
Atsakyti
GELBEKIT, SKUBU unsure.gif
man reikia kaukes, kuri neriebintu plauku, nuo ju taptu lenvi wub.gif
neisivaizduoju kokia firma rinktis. dauguma jusu giriat kaukes is eurokos, gal galetumet konkrecias ivardinti? mano laukai riebus..
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Malena, kauke skirta plauku atstatymui, nes dazau plaukus, tai megstu kaukytes, kurios stiprina plaukus. ji su provit.B5 ir dar kazkokia medziaga, nu nepamenu g.gif Pagaminta vokietioj, firma ASIS, tiksliai parasysiu vakare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 12 19, 17:58)
as naudoju balsama/kauke framesi firmos - REGINOL. Pirkau is savo kirpejos rekomendavo, kaip labai gera. Is seniau naudoju aliejuka plauku galams framesi firmos. Tiek aliejuku, tiek sia kauke esu labai patenkinta.
is pradziu lyg ir nieko buvo,dziaugiausi,bet poto tiek kauke-balzamas tiek tas aliejukas galiu dabar pasakyt,kad eilinis produktas happy.gif as uz Milkshake kauke,sampuna ir ampulytes good.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2006 12 20, 09:12)
Malena, kauke skirta plauku atstatymui, nes dazau plaukus, tai megstu kaukytes, kurios stiprina plaukus. ji su provit.B5 ir dar kazkokia medziaga, nu nepamenu  g.gif Pagaminta vokietioj, firma ASIS, tiksliai parasysiu vakare  ax.gif


O kainos taip ir neparasei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2006 12 15, 10:05)
Galiu pagirti corine de farme kauke sausiem arba stipriai pažeisteim plaukam. Kvapas tai nepasakyčiau kad skaniai kvepe, bet užtat poveikis  thumbup.gif  importuotojo parduotuvėje pirkau už 13 su centais už 500 ml.



kur randasi si parduotuve?
Atsakyti